cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Tajno društvo BODOČI OBEŠALNIKI - start

clock-img

07.01.2007, 23:03

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Hojla!
Jaz sem telovadbe prost vikend preživela zunaj. Smo cela familija včeraj in danes naredili kar konkretno turo, da sem se kar fajn preznojila - sem ponosna nase.
Jutri pa gremo spet nad šlaufke!

clock-img

08.01.2007, 10:23

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Glede telovadbe nisem bila nič pridna že od srede. Vmes sem šla le v soboto na enourni sprehod, tak tahitr, prej pa ni šlo.... sem šla mal ven. A danes me čaka aerobika, tako da bom pridna. Drugače pa skupaj z dieto in miganjem je šlo dol -1,5kg, tko da sem zelo pridna.... jupi! Še ene min 10 pa bom srečna!

clock-img

08.01.2007, 12:47

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Pridne ste vidimuser posted image user posted image  Jaz sem v soboto šla na malo daljši sprehod, včeraj sem prekolesarila 15 km, in delala ene morilske vaje za rešilni pas okoli trebuha. Postopoma moram zviševati kilometre in število vaj, ker sem sedaj premalo pridna.
Pa treba bo redno vsak dan user posted image ...da kurimo kolorije in delamo user posted image .



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

10.01.2007, 12:54

clock-img

Anonimen

Tajno društvo, mene pa zanima zakaj moraš telovadit zvečer. a zjutraj ne velja. Ker men bolj zjutraj odgovarja kot pa zvečer.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem