cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

za vedno je odšla

  
clock-img

13.03.2007, 11:10

clock-img

AaI

pencil-img

3

Do danes nisem zbrala poguma, da tudi sama kaj napišem na tem forumu. Danes pa je bolečina tako huda,da ne morem več zdržat.
V soboto sva z možem za vedno izgubila najino žabico. Že leto dni se je vlekla naša bolezen, mitohondrijska enefalopatija, borili smo se noč in dan, vse do zadnjega, ko se najina žabica ni mogla več. Kar naenkrat sva ostala sama.
Še vedno sedim ob njeni posteljici in zdi se mi, da tako mirno leži v njej in da semlahko brez skrbi. Najina žabica je bila namreč že več kot pol leta na respiratorju, hranili pa smojo po sondi. Bila je najlepši otrok in dokler se pred letom dni vse to ni začelo smo bili najsrečnejša družina. Umrla nama je samo 1 dan pred svojimi 18 meseci.
Ne vem kaj mislim, ne vem kaj govorim zato oprostite za zmedenost.

Ko sem na tem forumu prebirala zgodbice staršev, ki so ravno tako izgubili svojega otroka, se mi je zdelo, da se to meni ne more zgodit, čeprav so mi zdravniki govorili drugače, ampak naša žabica je lepo napredovala, na koncu pa je srček od utrujenosti obstal.

Bolečina je grozna, danes se bomo zadnjič poslovili od nje.

clock-img

13.03.2007, 11:12

clock-img

total

pencil-img

4453

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  naj jo čuvajo user posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

13.03.2007, 11:13

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

Moje sožalje.user posted image

clock-img

13.03.2007, 11:14

clock-img

Anonimen

O, ti revček bogi mali...moje sožalje.

clock-img

13.03.2007, 11:14

clock-img

Mina1

pencil-img

3638

Moje sožalje.
Ostanita močna, žabici pa pošiljam enegauser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

clock-img

13.03.2007, 11:15

clock-img

PrimožL

pencil-img

51

Iskreno sožalje.user posted image user posted image

clock-img

13.03.2007, 11:16

clock-img

Anonimen

Moje iskreno sožalje. user posted image user posted image

clock-img

13.03.2007, 11:16

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

moje iskreno sožalje. bodita močna.user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

clock-img

13.03.2007, 11:17

clock-img

Anonimen

Iskreno in globoko sožalje. user posted image

clock-img

13.03.2007, 11:17

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

Iskreno sožalje ob vajini izgubi!
user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.03.2007, 11:19

clock-img

Anonimen

Ubožica mala. Naj jo čuvajo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.03.2007, 11:21

clock-img

Špacka

pencil-img

1294

 

Iskrene sožalje.user posted image user posted image user posted image  Bodita močna.user posted image user posted image user posted image



clock-img

13.03.2007, 11:22

clock-img

Anonimen

Iskreno sožaljeuser posted image user posted image

clock-img

13.03.2007, 11:24

clock-img

Tipi

pencil-img

431

iskreno sožalje

clock-img

13.03.2007, 11:25

clock-img

atinav

pencil-img

331

Iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image naj jo čuvajouser posted image .

_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006

clock-img

13.03.2007, 11:29

clock-img

Anonimen

Ojej.user posted image  Iskreno iskreno sožalje!user posted image user posted image user posted image user posted image  Meni je vedno tako hudo, ko kaj takega preberem.user posted image

clock-img

13.03.2007, 11:29

clock-img

AnBan

pencil-img

775

o ubogi mali angelček

moje sožalje

_____________________________

[


clock-img

13.03.2007, 11:32

clock-img

srki

pencil-img

9222

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moje iskreno sožalje.

clock-img

13.03.2007, 11:32

clock-img

max81

pencil-img

3273

iskreno sožaljeuser posted image user posted image  naj ga čuvajo angelčkiuser posted image user posted image

clock-img

13.03.2007, 11:35

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

13.03.2007, 11:36

clock-img

Anonimen

Moje iskreno sožalje.user posted image

clock-img

13.03.2007, 11:38

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image Iskreno sožalje!!!
Te besede so tako suhoparne,ampak drugače se ne da izrazit vso sočustvovanje,prav iz srca.Kot mama jočem s teboj za tako kruto izgubo.
Otroci ne bi smeli nikoli biti bolni,nikoli trpeti,nikoli ne oditi pred starši.user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.03.2007, 11:41

clock-img

Lusa

pencil-img

1269

user posted image user posted image user posted image Jokam s teboj!Vem kako se počutiš ,še predobro vem.Izjoči se ,žaluj zanjo in vzami si čas za žalovanje.Grozno mi je sedaj to pisat.

Nekoč ,no ni tako daleč ,so punce mene vzpodbujale ,se jokale z menoj ,sedaj si ti na vrsti.Hudo mi je ,oglasi se in zlij svojo bolečino ,vedi lažje ti bo.

Pa še en sms bom ti napisala od Ajšine medicinske sestre-njene prijateljice Vesne na pediatriji LJ ,ki ga hranim že od 21.6.2006 ,ko nas je za vedno zapustilo to njeno nemočno srce.Mi je tako lep ,da še ga imam vedno shranjenega.

"Tudi jaz ne morem verjeti ,da je več ni med nami ,ampak je pri angelčkih in tam ji je absolutno lepše.Nam je grozno ,tebi najhujše ,ona se je pa rešila!"

Zdaj počasi grem obiskat Ajšo in vedi za vajino žabico bom prižgala eno posebno svečko.Želim ti ,da boš danes močna ,moraš bit za tvojo prekrasno žabico.Bog nam naloži toliko ,kolikor zmoremo ,žal ,kruto ,a resnično.

Drži se in mislim nate!

clock-img

13.03.2007, 11:42

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.03.2007, 11:43

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem