cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007

clock-img

28.02.2007, 19:26

clock-img

tinkav

pencil-img

88

sam sledi nam in daj kaksno mnenj za jest.kr pridruzi se nam jutri .smo ZVEZDA POLETJA

clock-img

28.02.2007, 21:18

clock-img

Anonimen

Žal mi je,toda moram vam sporočiti,da sem se zaradi lastnega strahu in pomanjkanja bvolje odločila,da jutri ne začnem z dieto.Morda se vam pridružim čez kak teden ali dva.Zdaj bom pa mal bolj pazila,kaj jem.

Srečno!Pa brez zamere!

clock-img

28.02.2007, 21:58

clock-img

F*S*M

pencil-img

1034

z veseljem bi se vam pridružila, ker sem se danes odločila za dieto manj žri ampak imam drugi problem, ni me strah diete kot take vendar imam problem, da ravno ne maram mesa oz. sem ena velika "zbirčna metka" tako da sem se trenutno odločila za dieto zvečer brez kruha to se pravi po 17 uri, ker enkrat mi je že šlo tako dol sam ne vem takrat sem skoz žurala sedaj pa imam doma žurerja user posted image user posted image user posted image .

No jutri se grem v lekarno zvagat in vam poročam kile pol bom pa videla sadni dan lahko zdržim z vami, pa škrob tudi, OH - ne vem če, beljakovinski bom pa samo sir jedla bomo videli samo še dieto morem najdit nekje jo imam skopiranouser posted image user posted image

no pa dajmo poskusit

se vam javim

čao


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

clock-img

28.02.2007, 23:24

clock-img

simanej

pencil-img

91

Lana pa vsaj ti nitreba jesti mesa, imaš veliko izbire za beljakovinski dan. Aspirin lepo bi bilo če se nam pridružiš saj si ti dala pobudo, če ne zdaj pa za nekaj dni, te bomo vesele.Tako jutri pa bomo zvezde poletja.user posted image

clock-img

02.03.2007, 06:02

clock-img

tinkav

pencil-img

88

cukercek kej si ??smo na imenu zvezda poletja.nic nisem opazla da bi se nam javila!!!!!pohiti ker te rabimo!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem