cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Pogrešam te, Nikita

  
clock-img

24.01.2007, 17:24

clock-img

natalia

pencil-img

1423

user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

clock-img

26.02.2007, 00:17

clock-img

Anonimen

Vse najboljše, Nikita...

Rojena si bila na isti dan kakor moj Robert. Po vseh pravilih bi morala vidva praznovati skupaj. Tako pa...

Jery... drži se... bodi močna...

clock-img

22.03.2007, 19:39

clock-img

Nikita***

pencil-img

673

Hvala, Kerensa.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

clock-img

10.12.2007, 21:19

clock-img

Nikita***

pencil-img

673

Eno leto je naokoli, danes bi praznovala drugi rojstni dan, ljuba moja. Še vedno sem tako zelo žalostna. Vsak dan mislim nate in te neznansko pogrešam.




_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

clock-img

10.12.2007, 21:26

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

Se spomnim tvoje zgodbe... sem stiskala svojo marElo in jokala, jokala, jokala... user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.12.2007, 22:10

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

clock-img

10.12.2007, 22:42

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

10.12.2007, 22:50

clock-img

Eviii

pencil-img

1974

draga jery, draga nikita, midva z dejanom spet misliva na vaju... še predobro se spomnim, kaj se je dogajalo dve leti nazaj. boli, boli, boli...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

clock-img

11.12.2007, 09:12

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

Draga jery, vem, da te moje besede ne morejo potolažiti user posted image  Prosim, prejmi od mene en velikanski, topel user posted image user posted image  Ti in tvoja mala Nikita sta tolikokrat v mojih mislih user posted image

clock-img

11.12.2007, 11:21

clock-img

silvya

pencil-img

1770

Vse najboljše za Nikitin rojstni dan!

Draga jery, vedi da tvoja pučka ni sama. Z njo je še veliko naših malih angelčkov, ki žal rojstne dneve praznujejo tam nekje, med oblaki. Ne moremo biti z njimi. Z njimi je lahko le naša ljubezen.
                         user posted image             

clock-img

11.12.2007, 11:35

clock-img

sazi

pencil-img

5175

user posted image user posted image user posted image
bolečine ne moremo omiliti, lahko pa ti povemo, da mislimo nate in na Jery

še predobro se spominjam tedna, ko si odšla na pregled v LJ in skrbelo nas je, kaj se je zgodilo in zakaj se ne javiš.

Tvoji user posted image  Nikiti, pa žeil vse najboljše, pa kjerkoli že je.

clock-img

11.12.2007, 12:06

clock-img

emaa

pencil-img

7450

Se še spomnim tvoje zgodbe, drži se. 

clock-img

11.12.2007, 14:18

clock-img

Peteršilj

pencil-img

442

jery, tvoja nikita ve, da jo imaš rada ter da misliš nanjo. Drži se,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.12.2007, 16:46

clock-img

Ajvy

pencil-img

9462

user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

clock-img

07.12.2008, 12:12

clock-img

Nikita***

pencil-img

673

Draga Nikita,
bila si daleč najbolj zaželjen otrok pod soncem. Dolgo sva čakala nate. Kako sem se veselila, ko si rasla v mojem trebuščku, ko sem čutila tvoje brce, kolcanje in kobacanje v meni. In potem…se je ustavil svet. Nisem slišala tvojega joka, nisem te pocrkljala, nisem te videla, nisem se poslovila od tebe. Nisem znala izkoristiti tistih 13 minut tvojega življenja. Vedno mi bo žal, ker v svoji žalosti, besu, jezi, groznih občutkih podiranja sanj, nisem znala ravnati drugače.
Vendar pa ne mine dan, da ne bi bile moje misli namenjene tebi.  10. 12. letos bi praznovala že tretji rojstni dan. Ne morem ti povedati, kako hudo mi je, ko vidim otroke tvoje starosti. Ker preveč razmišljam o krutosti življenja… ker se preveč zavedam, da nikoli ne bom slišala iz tvojih ust besede »mamica«, ker nikoli ne bom spremljala tvojega odraščanja, ker nikoli ne bom slišala tvojega smeha in ker nikoli ne bom mogla deliti svojega življenja s tabo.  Pridejo dnevi, ko je še vedno tako zelo hudo brez tebe.  Vse je brez smisla, temačno, brezizhodno. Ko v tvoji sobici nežno božam oblačila, skrbno in z ljubeznijo izbrana samo zate. Ko s pogledom oplazim voziček, v katerem te nikoli ne bom peljala na potep. Ko vzamem v roke igrače, s katerimi se nikoli ne boš igrala.  In potem pridejo dnevi, ko še vedno potiho upam, da bom nekoč lahko tvoji sestrici ali bratcu pripovedovala o tebi.
Vedno boš, ne glede na prihodnost, moja prva hčerka. In vedno bodo moje misli s tabo, kjerkoli že bom. Vse najboljše, Nikita!
Tvoja mamica

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

clock-img

07.12.2008, 13:42

clock-img

ana**

pencil-img

1192

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drži seuser posted image

clock-img

08.12.2008, 18:18

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792

solze mi tečejo po licihuser posted image Nikita* drži se user posted image

clock-img

08.12.2008, 18:20

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.12.2008, 21:03

clock-img

mala_pikica

pencil-img

869

Kako lepo si to napisala, da sem še jaz user posted image user posted image . Nikita ve, da jo imate radi in seveda tudi jaz želim Nikiti, da dobi čimprej bratca ali sestricouser posted image .

clock-img

08.12.2008, 21:47

clock-img

petarda

pencil-img

10119

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....ne vem kaj naj rečem...nimam besed....jih tudi nisem imela takrat, ko se je vse dogajalo, čeprav sem spremljala tvojo žalostno, prežalostno zgodbouser posted image user posted image user posted image ...drži se! user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.12.2008, 22:38

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

user posted image user posted image user posted image

Nikita, naj ti bo lepo tam na zvezdici, pazi na mamico in očija... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

08.12.2008, 22:44

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755

Tako ganljivo žalostne zgodbe pa že dolgo ne user posted image user posted image user posted image ...Bodi močna. Pa saj vem, da si!user posted image

clock-img

09.12.2008, 08:54

clock-img

aprilčica07

pencil-img

4130

Nikita, nimam besed, edinouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm

clock-img

09.12.2008, 10:59

clock-img

Lusa

pencil-img

1269

nikita-joj kako težke so te obletniceuser posted image ....pravijo ,da bo sčasoma vse lažje ,meni ni...pošiljam ti en objem samo zate!

clock-img

09.12.2008, 20:46

clock-img

Martina27

pencil-img

551

Nikita vse najbolje kjerkoli že siuser posted image user posted image user posted image  Ona bo vedno tvoj srček sreče.....oh kako je kruto življenjeuser posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem