cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bodoči obešalniki - 2 teden

clock-img

11.01.2007, 22:23

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Sej jaz vem zakaj nočeš roditi....sedaj ko si noseča te ne priganjamo telovaditi in imaš članstvo na čakanju ter lahko ješ še sladkarije, pa vse kar ti paše...pol te bomo pa priganjale in ti težile. Preveč ti je luštno.user posted image



Ja, ja luštno mi je! user posted image  Zgaga me peče ponoči, zjutri na tešče, skozi cel dan. Potem me križ boli in noge, da se komi po 80ih stopnicah privlečem, noge mi zatekajo, da nobenih čevljev ne morem več obut, prtisk mam itak previsok, mi grozi bolnica user posted image , poleg tega me pa VSE tok srbi da se mi kr blede. Ponoči spat ne morem, ker se sam praskam skoz... user posted image  Pa še vsa okrogla in štorasta sem, pa na živce si grem, pa... blazno mi je luštno ja! user posted image  Verjem mi, da bi raje zdele šla za 20 minut na user posted image .
Ah ja, sej pravim....beri moj podpis. user posted image

clock-img

12.01.2007, 16:10

clock-img

GATA

pencil-img

550

Ojla,

da se javim... včeraj mi ni uspelo telovaditi user posted image . Danes pa upam, da bom, le če bodo obiski odpeketali do 21.00 ure.

Tudi zadnje par dni nisem gledala kaj pojem, ampak za zvečer se pa še vedno držim user posted image .

clock-img

12.01.2007, 19:39

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Sej jaz vem zakaj nočeš roditi....sedaj ko si noseča te ne priganjamo telovaditi in imaš članstvo na čakanju ter lahko ješ še sladkarije, pa vse kar ti paše...pol te bomo pa priganjale in ti težile. Preveč ti je luštno.


Ja, ja luštno mi je! Zgaga me peče ponoči, zjutri na tešče, skozi cel dan. Potem me križ boli in noge, da se komi po 80ih stopnicah privlečem, noge mi zatekajo, da nobenih čevljev ne morem več obut, prtisk mam itak previsok, mi grozi bolnica , poleg tega me pa VSE tok srbi da se mi kr blede. Ponoči spat ne morem, ker se sam praskam skoz... Pa še vsa okrogla in štorasta sem, pa na živce si grem, pa... blazno mi je luštno ja! Verjem mi, da bi raje zdele šla za 20 minut na .
Ah ja, sej pravim....beri moj podpis.



Jaz komaj čakam da bom imela te probleme, pa če me vse boli, samo da bo user posted image  .user posted image

Jaz sem ta teden totalno nedisciplirana, preveč jem in premalo telovadim, tako da če v nedeljo slišite grozne krike pomeni da sem se jaz tehtala. user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

12.01.2007, 23:39

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Čer!

Še zdaj sem vsa zasopihana. Sem odtelovadila svoje. Tud včeraj sem bila pridna, v sredo pa mi nekako ni zneslo.

Moram napisat, četudi mogoče ni za tu gor, ampak vseeno. Ko me moj vsak večer s kavča gleda, kako se valjam po tleh in skačem po dnevni sobi, je dobil slabo vest. Danes je po keglanju in obveznem pivu po tem ugotovil, da ne bi bilo napačno, če bi še on naredil kak trebušnjak in malce zmanjšal obseg svojega trebuščka. Zdaj ga moram samo še prepričat, da pozne večerje že dolgo niso več v modi (ponavadi se baše okrog desetih zvečer) in bom en dva tri imela manekena poleg sebe. user posted image

Hothien, sploh ti ne zavidam. Čeprav je že eno leto tega, se še zdaj spominjam muk, ki jih prenašaš sedaj.

clock-img

13.01.2007, 08:23

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mala Tinka
Hothien, sploh ti ne zavidam. Čeprav je že eno leto tega, se še zdaj spominjam muk, ki jih prenašaš sedaj.



Pa saj bodo te muke vsak čas poplačane. user posted image

clock-img

13.01.2007, 10:35

clock-img

ElaM

pencil-img

2667

Evo, še ena, ki se javlja. Nisem toliko pridna, kot sem mislila, da bom.
Veliko hodim, s tamalo sva po 3 ure na dan na sprehodu. Upam, da to tudi šteje. Se moram pa še zvečer spravit, da bom delala trebušnjake.
Fajn telovadite.user posted image

_____________________________

:)

clock-img

13.01.2007, 20:37

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

Evo pokorno se vam javljam, sem nazaj v stari formi user posted image no ja vsaj mišice me ne bolijo, tako da vsaj telovadim lahko. Sem pa ravno ta teden brala, da za vitek pas oz ravne trebuh sploh niso dobri trebušnjaki, ampak vaja pri kateri dvigneš zgornji in spodnji del telesa in se s komolcem približaš kolenu nasprotne noge. Upam, da je dovolj razumljivo napisano kaj mislim.

Tako, da jaz sem trebušnjake malo s temle zamenjala, čeprav kakšen trebušnjak še vseeno naredim.

Delam tudi počepe, predklone, sklece so še v psihičnih pripravah user posted image user posted image , čokolada, hm danes sem se ji v celoti izognila, včeraj tudi kako bo jutri pa še ne vem.

Merila se bom pa jaz tudi šele po 1 mesecu, ker se mi zdi, da drugače ni nobenega učinka.

Evo zaenkrat toliko od mene zdaj pa grem potelovadit malo.

clock-img

14.01.2007, 11:51

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Dan!

Jaz sem bila včeraj prepričana, da bo telovadba odpadla. Cel dan sem pripravljala za praznovanje rojstnega dne, se spotila, ko sem čistila stanovanje, obiski so še ob 21-ih veselo srkali pijačko, ... Pa sem bila vseeno pridna. Ko so šli še zadnji gostje, sem na hitro posesala dnevno sobo, možek je sladko zaspal, obe maliki sta končno odklopili dnevno dogajanje, jaz pa nisem bila zaspana. Ko sem si zavrtela CD z mojo glasbo (končno!!!), sploh nisem mogla nehat migat. Tako mi je pasalo, da še zdaj ne morem verjet. Potem pa pod vroč tuš in sem spala kot angelček. Zjutraj sem se zbudila polna energije in sem pripravljena na še en komplet malih razgrajačev, ki pridejo pomagat moji čebelici upihnit prvo svečko!

Kot pravi Šifrer: Zmigaj telo!

clock-img

14.01.2007, 15:54

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Dan!

Jaz sem bila včeraj prepričana, da bo telovadba odpadla. Cel dan sem pripravljala za praznovanje rojstnega dne, se spotila, ko sem čistila stanovanje, obiski so še ob 21-ih veselo srkali pijačko, ... Pa sem bila vseeno pridna. Ko so šli še zadnji gostje, sem na hitro posesala dnevno sobo, možek je sladko zaspal, obe maliki sta končno odklopili dnevno dogajanje, jaz pa nisem bila zaspana. Ko sem si zavrtela CD z mojo glasbo (končno!!!), sploh nisem mogla nehat migat. Tako mi je pasalo, da še zdaj ne morem verjet. Potem pa pod vroč tuš in sem spala kot angelček. Zjutraj sem se zbudila polna energije in sem pripravljena na še en komplet malih razgrajačev, ki pridejo pomagat moji čebelici upihnit prvo svečko!

Kot pravi Šifrer: Zmigaj telo!



Superuser posted image user posted image

Jaz sem včeraj tudi komaj zbrala motivacijo, a ko sem se lotila telovadbe sem kar ''notri padla''. Danes me telovadba še čaka, bila sem samo na sprehodu ker je tako lepo sonse sijalo. Potem se pa mogoče končno stehtam..ne vem še ali upam.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem