cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: nova skupina za 90D

  
clock-img

24.03.2007, 08:40

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

ja, res je očitno malo stranskih učinkov - pri nas ima ta stranski učinek zdaj 3 mesece in sem prav zadovoljna  da se je zgodil oz. natančneje zgodila. No, ne vem, če se pa to še enkrat ponovi....user posted image . Se malo hecam, ampak je pa res, da nas je takrat ko smo bile skupinica precej postalouser posted image . Mogoče je pa to povezano z dobrim počutjem user posted image .

lp

clock-img

24.03.2007, 15:36

clock-img

bianka

pencil-img

203

moram še jaz napisat da sem tudi takrat hujšala z odločnimi in tudi jaz sem nato zanosila in rodila dvojčka,sedaj  sta stara  tri mesece.

Sedaj bom šla pa spet na dieto,ampak zanosit pa nesmem.user posted image
Mamo tri pobe in bo kar dovolj.user posted image

clock-img

24.03.2007, 15:54

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

no, zgleda, da smo bile odločne zelo produktivne....ja, zdaj more bit pa tudi pri nas mal pavze - za nekaj časa sta dva dovolj, vsaj tolk, da naredimo hišo do konca, ha, ha

lp

clock-img

24.03.2007, 17:45

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Punce, tudi jaz bi se vam pridružila, čeprav še dojim, ampak se bom poskusila držati. Sem se hola že 1.3. pridružit eni skupini, pa mi ni zneslo user posted image  Upam, da ne bo nič narobe, ker dojim. Pa tudi oglašat se zaenkrat n bom mogla vsak dan, ker doma še nimam interneta, ga telekom nekaj serje user posted image

clock-img

24.03.2007, 21:32

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Evo, tole je zaenkrat seznamček nas USPEŠNIH, ki začnemo z 90 d 1.4 - počasi odštevamo......

Zap.št.      VZDEVEK       CILJ(kg v -)  



1.            t_t_y              15 kg         



2.         maca24            6-7 kg  



3.         AKŠ                 10 kg



4.         monika30



5.         SOncIca           10  kg



6.         bianka            8-10 kg  



7.         Sofi



8.         sončnica13      10 kg     



9.         Naja3



clock-img

25.03.2007, 01:45

clock-img

stuhica

pencil-img

1146

user posted image user posted image user posted image  Stranski učinki!! Aha no pol nisem edina sem tudi začela z 90 d pa smo kmalu potem ko sem shujšala 5kg zanosila pol pa nismo več hujšali!
Se mi je pa ful prebava uredila z to dieto tkoa da problem je le ko začenm in pol kr nakrat neham!

Sem žće prejšnjič začela pa nisme zadevo speljala le 3 tedne pol me je pa zaneslo na stara pota in sem se zredila še dodatno za 3 kguser posted image user posted image user posted image !

Ne upam si rečt da se vam bom pridružla ker nisem iskrena ion vem da me bo spet zamedlo!
no ja kdaj pa začnete 1.4?

clock-img

25.03.2007, 19:58

clock-img

monika30

pencil-img

563

MOJ CILJ -15 KG.
Punce, še 1 teden...

Lp

clock-img

25.03.2007, 20:27

clock-img

Anonimen

Tudi jaz razmišljam, da bi se lotila te diete, ampak me skrbi zaradi prebave (enkrat sem si jo že pokvarla za par mesecev s to dieto).
Drugače je pa to zame edina sprjemljiva oblika diete. ;-)

Bom še premislila.

< Sporočilo je popravil matovilcica -- 25.3.2007 20:28:52 >

clock-img

26.03.2007, 10:02

clock-img

CAPA

pencil-img

224

Se vam pridružim.. upam, da mi tokrat uspe...

Sem že enkrat začela z Bejbami 2007, shujšala 3,5 kg, od tega sem obdržala samo -1 kg!user posted image

Moj cilj je 10 kg.

Tudi pri meni je bil NAJBOLJŠI "stranski učinek" te diete (konec leta 2005), da smo naročili user posted image . Z mojim sva bla zlo vesela, saj sva si zelo želela še enega user posted image . No sedaj pa je naša punčka stara že 6 mesecevuser posted image user posted image

Verjamem, da je res veliko na tem, kako se počutimo... moramo delat na tem!
Upam, da mi tokrat rata..

lpuser posted image

clock-img

26.03.2007, 12:28

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Pozdravljene USPEŠNE!

Jaz pa se vam pridružim malce kasneje. Danes sem začela z 14-dnevno dieto, potem pa se pridružim še vam z tedensko zamudo, da spravim dol še tisto, kar v teh 14-ih dneh ne bo šlo. Moj cilj pa je -10kg...tudi z -8 bi bila že zelo zadovoljna. Potem pa bo treba še malo potelovadit, da si do poletja še mal oblikujem telo, ker samo s hujšanjem se ne bo.

Se beremo čez en teden.

clock-img

26.03.2007, 16:09

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla, seznamček bom posodobila dan preden se lotimo diete, da dodam še ta nove. Potem pa če ste za, bi tko 1x tedensko sporočile kolk kilc je šlo dol, da se bomo malo motivirale med sabo....

pozdravček

clock-img

26.03.2007, 16:27

clock-img

monika30

pencil-img

563

Ej, groza.
Jaz bi najrajši kar začela.

Zdej, ko vem, da od 1.4. ne bom smela več tolk jest, se kr neki nažiram cele dneve user posted image .

clock-img

26.03.2007, 16:34

clock-img

sončnica13

pencil-img

1553

no, sej nekaj nas pa bouser posted image .
Tud jaz še kar jem sladkarije, pa si mislim-zdaj še lahko pol pa 90 dni neuser posted image .

clock-img

26.03.2007, 17:35

clock-img

Anonimen

Enkrat se je treba odločiti...in upam,da mi spet volja ne pade v želodec...

Tud jaz se prijavljam!user posted image
 
Da se konno rešim te nezdrave hrane,napihnjenosti,slabosti,sladkarij,slanega,skrbi s kg...

Tokrat si želim vsaj -10 kg,natančno povem po tehtanju v nedeljo!In da jih obdržim vsaj do septembra,ko grem na absolventa.

Se tipkamo...

clock-img

26.03.2007, 21:08

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja, tudi jaz zgledam tako, kot bi si nabirala zaloge - sem kot hrček.....ampak 1.4. se to neha, to pa je na srečo kmalu.

lp

< Sporočilo je popravil t_t_y -- 26.3.2007 21:10:53 >


_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

clock-img

26.03.2007, 22:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

27.03.2007, 11:25

clock-img

Anonimen

Še samo 5.dni do začetka...JuPi!user posted image

clock-img

28.03.2007, 11:57

clock-img

SašaL

pencil-img

42

Pozdravljene!

Tudi jaz se vam bom pridružila 1.4. Sicer sem lani dva meseca vztrajala z eno skupino in sem bila zelo zadovoljna z rezultatom, ampak, ker potem nisem spremenila načina prehranjevanja in sem se basala s sladkarijami, je kr nekaj kg prišlo nazaj, ne sicer toliko kot sem jih izgubila, ampak....torej želim si izgubiti cca 5 kg.

LP

clock-img

28.03.2007, 13:18

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

2x sem hujšala s to dieto in 2x so se mi pojavili stranski učinki, tako da sem se raje odločila za drug način, ki nima takih stranskih učinkov.... pa je zaenkrat ful učinkovit, je pa to bolj to kar je kitka al katka opisovala... zdrava prehrana in več miganja.

Tko da veselo hujšanje, pa pazite na stranske učinke tele diete, ker očitno so zelo pogosti.

clock-img

28.03.2007, 19:33

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja, samo da smo bili mi stranskega učinka zelo veseliuser posted image

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

clock-img

29.03.2007, 09:58

clock-img

daysi

pencil-img

249

Punce, jaz bi šla tudi zraven, če smem. Sem že enkrat letos začela s to dieto, vendar sem po tridesetem dnevu obupala, ker sem bila preveč izmučena od neprespanih noči, ker hčerki rastejo zobje in smo imali pravo zmešnjavo. Pustimo to.
Mislim, da moraš imeti za to dieto ful motivacije, volje ter da ne smeš takoj obupati. Zadnjič sem izgubila že pet kg, tako, da mi sedaj ostane še 15 kg.

clock-img

29.03.2007, 17:23

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

No lepo, saj se nas bo kar nekaj nabralo....
V soboto bom pripravila nov seznamček, potem pa AKCIJA.....

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

clock-img

29.03.2007, 17:39

clock-img

maca24

pencil-img

269

Komaj že čakam to nedeljo. Skrbi me le, če me med prazniki ne bo zamikala kaka šunka ali pa potica,....mmmmuser posted image  Kaj pa boste kaj skuhale za prvi dan? Prvi je beljakovinski? Jaz nimam pojma. user posted image
Dajte mi pomagat, prosim.

_____________________________

Ko se lestev prevrne, vsak ve, kako ne bi smela biti postavljena.

clock-img

29.03.2007, 18:56

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Puranji zrezek pa velikooo zelenjave zraven, ali pa zelenjavno omleto, ...

lp

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

clock-img

29.03.2007, 19:17

clock-img

zanika

pencil-img

82

IZVIRNO SPOROČILO: kitka1

ENostavno gre za to, da ti je hrana manj dobra ali da malo bolj kalkuliraš, kaj in koliko poješ... Posledica je manjši vnos kalorij in mogoče zato kakšna kilca manj. Kaj pa potem, ko je te 90-dnevne diete konec?



Nebi se čisto strinjala s tem komentarjem. user posted image  Sem na tej 90-dnevni dieti in lahko iskreno povem, da nisem še nikoli toliko pojedla. Na začetku sem brala recepte in bila v velikih skrbeh koliko res lahko pojem, saj se mi je zahotelo pojesti več mesa kot je pisalo; kako se bo poznalo če pojem dva kosa kruha namesto enega; kaj bo če pojem na dan, ko imam OH kar vse (pico, tortico, sladoled in čokolado). Pa sem poizkusila. Tudi vsaj enkrat na teden se pregrešim. Danes imam vitaminski dan. Ker pa sem trenutno na študijskem, sem se odločila sadje zamenjati za paradižnikovo solato in kos kruha, čeprav kruha danes nebi smela jesti. 

Res pa je, da se striktno držim in zjutraj popijem kozarec mlačne vode. Pol ure za tem kavo brez kofeina in mleka (sladkor mora obvezno biti - jaz žal ne znam brez njega user posted image ). Dopoldan pojem sadje. Po 12. uri pa začnem razmišljati o hrani. Na začetku je težko za vse tiste, ki so navajeni zjutraj zajtrkovati, potem pa se preprosto navadiš, da zajtrka ni. user posted image

Ta dieta ni samo 90-dnevna. Obstaja še naslednjih 90 dni, kjer je večja svoboda kombiniranja. Paziti je potrebno le, da se ne kombinira meso s krompirjem in beljakovine z beljakovinami. Ta dieta postane sčasoma način življenja. Zato pa je tudi učinkovita.

Trenutno sem v zadnjem mesecu te diete. Izgubila sem 7 kg (brez telovadbe)  in počutim se zelo dobro. Prej sta me mučili nenehna utrujenost in zaspanost, tako da sem po prihodu iz službe oblečena obležala in zaspala na kavču. Sedaj tega ni več. Tudi zbranost pri delu in učenju je veliko boljša. Skratka deluje. Najbolj pa mi je všeč to, da lahko jem prav vso hrano (tako meso, kot kruh in peciva). Le na kombinacije je potrebno paziti.

Veliko uspeha in potrpežljivosti vsem tistim, ki ste na začetku. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem