cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007

  
clock-img

27.02.2007, 20:39

clock-img

bonika

pencil-img

142

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: mojca75

Ime - kaj pa če bi bile "vitke ritke"?

user posted image

clock-img

27.02.2007, 20:40

clock-img

ursi

pencil-img

685

Splišni, če si sedaj zadam, da se moram striktno držat vsega, bom sigurno grešila. user posted image  Če pa si pustim malce fore, pa mogoče sama sebe presenetim. user posted image

clock-img

27.02.2007, 21:51

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Mene pa zanima, kje se prijavim na dieto. Sem nova tu gor, pa še ne vem, kako stvari potekajo.

LP

clock-img

28.02.2007, 00:06

clock-img

rozarozica

pencil-img

48

Ojla punce!!!

Spet se vam pridružujem. Sem bila v skupini Vztrajnih, pa sem obupala. Do zdaj sem nabirala močno voljo, da mi bo uspelo do konca in še dlje user posted image . Leto nazaj mi je uspelo in sem ratala celo suhinca, ampak sem bila tako napsihirana, da sem začela nazaj jest in jest......... premalo volje.

In že dolgo imam cilj oz. začetek da 1. 3. 07 začnem, tako da se vam z veseljem pridružujem. Izgubiti moram 7-10 kg. user posted image

Vsem želim ogromno močne volje, vztrajnosti... dobra motivacija je misel na poletje, kopalke pa boste takoj šle laufat user posted image  

Za ime... mogoče LepotičkeVroče čokoladce user posted image

clock-img

28.02.2007, 06:21

clock-img

tinkav

pencil-img

88

dobro jutro dekleta.jutri pa zares zacnemo!!!!!!!!!!!!!danes se psihicno pripravite za dieto.jaz bom poskusila bit cim vec na sadju in vodi da si malo ocistim telo ker sem vceri jedla samo nezdravo hrano!!!!kje pa je aspirin da nam izbere ime???mislila sem da se bo ona najvec javila na tej strani,pa se v resnici zelo malo!!!aspirin ki si????

clock-img

28.02.2007, 06:50

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

IZVIRNO SPOROČILO: rozarozica

Za ime... mogoče LepotičkeVroče čokoladce user posted image



Ja ful motivacija... čokolada v imenu in vsak dan brati o čokoladi.

Dajmo, aspirin, izberi ime. Pa prosim kaj malo manj abotnega od riti, tangic, dolgih nog, bejbik in podobnih cosmo bedarij.

Sicer pa sem tudi jaz za načelnost in natančnost. Sicer sploh ni dieta. Če bom vsak dan brala o grehih in o tem, kako to sploh ni nič hudega, potem ne bom zdržala niti tri dni in raje niti ne začnem!


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

28.02.2007, 06:56

clock-img

Anonimen

Pa dajte ime nekaj na slim ... slimbejbe
... ali pa samo vitke .... ali pa močna volja

clock-img

28.02.2007, 07:59

clock-img

tinkav

pencil-img

88

mislim da ima bumerang prav.ni prav da ze zdaj govorimo kako ni nc narobe ce se pregresimo.dejmo se raje spodbujat da ne gresimo nic!!!!!

clock-img

28.02.2007, 08:17

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.02.2007, 08:18

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.02.2007, 09:12

clock-img

cincin

pencil-img

100

Ja, z imeni je pa res zmeraj križ. user posted image
Strinjam se, da ne smemo mislit na prekrške ampak se moramo motivirat, da jih nebi bilo. Jaz sem se v prejšnji rundi striktno držala, da sem jedla tisto kar lahko, nisem pa se držala zaporedja dni. tokrat pa upam da bom z vašo pomočjo tudi to uspela. Še vedno pa mislim, da je bolj pomembno da se držimo pravil in dovoljene hrane, kot pa da grešimo in smo na koncu razočarane. user posted image

clock-img

28.02.2007, 09:25

clock-img

darčica

pencil-img

46

neverjetno, a ne , da že pred pričetkom diete hočemo neke lažje rešitve iskat in opravičila.

Komaj čakam jutri zjutraj, ko bo prva od vas pisala.....da vidim kaj bo pisalo:
tangice 2007 - 1.dan Beljakovine
vztrajne 2007 - 1.dan
BREZGREŠNE 2007 - 1.dan

EJ PUNCE JAZ SEM Z VAMI IN VEM, DA NAM USPE.user posted image

clock-img

28.02.2007, 09:29

clock-img

nu_tella

pencil-img

394

Pozdravljene punce,

jaz se tudi prijavljam zrave, čeprav verjetno ne bom mogla kaj dosti komentirat, ker vsaj do konca marca ne bo preveč časa... računovodstvo pač user posted image

Začnem pa s pondeljkom, ker za vikend pričakujem rojstnodnevne greške user posted image  user posted image

Lep soncen dan vsem.

p.s. ali mi lahko katera pove, kako si nastavim to temo kot "priljubljeno" da sem takoj na njej, ne pa da srfam med forumi?!? Ali sem narobe razumela in se tega sploh ne da?

clock-img

28.02.2007, 09:30

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: cincin
Jaz sem se v prejšnji rundi striktno držala, da sem jedla tisto kar lahko, nisem pa se držala zaporedja dni. tokrat pa upam da bom z vašo pomočjo tudi to uspela.



Saj to pa sploh ni nujno. Tega jaz takrat, ko sem prvič hujšala, nisem vedela. Sedaj pa sem že večkrat to prebrala v kakšnih zapisih oziroma intervjujih z avtoricama  tiste Rinine knjižice. Torej če kaj pride vmes, se dneve brez problema lahko zamenja.

clock-img

28.02.2007, 09:52

clock-img

tinkav

pencil-img

88

tako zdaj sem mela cajt in sem kr neki imen oz.predlogov najdla.ampak pupe ni treba da zdaj vse komentirate ;ojoj kaksa so....ce ste za kero,dejmo zbrat.tistih ki bo vec se bomo tako spoznale ok??naj zacnem?

clock-img

28.02.2007, 10:11

clock-img

tinkav

pencil-img

88

aci,naj zacnem::ponosna,kot druga jaz,poglej me,sanjam o tem,oh cudovito,edina jaz,novi look,neprekosljiva,brez konkurence,"od st.48 do st.38,dieta in jaz,velika vrnitev,trdna,prebujena,stil zivljenja,moj stil,maksimalen ucinek,spet elegantna,sproscena,sem kot oblak,vztrajna,odlocna,spet srecna,"kot po meri",preprosto lepa,zapeljiva,popolno lepa,izpopoljena,moja priloznost,lahkotna,vitka,moj uspeh,ohrani svoj look,pripravljena na...,rada se imam,ne popustljiva,spet elegantna,grem naprej,..z glavo pokonci,moj ponos,...zvezda poletja..moje poletje..ajoj punce zmankalo mi je!!!

clock-img

28.02.2007, 11:15

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.02.2007, 11:21

clock-img

mojca75

pencil-img

1833

lahko smo tud "brezimenke" pa ne bo nobenih skušnjav notri, pa čist jasn je da ne znamo zbrat imena!

mi je pa kul "od 48 do 38" , user posted image , tud zvezda poletja, zarad mene tudi princeske, sam tolk povejte kje vas jutri najdem!

clock-img

28.02.2007, 11:55

clock-img

simanej

pencil-img

91

Pozdrav vsem , ki ste se odločile in zbrale toliko poguma, da jutri res začnemo, o grehih je prehitro govoriti, saj moramo biti odločne in čim manj grešiti, tako bomo lažje dosegle svoj cilj. Ima naj izbere aspirin , saj je ona dala pobudo.  

clock-img

28.02.2007, 13:37

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

user posted image  user posted image  Brezgrešne

user posted image  Ponosne, Neprekosljive, Iz 48 na 38, Lahkotne

Dodajam: Elegantne, Ponosne

Vztrajne in Odločne pa so že bile.

Zdaj pa že nehajmo z imeni in začniiiiiiiimoooooooo huuuuuujšatttttttt!!!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

28.02.2007, 13:46

clock-img

ELENCA

pencil-img

81

Jst bi se vam tudi jutri pridružila, čeprav sem en teden pred vami, bi zdaj nadaljevala z vami. Lahko?

lpuser posted image



clock-img

28.02.2007, 13:49

clock-img

TAMČI

pencil-img

63

Živjo!
tudi jaz sem jutri z vami, čeprav je za mano že en teden te diete, bomo imele isti dan.
Lp, user posted image

clock-img

28.02.2007, 13:54

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.02.2007, 14:49

clock-img

mojca75

pencil-img

1833

no kul auroraa da si določila! ve kr štartejte! sam odločit se je treba! mene ne gane več če mož besno zajtrkuje jaz pa jabolka! jaz bom zmagala - ve pa tu!
kaj to pomen da se jutrri vidimo pod novo temo?
kaj pa či kera bl zverzerana link zvečer nalimala kje se najdemo?

clock-img

28.02.2007, 15:00

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem