cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bodoči obešalniki - 4 teden

clock-img

27.01.2007, 21:18

clock-img

ElaM

pencil-img

2667

Še ena članica iz seznama se javlja. Sem se danes sankala, se morem mal poduvat.user posted image
Merim se pa nič, ker si nočem slabe volje nakopat.user posted image
Punce pridno migajte.

_____________________________

:)

clock-img

27.01.2007, 23:03

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Evo mene izpod tuša. Po eni uri švicanja je kar pasalo. Me je pa zadnje dni neka viroza lovila in sploh mi ni ratalo konkretn telovadit (četrtek, petek). No, zato pa sem danes malo pritisnila na gas.

Hothien, a ti nas malo zafrkavaš? Hvala za vzpodbudo! Ti pa malo dihanje potreniraj, če še slučajno nisi šla "v Rim"!

Vajo 100 iz pilatesa mi je že nekako ratalo osvojit, jutri grem na naslednjo. Poročam, kako mi bo šlo! Kaj pa ostale, a se je katera že preizkusila v pilatesu?

clock-img

28.01.2007, 09:34

clock-img

GATA

pencil-img

550

ojla

da se javim in povem, da je bil ta teden spet polovičarski, mi ni uspelo telovaditi 3 dni. Naslednji teden pa upam, da bo.
Tudi pri hrani se nisem preveč pazila upam, da se ne bo kaj kje poznalo, ker mi je že uspelo par centimetrov sklestit.

Hothien hvala za vzpodbudo user posted image .

OOO Irmy lepo da si se oglasila, še lepše bi bilo malo večkrat user posted image . Lepo da si se sankala, mate velik snega? No tu pri nas ga je sam za vzorec user posted image . Bi mogli zbasat svoje riti v kakšne višje ležeče kraje.

Mala Tinka krasno za pilates user posted image .  Jaz telovadim po pilatesu.

Pridno migajte. Jutri je nov teden upam, da bo bolj uspešen, vsaj iz moje strani.

lp

clock-img

28.01.2007, 22:11

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Gata,
tudi meni ne uspeva popolnoma, kak dan telovadim, pa kdaj kaj izpustim. Jem manj, ampak sem izgubila voljo, noge in zadnjico imam kor pted porodom, terbuh pa...., prisežem, frendica, ki je v 6muser posted image , ima manjšegauser posted image user posted image user posted image
mene kar napihuje in napihuje... Je pa res, da spijem prek 4l tkočine na dan, večinoma kar vode ali čaja. In sem kot kamela...
Res sem obupana - mi bo trebuh kdaj pobralo?!user posted image

clock-img

29.01.2007, 00:19

clock-img

GATA

pencil-img

550

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Gata,
tudi meni ne uspeva popolnoma, kak dan telovadim, pa kdaj kaj izpustim. Jem manj, ampak sem izgubila voljo, noge in zadnjico imam kor pted porodom, terbuh pa...., prisežem, frendica, ki je v 6muser posted image , ima manjšegauser posted image user posted image user posted image
mene kar napihuje in napihuje... Je pa res, da spijem prek 4l tkočine na dan, večinoma kar vode ali čaja. In sem kot kamela...
Res sem obupana - mi bo trebuh kdaj pobralo?!user posted image



Huanita,

vse to kar opisuješ je del procesa. Nezadovoljstvo pride v največji meri če izpustiš tisti začetni del, ki se mu reče sprejeti samega sebe. To je zelo lahko reči narediti pa najtežje. Lahko ti povem "recept" vprašanje je če si ga pripravljena tudi izpeljati.
Ljudje smo zelo zanimiva bitja. Vsak posameznik je UNIKAT. Zato je čista utopija se primerjati z ostalimi. Vem da je težko je pač treba sprejeti to dejstvo. Tudi neučakanost je čisto človeška lastnost.

Zato toliko kot "vložiš" v sebe toliko dobiš.

Občutek napihnjenosti vsaj kokr sm jaz opazila pri sebi je vedno vzporedno s hujšanjem.

In ja če boš vztrajala še naprej ti bo tudi trebuh pobralo, brez skrbi bodi. Samo to ne pride tako hitro kot bi si želeli.

Vzemi to kot del tvoje preobrazbe življenskega sloga in ne kot hujšanje. Tu je največji ključ do vsega. In vsaki stvari je treba dati svoj čas. Tudi otrok v maternici ne zraste v enem mesecu ampak jih rabi devet user posted image . Pa čeprav smo vse bile neučakane smo le sprejele to dejstvo dolžine trajanja. Tako naredi tudi sedaj.

No upam, da me razumeš kaj hočem povedati. Ura je že pozna pa pišem bolj na kratko. Rade volje ti povem še kaj....

Ne obupaj in bodi trmasta za dosego svojega cilja !

lp gata

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem