cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: kg po porodu?????

clock-img

10.07.2007, 12:33

clock-img

mojcapr

pencil-img

457

 Pri vseh 3 nosečnosti sem dobila gor cca +12kg.
Pri prvi sem iz bolnice pršla domov 9 dan in sem imela +1 kg. Pri ostalih dvah sem v 1 mesecu prišla na enako težo - brez diete, samo trebušček pa je bil malo dalj časa. Sedaj po tretji pa sploh, no bo treba delati trebušnjake. Samo spravit se delat je pa problem, saj je dan prekratek za vse obveznosti.

clock-img

08.08.2007, 10:36

clock-img

Anonimen

Jaz sem imela 12 kg več, ko sem šla rodit...ko sem prišla domov sem jih imela 8 manj, sedaj 10 mesecev po porodu jih imam -7 kot takrat ko sem zanosila...še vedno dojim...

LP

clock-img

09.08.2007, 08:52

clock-img

Afnica

pencil-img

766

Zredila se za 30kg (težja preeklampsija, nosečnost z dvojčki). 5 dni po porodu +5kg, 12. dni po porodu +0kg. 3 mesece po porodu -3kg. Mleko sem si uspešno brizgala 50 dni, nato presahnilo. Dojila nisem, ker sta bila nedonošena. Ko sta imela že malo moči, pa ni bilo več mleka. Hujšala (namerno) nisem.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

clock-img

09.08.2007, 16:50

clock-img

Anonimen

Jaz sem se zredila za 21 kg. Po porodu mi jih je ostalo še +16.
14 dni po porodu jih imam še +10. Polno dojim.

Gre veliko hitreje kot prvič, ko sem se zredila za 24, ostalo mi jih je +19, na svojo staro težo pa sem prišla šele čez cca 2 leti.

Gre pa tudi trebuh vidno stran. user posted image
Rodit sem šla z obsegom nekaj več kot 115 cm. Domov prišla z obsegom 105 cm.user posted image  

Po 14 dneh pa imam obseg "samo" še 90 cm.user posted image




clock-img

10.08.2007, 22:56

clock-img

kety99

pencil-img

113

Jaz sem se v nosečnosti zredila za +16kg, iz porodnišnice sem imela +10kg, zdaj 5tednov po porodu imam še +6 in polno dojim. Sem šla pa v bokih tako zelo narazen, da po mojem nikol več ne bom mogla mojih starih hlač oblečt user posted image . Kako mate kaj ve izkušnje? Grejo te kosti sploh še kdaj nazaj? Ravno zdaj sem si naročila leg magic v Top shopu, pa da vidmo, če kaj pomaga user posted image

< Sporočilo je popravil kety99 -- 10.8.2007 23:04:39 >

clock-img

20.08.2007, 14:48

clock-img

aezzy

pencil-img

271

oh, ze med nosecnostjo sem se zredila samo za 8,5 kg, sedaj sem pa suhica in jem vse zivo, tudi pozno zvecer in ne gre gor!
bi rada malce pridobila ker me kosti vcasih kar zulijo ko sedim.

clock-img

21.08.2007, 18:16

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

jaz jih imam še 10 preveč in se ne premaknejo nikamor user posted image  najbolj me jezi, ker nobenih kavbojk ne zvlečem nase user posted image  madona, pa vedno sem bila "presuha"!!
trebuh mi pa tudi še ni izginil! (sem 3 mesece po porodu)

če pozna kdo kakšno rešitev, se priporočam!

clock-img

21.08.2007, 19:24

clock-img

Anonimen

Ko sem prišla iz porodnišnice, sem imela točno dve kili manj kot pred porodom user posted image  Najbrž sem se že tam sproti redila, budala user posted image  No, potem pa po devetih mesecih sem bila na isti kilaži kot pred zanositvijo. Sem dojila, če to kaj pomeni, se mi zdi da, ker potem ko sem nehala, sem se pa spet zredila. Pa nenoseča.

clock-img

21.08.2007, 20:04

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem