cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: najin ati se poslavlja

  
clock-img

16.03.2007, 20:21

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Žiža, drži se user posted image ...

clock-img

16.03.2007, 20:57

clock-img

Anonimen

Žal mi je za tvojega ateka,ki tako trpi zate in vso družino,ker morate
bez moči gledati ugašanje ljubljene osebe.
Žiža drga moja,ni drugega,kot drži se.user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.03.2007, 21:19

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

ne vem kako naj te potolažim,kako naj ti napišem,da bi manj trpela.Vem da to ni lahko,ko samo čakaš kdaj bo prišel ta trenutek...in ko se že skoraj sprijazneš z boleznijo,te kljub vsemu vsak tak napad pelje v obup.Jaz resnično upam da boš dovolj močna in da boš lahko prenesla to veliko bolečino.Ko ti bo najhuje,ko ne boš videla izhoda iz obupa,pomisli na svoje otroke,ki so največji smisel tvojega življena.Želim ti veliko sreče in poguma in dovolj moči da boš prenesla vse to,kar ti življenje prinaša.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

16.03.2007, 21:22

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

user posted image user posted image  Takšne stvari me vedno ganejo in user posted image user posted image . Sploh, ker me tvoja zgodba spominja na mojo -  ko je moj oče umiral. Vendar ni imel raka, bil je popolnoma vredu, šel v službo, od tam pa v bolnico, od koder se ni več vrnil. Da se soočim z bližajočo smrtjo, sem imela časa le 2 tedna in to pri rosnih 16. letih, ko vendarle drugače (še nezrelo) sprejemaš svet. Za razliko od mene,  si se ti lahko celo leto pripravljala, da se bo to enkrat zgodilo, a verjamem, da o tem nisi niti razmišljati hotela in si si dopovedovala, da je še daleč ta dan. Ampak resnica je vendarle dugačna - prehitro je prišlo.
Kaj ti naj napišem - bodi močna (to itak boš, že zaradi otrok). In - kot pravijo - čas celi rane. A ta čas pač teče po polžje in veliko veliko bridkih trenutkov še bo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

16.03.2007, 22:22

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Žiža, brez besed sem, ker vem, da ti nobena beseda ne bo omilila žalosti.

user posted image .....me smo vedno tukaj. Drži se.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

17.03.2007, 07:18

clock-img

dory

pencil-img

8852

žiža moja ne veš kako mi j težko....približno vem,kaj prestajaš,saj nas je pred kratkim zapustila meni zelo blizu oseba...še najslabše sem smrt prenesla jaz in tudi danes ko sta minila dva meseca čutim neizmerno žalost...
bodi močna, jokaj.....bolečina z leti malce zbledi pravijo, sprijaznimo pa se težko...

veš kje me najdeš...en močan objemček v tvoj konec...

clock-img

17.03.2007, 15:23

clock-img

aljuška

pencil-img

522

joj,Žiža, vem kako ti je hudo, jaz sem na podoben način ( in v zelo hitrem času ) izgubila starega očeta ( nono-ta ), katerega sem neizmerno imela rada ( bil mi je kakor oče ) in mi je pomenil zelooo veliko..tako zelo mi je bilo hudo..Drži se!user posted image user posted image user posted image

_____________________________




clock-img

17.03.2007, 23:37

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Zivljenje je bolece, kakor koli obrnes.... na koncu nas vse caka isto... samo je zelo hudo ko negdo trpi in boleha..... ko ni vec pomoci....


Drzi se!

clock-img

18.03.2007, 08:53

clock-img

koala

pencil-img

5539

Žiža, te polpolnoma razumem in vem kaj prestajaš, ni še niti leto okoli odkar se je zaradi iste diagnoze poslovil moj zlati tast, z istimi težavami.
Kaj naj ti rečem, nič, ker vem da v tem trenutku ni besed ki bi omilile bolečino.
Nam je bila tolažba to, da ne trpi več in da je rešen vseh muk.
Obilo obilo moči in razumevanja okolice ti želim, ne samo tebi ampak tudi tvojim najbližjim. Mislim na vas iv vam pošiljam user posted image user posted image user posted image .
Če pa lahko kako pomagam pa se le oglasi.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

18.03.2007, 10:31

clock-img

arielca

pencil-img

2312

žiža, user posted image user posted image user posted image !!!! Mislim nate... in veš, kje sem user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

18.03.2007, 11:13

clock-img

Kalamaki

pencil-img

97

user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.03.2007, 13:14

clock-img

ema79

pencil-img

553

žiža upam na najboljše!user posted image

_____________________________

Življenje je lepo....

clock-img

18.03.2007, 21:07

clock-img

Tanyka

pencil-img

1223

Ful mi je hudouser posted image
Zate in tvojeuser posted image user posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!





clock-img

18.03.2007, 21:16

clock-img

Anonimen

Drži se user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.03.2007, 21:22

clock-img

KBM

pencil-img

4744

žiža, drži se!!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

19.03.2007, 08:44

clock-img

altati

pencil-img

5724

žiža, drži seuser posted image !
jaz si tega tudi predstavljati ne upam, me je talo strahuser posted image !

clock-img

19.03.2007, 08:55

clock-img

Anonimen

Resnično nismo nikoli dovolj stari in odrasli, da bi bili pripravljeni izgubiti svoje starše in da jih ne bi več potrebovali.

Bodi močna. user posted image

clock-img

20.03.2007, 11:45

clock-img

sarcy21

pencil-img

920

Verjamem da nisi pripravljena, nikoli nisi pripravljen na to da izgubiš nekoga ki ga imaš rad. Tudi jaz sem pred 2 leti zgubila mami, takrat ko sem jo najbolj potrbovala in resnično nisem imela nikogar s katerim bi se pogovorila in tako sem se zaperala vase, to je privedlo do tega da me je tudi fant pustu. Potem pa sem našla nekaj drugega s katerim sem se zamotila pri meni je pač bilo to kolesarjenje (no pa sej to ni tako važno) Sedaj po dveh letih sem druga oseba kot sem bila takrat

Pa še nekaj bodi ob njemu kolikor časa pač imaš ves svoj čas bodi ob njemu, to sem jaz naredila zadnje dneve sem bila dneve in noči ob njej in noben ne more reči da je zadnje minute nisem držala za roko in da ji nisem delala družbo ob njenih najbolj težkih trenutkih ko me je potrebovala

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan

clock-img

09.05.2007, 13:50

clock-img

Bejba

pencil-img

1791

Žiža, pošiljam ti velik objem user posted image . Jokam s tabo, ker po 10-ih letih tudi sama še vedno nisem prebolela izgubo meni zelo, zelo ljubljene osebe.
Bodi močna.

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

clock-img

10.05.2007, 17:30

clock-img

alekasandra

pencil-img

38

Verjami mi, da razumem, kako se počutiš in kaj preživljaš. Pred slabimi mesecem sem izgubila mamo. Bila je bolna dve leti in skrbela sem ves čas zanjo. Upala sem do zadnjega trenutka z njo. Zadnji teden se mi je trgalo srce in skupaj z njo je odmiral del mene. Na koncu sem prosila boga, čeprav ne verjamem v njega, naj jo vzame, ker je preveč trpela in z njo vsi mi, na koncu je bila podobna živemu mrliču.

_____________________________

otroci so naše največje bogatstvo

clock-img

11.05.2007, 02:39

clock-img

Anonimen

Žiža....Drži se...

Ne moremo vedeti, kako se počutiš, dokler tega ne izkusimo na lastni koži.. Vemo pa,da je hudo, peklensko hudo... Drži se in bodi močna...

user posted image  

clock-img

11.05.2007, 21:05

clock-img

mama54

pencil-img

1315

Hudo mi je za tvojega ateka.Drži se.user posted image Rožica zate.
user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

clock-img

11.05.2007, 21:37

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Žiža, drži se. Tvoj očka bo rešen muk in bolečine. Čeprav ne bo več ob tebi bo na veke vekov tvoj očka. In ti njegova hčerka. Če boš imela še priložnost, mu povej, kako ga imaš rada. Tudi, če to že ve.

Mislim nate user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

11.05.2007, 21:45

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Žiža, človek ni nikoli pripravljen na izgubo drage osebe. Tudi moj oče je imel raka, s katerim se je boril 2 leti, a je bil na koncu premagan. Zadnji mesec smo vsi vedeli, da ni več rešitve. PA smo vseeno do konca upali in ostali popolnoma nepripravljeni, ko je umrl. Vse kar ti lahko rečem je - poslovi se. JAz se nisem mogla in tega ne bom nikoli pozabila. Povej mu da ga imaš rada in da ti veliko pomeni. Naj ne odide brez tega.

Drži se!

clock-img

11.05.2007, 21:48

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Žiža, poskusi ostati močna. V mislih sem s tabo in tvojo družino user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem