cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN

clock-img

31.01.2007, 17:29

clock-img

Anonimen

Ninny to je za preventivo.
Malo heca mora bit a ne?


točno tako user posted image user posted image

clock-img

31.01.2007, 19:52

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Uh, pa je večer. Saj je kar šlo samo z vodo. Sem šla popoldne k frizerju in sem mal pozabila na slabost.

Upam, da se bo jutri na tehtnici kaj poznalo.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

31.01.2007, 19:55

clock-img

Anonimen

Jaz sem se že stehtala in se že pozna.user posted image  Zdaj pa hitro v posteljo in Emo gledat, da ne bo skušnjav. Saj je danes 1. del izbora, a ni?

clock-img

31.01.2007, 19:59

clock-img

Anonimen

joj, splišni a  ni šele jutriuser posted image ?
Meni kar gre samo glava me boli. Še katero?

clock-img

31.01.2007, 20:03

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Ninny, mene je tud bolela, še kar hudo, sem morala vzet tableto.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

31.01.2007, 20:28

clock-img

Anonimen

Ja, ninny, res je šele jutri. Sem mislila, da je danes četrtke, malo me zaliva tale voda.user posted image

Me pa glava niti ne boli, ampak tečna sem pa kot sto user posted image . Otroka sem kar spat popokala,  reveža. No, kakšne pol ure prej je pa res šel.

clock-img

31.01.2007, 21:44

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Čeeeeeeeeeeruser posted image

Jaz sem še vedno z vami...včeraj sem imela vodni dan...zdaj vas prehitevam le še za en danuser posted image user posted image user posted image , ker sem malo čarala zaradi ene fešte....

Joj...vodni dan se res pozna...bi bil lahko kar ene dvakrat na mesecuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Boste vidle, kak boste jutri zjutraj veseleuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

31.01.2007, 23:15

clock-img

LanaM

pencil-img

170

tudi jaz sem še ena, ki je 3.1.2007 začela z ločevalno dieto. Po porodu so mi šli kilogrami namesto dol precej navzgor, tako da sem se res mogla vzeti v roke in začeti. No zaenkrat mi je šlo dol slabe 4 kg, sem pa danes čisto pozabila, da je vodni dan, čisto avtomatsko sem imela danes meso. No bom naslednjič bolj pozorna. itak pa ne vem, če bi zdržala samo navodi, saj še kar nekja obrokov dojim. drugače pa sem na tej dieti drugič. prvvič sem bila pred 2 letoma, kjer je bil uspeh: v enem mesecu -9 kg, po drugem mesecu še -6 kg,  zadnjem mesecu pa še -3, skupaj -18 kg, potem pa še v pol leta z rednim gibanjem 6 kg. tako da sedaj sploh nimam take volje kot takrat, ko je bil boljši rezultat, ampak mislim da obupala ne bom. Koliko pa je šlo vam kaj dol'

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem