cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 90 DNEVNA LOČEVALNA DIETA - RECEPTI

clock-img

03.02.2009, 20:15

clock-img

bodoča

pencil-img

908

Mislim, da Cukerček nima več teh slik gor. Vem, da bi raje videla, lahko pa mi verjameš, da je taka ogromna razlika pred in po dieti da je joj.

_____________________________

mojeustvarjanje

clock-img

09.02.2010, 12:31

clock-img

LARA_XX

pencil-img

1

Hej punce,mene pa zanima kaj bom danes jedla....4. dan SADNI DAN......ne vem vem ali lahko jem sadje in zelenjavo,ali pa samo sadje....ker sem na enem forumu prebrala da lahko zelenjavo....????? POMAGAJTE PROSIVA SAM user posted image LAČNA SEM ČIMPREJ BI ŠLA JEST PA NE VEM KAJ LAHKO JEM user posted image user posted image

clock-img

30.03.2010, 19:00

clock-img

sandra_sandra

pencil-img

213

zakaj si dala dol slike before pa after?? nekateri še zmari beremo stare a vendar aktualne teme? pa tud rabimo motivacijouser posted image

clock-img

20.05.2010, 17:53

clock-img

ninasiki

pencil-img

1055

ojla punce bi se vmpridružla če se strinjate user posted image

sm iz litije mam enga 7 mescou starga sinčka aleksej ampak on ni glih 100% razlog da sm kle
1 je da sm nehala kadit
2 je kriu moj fnt ker ga moje kile ne motijo niti malo
no 3 pa tud porodmalnaredu svoje
tko da jst vem za to dieto in vem da je učinkovita sam nimam pa žiuceu začnem pa zdržim 2-3 tdne in kopo takem času vidm da ni učinka več da se vse skupi ustau neham kle pa vem da si dajete motivacijo se spodbujate in jst to rabm 100% ker ko se pogledam v ogledalo mi gre na bruhanje ampak dobesedno ker ko sem začela z mojim to je 7,5 let nazaj sm mela 65kg no zgej jih mam 100 in se ne počutm dobr v svoji lasni koži največji problem pa je da se ne vidm tok močne kokr sm sej vem da sm sam k se pa pogledam na sliki pa se streznm se pa ne maram slikat tko da je tud to razlog da se mi to dogaja
tko da punce upam da me sprejmete in da mi rata da dol 30kg

aja pa še eno uprašanje kako kej to upliva  na dojenje nevem če sm prou informirana tko da bi še kle prosila za pomoč

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem