cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Mojih dveh pikic ni več

  
clock-img

13.03.2007, 21:32

clock-img

Anonimen

Bagi, drži se in ostani močna še naprej!user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.03.2007, 22:26

clock-img

spacey

pencil-img

2359

Bagi hudo mi je, zelo mi je hudo za vse vas. user posted image Vendar ne očitaj si, ker si (sta) se odločila in ravnala prav. Nič egoistično, temveč premišljemo in s težkim srcem odločeno.
Drži se.




_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

clock-img

13.03.2007, 23:45

clock-img

pikicaa

pencil-img

2842

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

clock-img

14.03.2007, 00:00

clock-img

viv_

pencil-img

9144

BAGI, šele zdajle sem tole videla user posted image user posted image user posted image

Pravilno si se odločila. Na srečo imaš že dva zdrava fantiča... Kaj bi bilo z njima, če bi se karkoli zakompliciralo. Ne očitaj si...

user posted image user posted image



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

clock-img

14.03.2007, 07:44

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.03.2007, 13:59

clock-img

Kalamaki

pencil-img

97

Draga BAGI! Ta hip tega ne moreš vedeti,  ampak bolečina bo s časom postala manj huda. Samo čas bo pomagal, veliko časa.user posted image user posted image  Mislimo nate!

clock-img

14.03.2007, 14:20

clock-img

Pilar

pencil-img

1009

Veliko bi se jih, na tvojem mestu, odločilo isto.Tudi jaz.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.03.2007, 21:19

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Mi je zelo hudo da si morala splavit!

clock-img

14.03.2007, 22:55

clock-img

vika1

pencil-img

552

Joj Bagica......

Drži se.
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!

clock-img

15.03.2007, 09:59

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Ojoj, Bagi, tega pa sploh nisem videla...šele zdaj user posted image . Očitno te življenje res preizkuša. Upam, da se boš kmalu opomogla. Drži se.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

15.03.2007, 10:53

clock-img

koala

pencil-img

5539

Bagi, malče pozno a vseeno iskreno sožalje in upam, da bosta z možme to skupaj prebrodila.

Mislim nate in tvojo družinicouser posted image user posted image user posted image user posted image in naj vas tvoja user posted image user posted image čuvata.


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

15.03.2007, 19:44

clock-img

Anonimen

Komaj sedaj sem videla.user posted image

Mislimo na tebe user posted image

clock-img

15.03.2007, 21:54

clock-img

beti 1

pencil-img

1684

Bagi ne poznava se, a vseeno user posted image user posted image user posted image , pa user posted image  za pogum. Si jo RES zaslužiš.

clock-img

16.03.2007, 15:49

clock-img

žiža

pencil-img

1361

bagi, tudi meni je hudo, da si bila postavljena pred tako odločitvijo.Ne znam si predstavljati, kako močna mora biti mama, da je v takem trenutku sposobna sprejeti vsa dana dejstva. držite se user posted image

clock-img

16.03.2007, 17:35

clock-img

POKPOK

pencil-img

143

Ojej,user posted image user posted image user posted image . BAGI žal mi je, ampak sama veš, da si sprejela zelo odgovorno in edino pravilno odločitev. Tvoja dva sončka te potrebujeta!
Vsaka mama, ki je kakarkoli prestopila prag intenzivne nege ve, da si ravnala edino pravilno.
Mislim nate.

clock-img

16.03.2007, 17:53

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

Objemček BAGI zate user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

16.03.2007, 18:51

clock-img

valči

pencil-img

2344

Bagi,tudi jaz jokam s teboj,ker sem se tudi s tabo veselila,ampak,tako ti je bilo žal namenjeno.Zapomni si,da je vse v življenju,kar se ti dobrega,ali slabega zgodi z nekim namenom.In namen vsega tega je,da te naredi še bolj močno,hrabro,kar si vedno bila in še boš bolj.

Čas celi rane in tebi jih tudi bo.user posted image user posted image

clock-img

16.03.2007, 22:46

clock-img

blak

pencil-img

660


user posted image
Drži se!  Objemi svoja dva fantiča in črpaj moč od njiju.

In nikar si ne očitaj. Verjetno je res bila to najpametnejša in seveda zelo boleča odločitev.

clock-img

17.03.2007, 11:31

clock-img

dory

pencil-img

8852

joj kako mi je hudo,ko sem tole prebrala...ampak bagi, tolazi se s tem,kasne moznosti bi tamalcka imela...in kako hudo bi bilo kasneje...
upam,da bolecina kmalu vsaj malo pomine, saj te tvoja dva soncka potrebujeta...

clock-img

17.03.2007, 15:19

clock-img

aljuška

pencil-img

522

jooj, šele zdaj sem to videla..user posted image
hudo,ampak sama menim, da je bila pravilna odločitev..
najprej moraš razčistiti pri sebi, si oprostiti, ker vsaka stvar se nam zgodi z razlogom, nobena stvar se ne zgodi kar tako, mati narava že ve..
za vsako žensko pa je to ena huda preiskušnja, drži se, ker je res kakor pravijo, čas zaceli rane.user posted image user posted image user posted image


_____________________________




clock-img

18.03.2007, 19:51

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

odlocila sta se kot sta mislila, da je pravilno..... ni treba nam razlagat zakaj in kako....

drzi se user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

clock-img

23.03.2007, 21:11

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BAGI user posted image  

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

clock-img

23.03.2007, 21:27

clock-img

karmy

pencil-img

2530

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drži se Bagiuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

clock-img

23.03.2007, 22:07

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

user posted image user posted image user posted image
Bagi user posted image

clock-img

23.03.2007, 23:05

clock-img

lolipop

pencil-img

380

Drži se.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil lolipop -- 23.3.2007 23:06:06 >


_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion



Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem