cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

  
clock-img

20.03.2007, 08:18

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.03.2007, 09:00

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Meni je prav.

Danes imam zaenkrat pripravljene banane in zelenjavno juho. Za kasneje pa še ne vem. Mogoče spet maline (zaenkrat so še v skrinji), samo so fejst kisle (pa meni limona ni kisla), tako, da še ne vem.

clock-img

20.03.2007, 11:14

clock-img

bonika

pencil-img

142

meni je tud prav, da imamo samo eno temo.

danes sem za zajtrk pojedla banano, pa itak naprej ves dan sadje- men je ta dan še kar grozen, pa un včerajšnji tudi, sem si še kar zanič pico nardila, ful preveč zelenjave sem dala gor in se je ful cajta pekla, pa še je blo pol zelenjave napol surove, za povrh se mi je še mudilo v službo in sem jo dobesedno požrla pa solato zraven. men je tale dieta skoz manj všeč, zjutraj samo sadje, nimaš nobene energije, potem sem do kosila že tako lačna, sploh če fizično delam, ali pa športam, da to kosilo pogoltam in me potem boli želodec, potem pa še te glupe večerje, jaz zvečer nisem nikoli jedla in se moram ful silit da pojem še večerjo.
se bojim da bom spet obupala nad to dieto, ne vem če mi ustreza, pa še kg ne grejo skor nič doluser posted image , se počutim včasih prav napihnjeno.
sorry k morim, sam res ne vem kaj naj nardim, bom poskusla trpet še naprej z vami

clock-img

20.03.2007, 11:53

clock-img

mojca75

pencil-img

1833

men je tud prav, da je sam ena tema!

jaz mam danes OH dan, in Bonika kadar mam škrobni dan sem tud jest tko napihnjena, še posebej če jem fižol.

sicer se moja tehtnica zadnje 3 dni ni nič premaknila (četrtek pa skoraj tu!user posted image ) no ja je pa zato počutje dobro in boljše kot prej, vstrajam naprej!!!!

clock-img

20.03.2007, 12:14

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.03.2007, 12:18

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Jaz se tudi vsak dan vagam. Si ne morem pomagat. Ampak vzamem kg z rezervo, ker se zavedam, da se precej spreminja. Čisto odvisno po katerem dnevu se tehtam. Po OH dobim kakšne pol kile gor. Potem pa gre spet dol. V glavnem pa se zanašam na tiste četrtkove kg.

clock-img

20.03.2007, 12:51

clock-img

Anonimen

Pozdravček:
Za zajtrk sem pojedla banano, za kosilo se mi kuha zelenjavna juha, za popoldne pa imam jagode.

clock-img

20.03.2007, 12:52

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Alo zvezdice!
Kaj je zdaj to???? Nič jamranja prosim!!! Danes je res čuden dan, pa še lačne smo. Ampak nič hudega. Pojdite malo ven in se nadihajte zraka, pa še zadnjič to sezono čofotajte po snegu in na kaj lepega pomislite zraven.
Mi katera zna povedati ali lahko jem danes gobovo juho?

clock-img

20.03.2007, 13:29

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.03.2007, 13:30

clock-img

Anonimen

jaz ponavadi na ta jem zelenjavno juho, da je topel obrok pa še lažje zdržiš do konca dneva.

clock-img

20.03.2007, 14:21

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

Meni so pa sadni dnevi fajn, ko se lahko končno brez skrbi najem vsakršnega sadja. Za topel občutek so mi všeč pečena jabolka čeprav zdaj razmišljam, da bi na paro dala ene pol vrečke mešane zmrznjene zelenjave.
Do zdaj pa so v želodcu (in naprej po traktu) 3 pomaranče, 2 banani in skodelica mešanega suhega sadja.

Včeraj je tudi meni šla pizza po zlu, sem jo pustila v pečici, medtem ko sem po internetu skakala (še nisem bila lačna) in sem jo potem našla trdo kot kamen. Bljak.

Meni so prava muka beljakovinski dnevi... spet si razbijam glavo kaj bi jedla jutri za kosilo. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

20.03.2007, 18:23

clock-img

mojca75

pencil-img

1833

DANS PA NI MOJ DAN! Samo grešim,.. ma raje ne razlagam, Ok sej so sami OH, sam kva vse sem že požrla, piškote k jih tamala ni hotla,.. ma...

mam jutri sadni dan, pa bom kej nadoknadla (če verjameš, ane).

clock-img

20.03.2007, 18:28

clock-img

ms15

pencil-img

109

Jaz pa sem danes super zvozila. Pri vsem snegu smo bili v Lj na pregledu za hčerko in je šlo,...
sadje, doma skleda solate, potem spet sadje.
Še nikoli nisem kuhala zelenjavne juhe. Ka pa date noter? Jo katera skuha v ekonomu in zamrzne?
lp

clock-img

20.03.2007, 20:04

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.03.2007, 23:19

clock-img

simanej

pencil-img

91

Lep pozdrav zvezde, kar lepo napredujemo, boste videle , da bomo uspele do konca, zato ne obupat, mal preberem vaša mnenja in imam spet motivacijo, zdaj jo pa še zbiram ,da bi se začela ukvarjat z nekim športom, saj sprehodi s ta mojim sinkom, nebodo dovolj. Bom vidal kako mi bo čas dopuščal.Pa pogumno naprej. 

clock-img

21.03.2007, 06:36

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Jutro zvezdice.

Tako, sadni dan ponovno prestan, čeprav priznam, da sem bila včeraj pošteno lačna zvečer po osmi uri, ampak sem vzdržala.

Danes pa bosta za kosilo 2 pleskavici (vsi vemo kako veliki prideta, ko jih narejene kupišuser posted image ), kos kruha in paradižnikova solata, za večerjo pa danes ne bom enako(za spremembo), ker se mi je včeraj zluštala solata iz paradižnika in posebne.

clock-img

21.03.2007, 07:04

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.03.2007, 08:45

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

user posted image user posted image user posted image  Jaz sem se tudi za tae bo odločila, da bom vsak drugi dan in danes, ko je drug dan, pa je prišla menstruacija in ne morem.
A je dovolj dober izgovor?user posted image

clock-img

21.03.2007, 09:28

clock-img

ms15

pencil-img

109

Jutro zvezdice,

auroraa, hvala za recept, jo pripravim na naslednji sadni dan.

kako imate kaj tehtanje? jaz sem se zjutraj (po sadnem dnevu in kaže -2kg user posted image (od začetka diete). Sem zelo zadovoljna.

No, danes pa bodo trdo kuhana jajčka + solata + košček kruha.

Zvečer 1/2 manj, samo brez kruha. - mogoče, če bo lakota huda še kakšen Grancereale popoldan ob kavici.

lep dan!

clock-img

21.03.2007, 10:21

clock-img

simanej

pencil-img

91

Hojla zvezdice, danes pa meso z zeljem, včeraj prestala sadni dan. A se vse , ki ste na tej dieti ukvarjate še dodatno s športom. Pogumno v novi dan.

clock-img

21.03.2007, 12:36

clock-img

cincin

pencil-img

100

Pozdravček!
Se nisem včeraj imela časa javiti user posted image , no pa sem uspešno - brez grehov, prestala sadni dan. Danes pa sem do zdaj samo sadni sok in jogurt, mam malo natrpan in zmešan dan. Zdaj bom še kakšno sadje, potem pa grem direkt iz službe v šolo, tako da še ne vem kaj naj na hitro vzamem v trgovini da spotoma pojem. No se bom že kaj zmislila.
Se pa strinjam, da je ena tema.
Pa lepo se imejte in korajžno naprej.user posted image

clock-img

22.03.2007, 07:03

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.03.2007, 07:31

clock-img

TAMČI

pencil-img

63

Živjo! Pa se spet javljam. Včeraj sem imela prvi vodni dan user posted image , in sem zdržala samo z vodo user posted image , brez grehov. Danes sem se seveda tudi stehtala in imam 9kg manjuser posted image user posted image . Sem bila takoj boljše volje user posted image in pozabila na tegobe prejšnjega dne. Telovadim pa ne user posted image vendar že nekaj dni razmišljam da bi bilo treba, saj se me  tisti ˝rešilni obroči˝ okoli trebuha še kar držijouser posted image čeprav se stanje drugje izboljšuje. Čestitke vsem ki pridno vztrajateuser posted image , le tako naprej .Lep dan vsem in čim manj grehov!!!

clock-img

22.03.2007, 08:28

clock-img

mojca75

pencil-img

1833

Dobro jutri, jap četrtek,... vaga!

-4kg (no ja če sem poštena bl 3,5kg), ampak zdej mava novo vago, ker je bla tastara en jajc in če si se mal premaknil je zanihala tud do 1,5kg (pa je elektronska).
No zdej mava tako "pametno" tehtnico da mi je tud sama povedala da sem pretežka, da pijem premalo vode in da naj bolj zdravo jem. user posted image  to je pa že kriza!!!!user posted image

Nič, jaz mam danes beljak. dan....user posted image

clock-img

22.03.2007, 08:28

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Dobro jutro. Mene je tudi danes tehtnica razveselila, ker sem se bala, da bo enako kot prejšnji teden, glede na to, da sem včeraj dobila M. Torej danes mi kaže 4 kg manjuser posted image .

Aja vsak dan lahko spremenimo naslov, pa je pač od prve teme novega dne naslov drugačen.

Nimam pa še pojma kaj bom danes jedla. Verjetno rižoto z zelenjavo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem