cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: SPREJ ZA NASTAJANJE MLEKA

clock-img

01.01.2009, 21:10

clock-img

milenci

pencil-img

8

Tudi jaz sem uporabljala ta sprej prvih nekaj dni, sedaj po potrebi, ko me bolijo prsi in mi nastajajo utrdline.
Dobila sem ga v bolnici, drugače bi staknila mastitis. Je pa super zadeva. Po uporabi spreja pa kar fajn čutiš krčenje maternice - vsaj jaz sem.  
Pravilna uporaba spreja: samo en vbrizg v eno od nosnic in nič več, pred vsakim podojem  2 do 5 minut prej in mleko bo teklo kot za šalo.

Svetujem pa, da vsaka mamica pred uporabo kakršnega koli zdravila prebere navodila za uporabo (zato so priložena).user posted image

Lp, m

clock-img

02.01.2009, 19:08

clock-img

moyca

pencil-img

240

tudi jaz sem imela sprej-je zlo fajnuser posted image
so mi v P rekli, da si moram nujno dat v vsako nosnico en vpih...še poudarili so to. Potem pa ne vem no...sem pa doma vseeno prebrala navodila

clock-img

02.01.2009, 22:52

clock-img

lindy

pencil-img

937

Meni to ni nič pomagalo!user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

clock-img

02.01.2009, 23:23

clock-img

benika

pencil-img

7793

Koliko različnih navodil za en in isti sprej pa obstaja, glede na to, da vsaka drugače prebereuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem