cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 3.1.2007 - NIZKI ŠTART!!! -LOČEVALNA

  
clock-img

03.01.2007, 17:41

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Hojla!
Sem vesela, da smo končno začeli! Upam, da bom zdržala do konca. Oz. MORAM.
Danes sem jedla:
Z: nič (splet okoliščin, jutri bo bolje)
K: hrenovke na žaru, zelenjava iz voka, zelena solata, pol kosa kruha, čista juha
Ravno sem spila eno kavo z mlekom, vem, da danes lahko.
Večerjala bom pol manj kosila, in sicer čez kako uro.
Ves čas pijem vodo.



Zdaj me pa neki zanima, odprti sta dve temi. Bi lahko od zdaj naprej vsak dan odprli eno temo, recimo MINI BIKINI in dan, ki je na vrsti, pa bi tam pisale?
A se bomo kaj tehtali? Recimo en teden in poročali o izgubljenih kg? To bi bilo super, tako malo za spodbudo. Seveda bi potem morala katera delat seznam. Recimo, Tosja, ki si že začela?

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

03.01.2007, 17:58

clock-img

tosja

pencil-img

3706

Zdaj me pa neki zanima, odprti sta dve temi. Bi lahko od zdaj naprej vsak dan odprli eno temo, recimo MINI BIKINI in dan, ki je na vrsti, pa bi tam pisale?
A se bomo kaj tehtali? Recimo en teden in poročali o izgubljenih kg? To bi bilo super, tako malo za spodbudo. Seveda bi potem morala katera delat seznam. Recimo, Tosja, ki si že začela? IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Sem za! To temo sem odprla jaz - PRVA, potem pa še nekdo.
Jaz sem za to, da ostanemo na tej strani - zakaj bi vsak dan odpirali novo temo user posted image

Bom beležla, primerjala - samo povejte kaj želite.
Jaz se še ne mislim začet merit - mogoče po kakšnem mesecu user posted image

Povejte željeuser posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

03.01.2007, 18:53

clock-img

1Tanya

pencil-img

98

a ima katera to knjigo skenirano in jo lahko pošlje po mailu?

clock-img

03.01.2007, 19:48

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Če misliš knjigo o ločevalni dieti, si jo lahko tu dol potegneš.


http://rapidshare.com/files/2548682/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html


_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

03.01.2007, 20:13

clock-img

stunfek

pencil-img

2014

Jaz bi se pridruzila, ce lahko. Sem malo zamudila vendar nujno rabim nekaj kar bi me povleklo k hujsanju. Sem se cez praznike zredila za 4 kg! user posted image  Ce zacnem jutri s katerim dnem zacnem? Sadnim? Prosim za hiter odgovor...

Zacetna teza: 83.5 kg (jutranja)

clock-img

03.01.2007, 20:36

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Stunfek, če bi rada šla hkrati z nami, potem imaš jutri škrobni dan (krompir, riž, fižol itd.). Lahko pa začneš od začetka, pa boš pač en dan za nami.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

03.01.2007, 20:54

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Helou,

dajte no še mene na seznam. Sem bila tudi že pridna danes:

zajtrk: 2 jabolki
kosilo: goveji zrezek na žaru, vložene gobice, kos kruha in juha
večerja: malo pršuta.


clock-img

03.01.2007, 21:04

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Tudi jaz sem zato da se naredi en seznam, koliko kg imamo, koliko jih želimo izgubiti in da se tehtamo enkrat tedensko in beležimo napredek. 

clock-img

03.01.2007, 21:39

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Kaj boste pa jutri dobrega kuhale?

clock-img

03.01.2007, 21:48

clock-img

Anonimen

Ojla. Jaz bom jutri najbrž kar polento, ker je najhitreje narejena. Se mi namreč danes ni sešlo nič skuhati za jutri. Če bi imela jepšrenj doma, bi pa ričet naredila.
Polento pa včasih naredim s čebulno omako, je zelo dobra. Pa kakšna zelena solata ali paradižnik zraven.

clock-img

03.01.2007, 21:58

clock-img

Anonimen

Aja, pa meni je tudi bolje tako, kot je vedno bilo.user posted image  Namreč, da se vsak dan odpre nova tema z zaporedno številko dneva in opisom dneva (B,  Š, OG ali S). Ampak kakorkoli.

clock-img

04.01.2007, 07:21

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Splišni tudi meni je boljše in bolj pregledno, če je za vsak dan odprta nova tema, zato sem jo tudi včeraj odprla. Sem kar nekaj časa čakala in ker je ni nobena druga, sem jo pol jaz. Drugače pa tudi če ste se odločile, da jih ne bomo odpirale bo vredu...važno je da se držimo diete user posted image  user posted image

clock-img

04.01.2007, 07:39

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hojla,

jaz bom pa dons jedla:

Z: 4 majčkene mandarince
K: zelenjavna rižota
V: 1/2 rižote in zelena solata

clock-img

04.01.2007, 07:45

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Jutro,

jaz bom pa danes:

zajtrk: 2 pomaranči
kosilo: krompirejva juha, vložena paprika (in oprostite mi za kos kruha user posted image )
večerja: pol manj

Kam spada  pira??

clock-img

04.01.2007, 08:54

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Sej res ne vem, kje se naj pofočkam, je toliko tem na isto vsebino, pa če sem že včeraj tukaj, pa še danes:

Z: ananas
K: prebranec, rdeča pesa
V: polovico kosila

Liter vode je že padel, pa upam, da bo še kak.

clock-img

04.01.2007, 09:38

clock-img

Anonimen

user posted image  Pozdravljene bikinke.Kako je minil prvi dan?Jaz sem bila ponoči lačna kot user posted image ,ker nisem spala.
Drugače je bilo pa včeraj kar v redu s hrano,edino kruha ne bom jedla,čeprav je dovoljen pri kosilu 2 dni.
Danes: Z: dva kivija
           k: riž z zelenjavo,solata
           V; isto,samo manj

clock-img

04.01.2007, 09:54

clock-img

Anonimen

Z:2 mandarini
K:ričet
V:ričet seveda brez mesa

clock-img

04.01.2007, 09:59

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Jaz sem bila pa včeraj kar ful lačna.

Za kosilo sem samo majhen košček piščanca in zelnjato solato (v službi), za večerjo pa tud piščanca pa parad. solato, pa je bla kar mal kriza. user posted image user posted image
Ampak sem zdržala. Samo, da se navadimo pa bo. Zdaj je že želodec tok raztegnjen od vseh teh dobro čez praznike.

clock-img

04.01.2007, 10:44

clock-img

1Tanya

pencil-img

98

Pa še jst:

včeraj Z: 2 mandarini
K: 2 jajca na oko
V: nič

pa cel dan velik vode

Danes: Z: ga še ni bilo, grem zdele v trgovino po sadje
K: riž z zelenjavo

Zdej pa eno vprašanjce: v soboto gremo na kosilo v gostilno, na vrsti pa je sadni dan. A lahko zamenjam, da bi imela jutri ali pa danes sadni dan, v soboto pa si privoščim testenine. Kaj mislite?

Pa še nasvet kaj naj jem v gostilni?


< Sporočilo je popravil 1Tanya -- 4.1.2007 10:53:20 >

clock-img

04.01.2007, 11:35

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Ojla!

No, prvi dan je za nami. Jaz sem bla tud ponoči lačna, sem slabo spala, ampak se ne damo. Mojega je pa bolj matralo, je moral zvečer eno banano pojest. Saj ni čudno, ko pa smo se zdaj čez praznike tako basali.
No, danes naju čaka elenjavna rižota in solata.


Aja, pa kako se bomo zdaj zmenile glede postov, mislim, da so vsaj 3 enake teme odprte. Dajmo se nekak zmenit, da bomo skupaj. Razen če vam ustreza, da smo deljeni na več skupin. 

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

04.01.2007, 11:38

clock-img

Anonimen

Jaz bi predlagala,da se enkrat na teden zvagamo,na primer vsak ponedeljek bi vsaka napisala koliko je šla dol.Ni potrebno pisati koliko kil imamouser posted image ,ker potem lahko izgubimo voljo.user posted image

clock-img

04.01.2007, 12:09

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Kam spada  pira??



Tole sem našla:

Pira je vrsta pšenice (Triticum spelta), ki je rasla v Evropi pred 9000 leti, sčasoma pa prešla v pozabo predvsem zaradi nižjih donosov.

Ni hibrid, kot so druge sorte sodobne pšenice (Triticum aestivum). Njeno zrnje ima za razliko od drugih žit dvojno plevo, ki je z mlatenjem ni moč odstraniti, zato je potreben poseben postopek odstranjevanja pirinih plev. To omogoča, da je zrno zaščiteno vse do predelave, kar pomeni, da zaščitna sredstva, ki jih uporabljajo med rastjo in ostali morebitni onesnaževalci, kot so izpušni plini, insekti, ne morejo do zrna.
Sestavine pirinega zrna so lahko topne v vodi, kar omogoča lahko in hitro absorbcijo hranilnih snovi v telo, vsebuje pomembne ogljikove hidrate (mukopolisaharide), ki imajo važno vlogo pri strjevanju krvi in stimulirajo imunski sistem organizma, je pomemben vir vlaknin, ima veliko vitaminov B kompleksa.

Tako da po moje paše med OH.

clock-img

04.01.2007, 12:47

clock-img

tosja

pencil-img

3706

user posted image  user posted image  user posted image
Kako kaj MINI BIKINI user posted image  user posted image  user posted image

Včera me ni nič matralo, tudi danes (še ne)user posted image

Z: sveže iztisnjen sok dveh pomaranč

12-ih dva kivija, za kosilo pa bo riž s papriko in zelena solata user posted image

Se že bolje počutim, upam da bo tokrat šlo 90 dni user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

04.01.2007, 12:54

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Kam spada  pira??



Tole sem našla:

Pira je vrsta pšenice .............  vsebuje pomembne ogljikove hidrate (



Hvala Splišni, bo torej jutri kar pira z gobicami.

clock-img

04.01.2007, 17:34

clock-img

Blacky30

pencil-img

4685

Jaz pa sem prestavila dieto na ponedeljek in bom takrat začela, ker imamo še v službi preveč keksov na mizi in jih je treba "pospravit"user posted image user posted image user posted image

No, takole, jaz sem s to dieto pred leti shujšala v 1,5 mesecu 11 kg in to brez težav in brez kompliciranja. Količine hrane sploh nisem omejevala, včasih sem prav žrla, jedla sem tudi beli kruh in tudi pohano. Poleg tega sem jedla različne vrste sadja v enem obroku, včasih sem si naredila tudi sadno solato, jedla pa sem ga tudi med obroki, včasih kar hitro po kosilu. In je šlo, tak da ne komplicirajte preveč, ker bistvo te diete je, da se ne strada. Glede kave, pa sem jo pila vsak dan, sicer kapucino, mleko sem mu dodala le na beljakovinski dan, vedno pa brez sladkorja. Kapucino ga itak nekaj vsebuje, vendar mi je krepko pomagal prebroditi dan, sploh vitaminskega.

Poleg tega v dieti je dovoljeno jesti kruh na beljakovinski in škrobni dan.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem