cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: lažje do poletja

  
clock-img

30.04.2007, 15:25

clock-img

Krista28

pencil-img

1339

O flecker - aprilka,  pozdravljenauser posted image user posted image . Si bova pa še tu pisali. Ampak za kosilo lahko tudi še kaj zraven kave. Prehudo se ne smeš prikrajšat, ker zna bit potem kar kriza. Jst sm dons na sadju, za kosilo pa cvetača in brokoli kuhani nad paro, pa kumarčna solata. Sem se ful najedla. 

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

clock-img

30.04.2007, 15:29

clock-img

Krista28

pencil-img

1339

Sanja, ti karuser posted image user posted image . Tudi jaz sem v svojem življenju shujšala že čez 50kg (večkrat hujšala), pa imam št. spet čez 100kg, tko da upam da mi tokrat uspe, pa ne tolk dieta, kot potem naprej. Pri meni to ni samo dieta, tko da punce, bom rabila pomoč in spodbudo!

clock-img

30.04.2007, 15:35

clock-img

Krista28

pencil-img

1339

Sanja, v Rinini knjigi piše: Proteinski dan - večerja: Jeste enako hrano kot za kosilo, le brez juhe. Če ste za kosilo jedli meso, ga morate tudi za večerjo, enako velja za druga živila. Količina hrane za večerjo je vedno za polovico manjša in brez kruha.
Upam da sem ti odgovorila.

clock-img

30.04.2007, 16:41

clock-img

Sanja70

pencil-img

51

KRISTA,hvala ti.......sam špinače mi je zmanjkal tko,da si bom naredila solato zraven mesija.Ah sej mislim,da ne bo nič narobe.user posted image user posted image
Cao

clock-img

30.04.2007, 16:44

clock-img

tomca

pencil-img

236

user posted image user posted image user posted image  sanja in flecker in dobrodošli. Sem prepričana da nam bo skupaj lažje.

clock-img

30.04.2007, 16:45

clock-img

Sanja70

pencil-img

51

Krista svaka ti čast,da ti je uspelo tolk kg dol spravtuser posted image user posted image user posted image .
Zato tudi zdej verjemem v tebe,da ti bo uspelo.
NE DAJJJJ SEEEEuser posted image

clock-img

30.04.2007, 16:48

clock-img

Sanja70

pencil-img

51

O Tomca hvala ti za dobrodošlico,res ste fajn punce kle gor.user posted image user posted image

clock-img

30.04.2007, 18:42

clock-img

flecker1

pencil-img

528

user posted image , o Krista sploh nism opazila da si tud ti tu, super da se bomo skup držale do konca user posted image
No kosilo sem imela mesno solato, za večerjo bo pa en sendvič, spila sem pa 3 kave, ker me je glava ful bolela, pa sem mogla poseči po Lekadol, pa mi je odgnal glavoboluser posted image danes nisem kaj telovadila..user posted image ne da se miuser posted image

clock-img

30.04.2007, 21:59

clock-img

Krista28

pencil-img

1339

Nč svaka čast, bajs! Sem shujšala npr. 10kg, pa dobila še več nazaj, pa jovo na novo, in tko parkrat, s tem da sem vsakič pridelala več kg (yo-yo sistem)user posted image . Zdej pa sem tam kjer sem....no sm na poti da se znebim te nadloge...

clock-img

01.05.2007, 09:28

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Dobro jutro punce!
Sedaj pijem kavo z mlekom, potem bom pojedla eno jabolko. Za kosilo se sedaj kuha--fižolova solata bo, oh njamiii, kar jedla bi vsaki dan fižol user posted image user posted image user posted image
Za večerjo bom vidla če bo fižola ostalo, če ne pa bo krompirjeva solata. Pa še miganje in velikoooooo vodeuser posted image

clock-img

01.05.2007, 16:38

clock-img

Sanja70

pencil-img

51

Oj punce,jaz sem danes mela za zajtrk jabolko,kosilo pa riž z zelenjavo pa paradajz solato,mali kos polnozrnatega kruha,ter juhico po vrhu.
Uf res sem se najedla,večerja bo polovična,brez kruha in juhe.
Mam občutek,da mi bo uspelo,tudi z vašo pomočjouser posted image user posted image .
Zvečer pa telovadba pilates....juhuhu.
Vsem vam želim lepe 1.majske praznike.

clock-img

01.05.2007, 19:55

clock-img

tomca

pencil-img

236

user posted image  za zagnane začetnice. Jaz sem se tudi danes odpovedala zajtrku, popoldan sem se pregrešila in pojedla pol pice z šunko in sirom (mljaski) zvečer pa dve palačinki.

Jutri pa spet sadjeuser posted image  

clock-img

01.05.2007, 22:34

clock-img

Krista28

pencil-img

1339

Jst sm pa tolk švoh dons. Dubla ta rdečo, grešila - 2 merci čokoladki, vilco riža in 2pomfrija na B danuser posted image . Zdej grem pa spat, ker me trebuh boli k pr norcihuser posted image . Jutri pa naprej škrob.

clock-img

02.05.2007, 08:53

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Sedaj pijem kavo z mlekom, potem bom pogriznila jabolko.. Za kosilo bom imela palačinke z zečenjavo, za večerjo pa marmeladni žepki iz listnatega testa. že sedaj mi se cedijo sline user posted image

clock-img

02.05.2007, 09:15

clock-img

Krista28

pencil-img

1339

Mi imamo pa danes porovo rižoto, pa zeljnato solato s fižolom (Š). Gremo tud mal ven.

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

clock-img

02.05.2007, 15:47

clock-img

Sanja70

pencil-img

51

HOJLA,

No ,da se mal javim.Včeraj sem mela škrobi dan.Pol sva šla pa z mojim možkom na večerjo,ker je bil on lačen ko,......jaz sem se ful bremzala,sam mal solate sem pojedla ob 22h.A je to kej narobe?
Sem mal gledala folk,.ful se bašejo ob takih urah pa kljub temu so suhci.
Danes mam OH :
-Z:banana
-K:zelenjavna pizza & juha
-V:mal pizze,mmmm pol pa biskvit pa čokolada

Punce neki me zanima,na sadni dan sem vidla,da jejo ene tudi oreščke.
A je to sploh dovoljeno??
Jutr mene čaka sadni danuser posted image user posted image .
Se bom potrudla,da ne bom zaj,...... vse.user posted image

Aha še to,........na kolk časa se kej vagate?

Pozdravček,Sanja

clock-img

02.05.2007, 15:53

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Na sadni dan lahko jemo oreščke, samo ne slane in pražene. Jaz jih včasih pojem arašide  user posted image
Vagam pa le izključno vsake 7 dni user posted image


< Sporočilo je popravil flecker1 -- 2.5.2007 15:54:33 >

clock-img

02.05.2007, 17:55

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

Ojla!
Evo morska deklica je nazaj.Se moram pohvalit, da sem bla kr pridna, nič goljufala (kar je ob samopostrežnih obrokih v hotelu kar težko), le količine so ble malo večje.Tako da me kar malo skrbi kaj bo jutri zjutraj pokazala tehtnica.No tud če bo kaka kilca več se prou zlo ne sekiram, itak moram jest, ker dojim.
Mi je pa malo čudno, ko vas berem.A na use dneve pijete kavo z mlekom?Jaz jo samo na B dan.
Aja, pa dobrodošle use nove!

clock-img

02.05.2007, 18:26

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Jaz pijem kavo vsak dan z mlekom, nič mi ne fali, saj sem prvič po tej dieti shujšala 12 kg, čeprav sem zadnji mesec kar veliko grešila in težo obdržala 2 leti, dokler nisem ponovno zanosila in zredila user posted image

clock-img

02.05.2007, 22:57

clock-img

Krista28

pencil-img

1339

Oreščki so celo priporočljivi na sadni/vitaminski dan. Sam ne smejo bit slani ali pa praženi. (ups, odgovorila že Flecker)

Tehtam se skor vsak danuser posted image . Ka ne morem da ne bi, razen če se že tko slabo počutim.

Luna, kavo z mlekom tud jst pijem, sam je pa to prekršek. Jst mam too much za shujšat in ne bom zdržala če bom prestroga...user posted image .



_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

clock-img

02.05.2007, 23:06

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Luna-a ti ne dojiš več, ali dojiš in si na dieti?
kr jst si ne upam še na to dieto, pa bi tok rada shujšala...

clock-img

02.05.2007, 23:09

clock-img

eva1

pencil-img

4835

ok-sem že prebralauser posted image a pol polno dojiš in si na tej dieti, a se pozna kej na mleku? ker jaz sem pri lukcu začela s to dieto pri nekje 7 mesecih in je blo mleko čist vodeno, se ni čist nč več nasitu od njega...zato si pa zdej ne upam začet, ker z GH pa tut še ne nameravam začet...sem pa takrat shujšala 13 kg po tej dieti v 1.5 mesecu, pol se pa vse nazaj zredila, pol sem pa itak še 1x zanosila, pa smo spet na staremuser posted image

clock-img

03.05.2007, 08:33

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Sadni dan user posted image user posted image
Upam da mi bo uspelo izpeljat do konca, zvečer vam javim, če sem bila pridna

clock-img

03.05.2007, 10:45

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

Evo sm si upala stopit na tehtnico, je pokazala le 0,2 kg več kot pred morjem, čeprav sem ful pojedla.

Ja eva1 dojim, pa zaenkrat ni panike.Zvečer je že prej dobival adaptirano mleko, zdaj mu pa še pred kosilom dam malo GH, potem pa naprej dojenje.
Saj se držim diete, ampak ne tako strogo, količinsko pojem dosti več kot je predpisano, drugače pa samo tisto kar je dovoljeno.Aja, pa za zajtrk tud ne jem sadja, ampak tako kot kosilo.

clock-img

03.05.2007, 13:15

clock-img

Sanja70

pencil-img

51

Živjo punce,uf danes mam sadni danuser posted image .Sem tko pozen vstala,da sem prve jagode pojedla šele po 12h.Kupila sem si pest oreh pa še te mal grickala.
Frecker,ah sej bomo zdržale.Ni user posted image .Mene je včeraj zvečer tko lakota napadla,pol sem pila vodo,sam po vodi sem še bolj lačna.Pol sem šla pa rajš spat.Kaj boš mela ti danes na jedilniku??
Se javim tudi jaz zvečer.
Tehtala se bom pa ob ponedeljkih.user posted image
____________________________________________

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem