cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Začnemo po praznikih?

clock-img

22.12.2006, 22:25

clock-img

Mojra

pencil-img

51

jest sem zraven - 03.01.07 zacnem dan z jabolkom !user posted image

clock-img

25.12.2006, 08:33

clock-img

miška

pencil-img

36

Tudi jaz, nujno!

Lep Bozic vsem skupaj!

clock-img

26.12.2006, 21:44

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Moira - z dvema jabolkoma user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.12.2006, 21:13

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Punce, tud jaz sem zraven. Sem ves čas zbirala pogum, da se končno odločim in javim. No, in tukaj sem!

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

01.01.2007, 09:52

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Srečnega pa zdravega!!!
user posted image

Pol smo zmenjene, da začnemo v sredo?
Se pravi v sredo dopoldan sadje, pol pa mal mesa... user posted image  Joj, jaz ga videt ne morem!!!! Morem te dva dni mal šparat z mesom, da mi bo zapasalo ;)
A bomo odprle novo temo v sredo? Tista k bo prva na RR, naj jo kr odpre in pove kaj namerava pojesti :)

Ajd,...pridne bodite do srede!
Pegica

clock-img

01.01.2007, 10:36

clock-img

Anonimen

Jaz tudi začnem v sredo. Se beremo.

clock-img

01.01.2007, 12:43

clock-img

kaja11

pencil-img

1024

JST TUD, JST TUDuser posted image user posted image user posted image  Če dieta ne bo ovirala dojenja, se beremo naslednjih 90 dni. Izgubila bi rada 7kg.

_____________________________

SPANJE...... kaj je že to????????

clock-img

01.01.2007, 13:19

clock-img

sami_y

pencil-img

103

Pozdravljene punce!
Jaz bi se tudi ful rada pridružla, samo ne vem, če lahko ker polno dojim in je moj user posted image  star dva meseca user posted image
To bi verjetno tudi vplivalo na mleko, strah me je, da bi ga izgubila. A ve kera kak je s tem?
Jaz sem se med nosečnostjo zredila za več kot 30 kg. Kolko točno sploh ne vem, ker me po osmem mesecu niso več vagali, takrat sem jih imela točno 100, pred nosečnostjo sem jih imela 70, zdaj pa jih imam 83, rada bi prišla na 60 kg...

lp
jelena

clock-img

01.01.2007, 15:26

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Se lahko jaz pridružim? Sicer sem danes začela z dieto, izgubit moram vsaj 7 kg. Sem pa pozabila stehtat in zmerit, jutri bom kar in vsake en teden poročala rezultate. Samo moram imeti trdno voljo user posted image , da do konca izpeljem 3md.
sedaj jem mesno solato, za večerjo bo pol kos kruha s poli, pa veliko vode oazaa, namreč navadne komaj kaj pijem user posted image user posted image oaza s okusom grozdja pa mi je njami da lahko dnevno spijem vsaj 2 litra. se beremo

clock-img

01.01.2007, 16:41

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Flecker jaz in moj user posted image  sva tudi danes začelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....Rada pa bi izgubila vsaj 10 kg....on pa vsaj 20user posted image ...... dan sva začela z jabolkom, pol sva pa pojedla malo sarme....(mal riža je sicer bilo notri, samo zaradi tega nisva delala panikeuser posted image user posted image user posted image )....no, danes je bilo še bolj tako...pol pa morava v nabavo in se bova prehranjevala kar po tisti knjigici 90 dni dieta....samo nisem sigurna, da bom začela z recepti za 1. mesec, ker te sva že dvakrat dala čez....user posted image user posted image user posted image user posted image  tiste od tretjega pa še nismo nič sprobaliuser posted image user posted image user posted image user posted image  tak, da bova verjetno šla od zadaj naprejuser posted image ....

Začela sva pa zato danes....ker imava res že poln kuser posted image  tega prenajedanja.user posted image

Glede diete in dojenja....jaz se s tem nebi igrala...počakala bi vsaj dokler tvoj user posted image  ne začne jesti še kaj drugegauser posted image user posted image user posted image user posted image .....sem bila v tvoji poziciji in sem tudi počakala tam do 4. ali 5. meseca...user posted image

clock-img

01.01.2007, 16:44

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Aja drgač pa če keteri primanjkuje motivacije....proste CUKERČEK, naj vam da geslo od svojega albuma, ko je ona hujšala....razlika PRED in PO je več kot očitnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...če meni zmanjka motivacije si bom kar njene slikice na hladilnik prilimalauser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.01.2007, 18:38

clock-img

Mateja*

pencil-img

282

Tud jest se podpišem pod Trske, čeprav trska nikoli ne bom. Moram pa zgubit med 6 in 10 kg. Torej 3.1.07 začnem z vami.
Pajaca, kaj si se tud tu vpisala med Trske, ah dej, sej ti ni treba.
No, začnemo z veliko dobre volje in upam,da nam bo uspelo.

clock-img

01.01.2007, 20:04

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Jaz se ze tudi veselim. Ze jutri bom imela bolj dietni dan, ker imam dost naziranja, madona!user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

02.01.2007, 00:35

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Mateja na zajebavi, nazadnje si me vidla preden sem s Pajackom zanosila in takrat res nisem rabla hujšanja, zdaj sem pa tko ful okrogla k mi je še ful ostal, tko da ja nujno rabim eno shujševalno. Telovadba itak ne pomaga!!! Po moje sem taka ko takoj po Pajacki, al me je pa še več skup. Grozno!

Tko zdej grem pa spat!

clock-img

02.01.2007, 07:06

clock-img

Anonimen

Grem z vami v boj za boljšo linijo in boljše počutje.Tile prazniki so mi dali še kakšen kilogram več.kot da jih nimam že dovoljuser posted image . Punce moramo se vspodbujati,ker če hujšaš sam je veliko težje.
Jaz si bom danes naredila vodni dan,da se spucam od vseh dobrot in se pripravim na jutrišnji štart.
Ne bom si zadala prevelikih ciljev.Vsak izgubljeni kg bo poplačan z veseljem in mi dal voljo za naprej.
Samo telovadit in hodit ne morem,ker imam že mesec in pol user posted image  išijas.

clock-img

02.01.2007, 10:07

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Mi2 z mojim se pridružujeva. On mora shujšat 8 kg, ampak bo imel neko svojo manj žri, jaz pa se pridružujem pri 90 dnevni, ampak začnem kar danes. Več kot bo šlo dol, boljše bo, ampak naj bo za začetek cilj 20 kg.

clock-img

02.01.2007, 11:45

clock-img

Mmateja*

pencil-img

1

Veš kva Pajaca, takrat te pa nisem nazadnje vidla. Sem te vidla že ko si tud rodila, s tamalim. Sej se mormo res enkrat spet dobit, da mal počvekamo.
No, pol se bova pa mal podpirale pri hujšanju, k bova obe v tem.

clock-img

02.01.2007, 21:18

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Saj res smo se enkrat vidle... poklič ko boš mela čas pa se vidiva.

clock-img

03.01.2007, 09:58

clock-img

Mateja*

pencil-img

282

Normalno, prav kmalu se moramo spet kaj videti. Bom mal premisnla in javim na Srečanjih kdaj in kje.
Evo, hujšanje je tu, zdej pa resno v akcijo.

clock-img

03.01.2007, 13:12

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Jaz sem z vami. Za zajtrk sem imela 2 mandarini, za kosilo bo zrezek in solata ne vem če lahko zraven kruh, za večerjo pa isto, samo da pol manj. Moj cilj je -20kg, težka bo vem. Upam da bom zdržala.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem