cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Zvezda poletja - 47.dan -Š

  
clock-img

16.04.2007, 21:27

clock-img

ms15

pencil-img

109

pozdravljene.
danes je bila pri meni jota, jutri pa user posted image sladkarije. malce ga lomim ta 2 dni in sicer me grabi neka lakota,....ne vem, kako bo.
Še dobro, da imam vodo.
Vodnega dne sem se zelo bala in kot sem že povedala, ga dala skozi brez prekrška !!! - sedaj pa vsak dan grešimuser posted image  , ampak ker mi je dal -2 kg komaj čakam drugega user posted image .
Ja, na OH bo sedaj sigurno sladoled.
lp

clock-img

17.04.2007, 13:47

clock-img

cincin

pencil-img

100

Pozdravček
No danes pa OH dan in sladkarije za večerjo. No jaz sem včeraj malo grešila in sem pojedla malo sladoledauser posted image , tako da ne vem če se nebi danes malo kaznovala pa bi za večerjo samo sadje ali solato, samo ko je pa sladoled tako dooobeeeruser posted image .

Danes bom pa:
Z: sadje
K: testenine
V: sladoleduser posted image

Moram reči, da sem imela pred dvema letoma, ko sem hujšala s to dieto veliko manj problemov kar se tiče hrane in tudi kg so šle bolj konstantno dol. Zdaj pa ne vem kaj je narobe. Najbrž bolj psihično, ker se vedno obremenjujem kaj lahko jem in kaj ne, ker se hočem držati pravega reda, prejšnjič pa  sem samo ločevala hrano in ne dnevnega reda (B-Š-OH-Vit.). Ampak zdaj sem se odločila držati vrstnega reda in bom vstrajala do konca - upam.user posted image

Pa vsem želim lep dan, čau!

clock-img

17.04.2007, 14:57

clock-img

sisi80

pencil-img

248

Moj dan.
Z: dve jabolki
K: sladkarije (preveč)
V: sladkarije

Ne morem pomagat.

Jutri bo bolj pošteno.

clock-img

18.04.2007, 08:16

clock-img

cincin

pencil-img

100

Hoj!
Danes pa sadje, sadje, sadje.... no mogoče tudi kakšna zelenjava, da ne bo preveč enolično. Drugače pa mi je tale sadni dan čedalje bolj všeč.user posted image
Jutri pa spet dan D-tehtanje. Upam, da bo tehtnica kaj bolj prijazuna kot pretekla dva tedna user posted image user posted image user posted image .

clock-img

18.04.2007, 09:58

clock-img

sisi80

pencil-img

248

Z: jagode
M: banane
K: ananas
M: jabolko
V: grozdje

Kako fino, da je že veliko sadja na razpolago. Jutri javim težo.

Lep sončen dan vam želim, čeprav so nekaj dež obljubljali.

clock-img

18.04.2007, 21:53

clock-img

ms15

pencil-img

109

Ojla punce:
Z banana
M jabolko
K dušena zelenjava-tista zmrznjena user posted image
M suhe fige
V skleda zelene solate

Pozdravček do jutri,...

clock-img

19.04.2007, 07:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.04.2007, 07:10

clock-img

cincin

pencil-img

100

Danes pa D dan - tehtanje. Jaz sem končno spet zgubila pol kilce tako da je zdaj - 4 kg. No, lahko bi bilo večuser posted image .

auroraa: cilj -10 kg (- 3.2 kg ) user posted image
mojca75: -10 kg (-4 kg ) 
elenca: - 7 kg ( -2 kg )
teni*: -15 kg (- 6,1 kg ) 
simanej: - 15-20 kg ( - 4 kg ) 
tinkav: - 8 kg (-2,2 kg )
cincin: -10 kg (-4 kg ) user posted image
sergia: -15 kg (-7 kg )
tamči: - 18 kg ( - 9,1 kg )
tejči: - 8 kg (-4,5 kg )
bonika: - 10 kg (-3 kg)
bumerang: - 8 kg (- 3,5kg )
ms15: -15kg (-5,5kg ) 
matmaj: ? (-4 kg )
sisi80: ? (- 10 kg)    

Danes pa beljakovinski dan:
Z: sadje
K: meso+zelenjava
V: najbrž nekaj podobnega

Pa lep dan vsem! 

Aurora pozdravljena, lepo da si se oglasila, in čestitke da vstrajaš. Res nas je ostalo zelo malo, ne vem ali so ostale obupale z dieto, ali se pač ne javljajo. No pa večkrat se oglasi.

< Sporočilo je popravil cincin -- 19.4.2007 7:14:24 >

clock-img

19.04.2007, 14:08

clock-img

sisi80

pencil-img

248

user posted image  Bravo punce. Jaz imam danes vodni dan, saj veste, sem malce pred vami. Sploh ni hudo, ker je lepo vreme, sem zunaj, popoldne pa grem malce v trgovine. Drugače pa moja tehtnica fenomenalno kaže: - 11 kg. user posted image   Moj končni cilj je - 15, mislim da bo uspelo. Jutri imam torej B. Se že veselim.

Uživajte.

clock-img

20.04.2007, 06:56

clock-img

cincin

pencil-img

100

auroraa: cilj -10 kg (- 3.2 kg ) user posted image
mojca75: -10 kg (-4 kg ) 
elenca: - 7 kg ( -2 kg )
teni*: -15 kg (- 6,1 kg ) 
simanej: - 15-20 kg ( - 4 kg ) 
tinkav: - 8 kg (-2,2 kg )
cincin: -10 kg (-4 kg ) user posted image
sergia: -15 kg (-7 kg )
tamči: - 18 kg ( - 9,1 kg )
tejči: - 8 kg (-4,5 kg )
bonika: - 10 kg (-3 kg)
bumerang: - 8 kg (- 3,5kg )
ms15: -15kg (-5,5kg ) 
matmaj: ? (-4 kg )
sisi80: ? (- 11 kg)     user posted image

clock-img

20.04.2007, 07:04

clock-img

cincin

pencil-img

100

Dobro jutro!user posted image

Pa je tehtanje spet za nami in gremo naprej.user posted image  Kje ste ostale zvezdice, sem mislila, da se vas bo vsaj ob četrtkih več javilo. Saj vem da je malo časa zdaj ko je tako lepo zunaj.
Že sama misel na morjeuser posted image user posted image user posted image pa plažouser posted image user posted image user posted image   in toooplo sonce me prevzame. Upam da bom do takrat še kakšno kilco uspela oklestiti. Bom veliko bolj pokončno hodila po plažiuser posted image user posted image user posted image .

clock-img

20.04.2007, 10:03

clock-img

sisi80

pencil-img

248

Jaz sem danes bila že zelo pridna. Zase in za malega sem skuhala špinačo (imam B dan), posesala, pobrisala prah in umila stanovanje po tleh, za zajtrk pojedla pol ananasa, zdajle me je zvilo in jem že drugo banano. Za kosilo bo špinača in tenstane gobe (se mi jih ful lušta) z jajčkami, zvečer pa mogoče kakšen sendvič.

lp

clock-img

20.04.2007, 11:15

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Pozdravljene.

Ne me vprašat, koliko se držim diete. Odgovor je nič. Še vedno imam željo po hujšanju, ampak se mi je totalno ritem zmrdal odkar sem začela delat, tako, da jem, kdaj pride in kaj pride. Se pa hvala bogu nisem zredila in držim kg, ki sem jih izgubila. Saj bo, samo, da se najprej navadim na nov ritem, pa bo. Če ne drugače bom hujšala tako, da ne bom jedla večerje. Sem pa včeraj pozabila na tehtanje in danes javljam, da sem na istem. Upam, da bo do drugega tedna šlo kaj dol, ker moram shujšat, če hočem bit na poročni sliki malo lepša. user posted image

clock-img

20.04.2007, 19:19

clock-img

tinkav

pencil-img

88

ojla zvezdice,ja kaj naj rečem ...bravo vsem ki vztrajate.jaz veliko kolesarim in jem kapsule natural slim in vam resnično povem da so rezultati očitno vidni!!samo vecerje ne jem in pocutim se super .tudi kilogrami se poslavljalo od mene.vesela sem da grem to poletje na morje z veliko lepso postavo.na srce vam polagam da morate telovaditi in počutile se boste veliko bolše in se vecerje ne boste jedle!!morate telovaditi!!!vsaj 20 minut.sestrica moje je shujšala od kar ne je sam večerje 4 kg,s tem da pazi da ne je krompirja zraven mesa....moram vas še enkrat pohvaliti,zelo ste pridne,zelo.najtežje je začeti telovadit ma potem pa kar gre.da vam ne povem kako čudovito prijateljco imam ki zase posveti vsaki dan po dve uri v fitnesu in noro kolesari.je velika182 in tezka 69 kg ampak jo je sama mišica nikjer špeha.je rodila pred 3leti.druga pa je imela okrog 83kg in majhna 167.verjele ali ne to je vas problem ima zdaj golih 57kg ali celo manj zdaj ampak spet same mišice.kolesari na maratone in pazi da ločuje prehrano.vam povem noro,noro...torej pupe moje brez telovadbe ne bo lepe postave.najprej shujšat in med tem telovediti da to utrdite.nočem vas zamoriti rada bi vam samo povedala svojo izkušnjo,in izkušnjo punc, ki jih poznam.želim vam lep večer in oblubim da vam bom o svojih rezultatih še pisala.srečno!!

clock-img

20.04.2007, 22:06

clock-img

ms15

pencil-img

109

Ja, moj izkupiček ta teden je - 1 kg, skupaj -6,5 kg. Imam pa veliko prekrškov, tako da mislim, če bi se striktno držala diete bi šlo več dol,... Sem pa zadovoljna.
Kar se pa telovadbe tiče user posted image  

Lep večer in vztrajajte še naprej!

clock-img

22.04.2007, 15:32

clock-img

ms15

pencil-img

109

Ojla, uživate lepo nedeljo, kaj??
No, jaz imam sadni dan, sedaj ko tamala vstane pa na sprehod in na kepico sladoleda user posted image user posted image .
Mimo tega ne gre, sadni dan gor ali dol,...

lp

clock-img

22.04.2007, 16:12

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

Jaz sem še vedno na dieti, sicer ne več na ločevalni, zato se niti ne oglašam več tukaj, ampak na eni malo bolj rigidni in tudi bolj okleščevalni. Vsaj po izkušnjah. Ker je že tako vroče, da bo treba hitreje v poletno obleko zlest kot sem nameravala.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

23.04.2007, 09:18

clock-img

cincin

pencil-img

100

Pozdravljene zvezdice!
Lepo, da ste se javile izgubljene zvezdice. Jaz sem med vikendi bolj redko prisotna na računalniku, če imam slučajno čas je zaseden, ali pa me ni doma. Včeraj sem se vitaminskega dne držala bolj na pol. Saj sem jedla predvsem sadje in zelenjavo, ampak brez sladoleda pa ni šlouser posted image . Danes pa beljakovinski dan. Nisem še nič uspela pripravit, tako da bom videla kaj bom jedla ko pridem domov.

Tinkav se strinjam, da telovadba zelo koristi pri hujšanju, ampak nevem kako ti, jaz zraven službe pa še šole in treh otrok resnično ne najdem po dve uri časa, da bi kolesarila ali kakšen drug zunaji šport. Komaj stisnem zvečer nekaj počepov pa trebušnjakov in mogoče včasih malo sobnega kolesa, pa še to ne vsak dan, ker imam zvečer ob najbolj natrpanem dnevu že tako malo energije, da bi se kar zlila na tla in nič več vstala. Pa če se že vseeno spravim k telovadbi, saj se energija vrne, ampak ponavadi mi časovno ne znese. Ob desetih ali enajstih zvečer pa ne mislim začet telovadit. Že tako grem ponavadi spat po enajsti ali celo po polnoči, pa ob petih do pol šestih zjutraj vstajam. Se pa trudim telovadit čimvečkrat.
Ja teni verjamem, da ko začneš v službo se ti ritem podre. Zdaj je čas obrokov drugačen in dokler se ne navadiš poskusi vsaj tako da ločuješ hrano in ne mešaš živil med seboj. Počasi pa se boš navadila na nov ritem in bo šlo boš videla, samo vstrajaj. Ja a bo proka, čestitke že v naprej. Pa imaš res močno motivacijo, nevesta pa ja mora biti najlepša, a neda.user posted image

Bumerang na kateri dieti pa si? Dobro je vedeti, za slučaj če s to dieto nebi šlo dovolj dol, bo treba pa kako drugače ukrepat. user posted image

Pa lep pozdrav.

clock-img

24.04.2007, 07:02

clock-img

cincin

pencil-img

100

Dobro jutro zvezdice!user posted image
Danes pa škrobni dan.
Z: sadje
K: riž z zelenjavo
V: solata + mogoče še kaj riža ostane

No kmalu bo spet vodni dan - v petek. Me kar malo bolj skrbi kot pri  prejšnjem, ker je v petek praznik in ne grem v službo. Če sem v službi je lažje. Upam vsaj da bo lepo vreme, da bomo šli kam ven se potem lažje zdrži user posted image .

clock-img

24.04.2007, 10:03

clock-img

sisi80

pencil-img

248

Jaz sem danes na B, vidim, da bomo po petku spet na istem, saj imate vodo. Vso srečo, jaz se vode ne grem več. Dvakrat sem, tretjič pa ne bom. Bom en teden prej dieto zaključila, saj gremo na morje, all inclusive. Za zajtrke bom držala sadje, sicer pa konec. Cilj sem itak že dosegla, sem res zadovoljna.

Moj jedilnik.
Z: melona
K: golaž
V: zelenjavne ribe v konzervi in malo kruha.

clock-img

24.04.2007, 16:56

clock-img

ms15

pencil-img

109

Živijo,
danes pa je bil ješprenj, ma je bila taka lakota, da sem se pregrešila s čokolado user posted image .
Tudi mene bi zanimala dieta - Bumerang, javi se kaj .
Srečno naprej zvezdice - tiste, ki smo še ostale.

lp

clock-img

25.04.2007, 11:05

clock-img

cincin

pencil-img

100

Pozdravljene zvezdice!
Danes pa OH dan:
Z: sadje
K: pica
V: solata + ?

Pa lep danuser posted image

clock-img

25.04.2007, 12:52

clock-img

sisi80

pencil-img

248

Jaz imam Š. Torej se kuha super rižota z zelenjavo. Za večerjo pa kokice. Lep dan.

clock-img

25.04.2007, 21:19

clock-img

ms15

pencil-img

109

večer,...
dan OH, testenine in sladoled user posted image , samo da je bila porcija prevelika user posted image .
Ta teden ni bil uspešen,... mogoče bo jutri šlo bolje!!!

lp

clock-img

26.04.2007, 07:25

clock-img

cincin

pencil-img

100

Dobro jutro. Danes pa sadje in D dan - tehtanje. Pri meni spet slabo kaže in ni šlo nič dol.user posted image  Sploh ne vem kaj naj še naredim, ker se diete držim, razen minimalnih odstopanj, živil med seboj pa ne  mešam. Količinsko pojem  malo. Mogoče je slab rezultat zato, ker tudi prej nisem jedla bistveno drugače in več. Bom vstrajala do konca, da vidim če bo šlo še kaj dol.

auroraa: cilj -10 kg (- 3.2 kg )
mojca75: -10 kg (-4 kg )
elenca: - 7 kg ( -2 kg )
teni*: -15 kg (- 6,1 kg )
simanej: - 15-20 kg ( - 4 kg )
tinkav: - 8 kg (-2,2 kg )
cincin: -10 kg (-4 kg ) user posted image
sergia: -15 kg (-7 kg )
tamči: - 18 kg ( - 9,1 kg )
tejči: - 8 kg (-4,5 kg )
bonika: - 10 kg (-3 kg)
bumerang: - 8 kg (- 3,5kg )
ms15: -15kg (-5,5kg )
matmaj: ? (-4 kg )
sisi80: ? (- 11 kg) 

Jutri pa vodni dan.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem