cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Začnemo po praznikih?

  
clock-img

08.12.2006, 08:28

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Živjo punce in fantje (mislim, da se je na tej temi tudi kdaj znašel že kak fant)!

A ste za? Da začnemo po praznikih? Do takrat pa se lepo psihično pripravimo...
ker brez psihične priprave se ni zmožno zdravo prehranjevati :) Vsaj jaz tako opažam.

No v glavnem...3.1. začnem delat in točno takrat bi želela začet spet 90D zdravo prehranjevanje. Eno rundo sem že uspešno končala (-8kg), rada bi pa še kake 3-5 kg dol spravla do poroke...sredi maja.

Imam že tudi idejo za ime skupine in sicer TRSKE...kaj pravite?

Pozdravček vsem, pa upam da bo kera za...

Lp, Pegica

clock-img

08.12.2006, 08:31

clock-img

Anonimen

user posted image  Samo trska jaz ne bom nikoli,edino na onem svetu.user posted image user posted image

clock-img

08.12.2006, 08:35

clock-img

Kofi

pencil-img

831

zdaj je odvisno kaj si pod trsko predstavljaš...važno je, da si ti predstavljaš da si trska user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.12.2006, 08:42

clock-img

Anonimen

jst sem zraven!!! definitivno!! sicer ne mislim glih velik shujšat, cca 4kg, želim pa "zdravo živet" po Montignacu!! Torej januarja začnem!!!

clock-img

08.12.2006, 12:21

clock-img

Anonimen

jaz bi tudi, sam ne vem kako bo to šlo- šele okoli šeste pridem iz službe... ven ne bom  hodila jest-restavracije..

tko da če ma katera kakšno idejo kako to speljati, naj prosim pove..

clock-img

08.12.2006, 12:53

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Bi se tudi jaz priključila skupini.

clock-img

08.12.2006, 13:40

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Jaz bi tudi, sam dvomim, da bom zdržala 90D, rada bi izgubila kakšnih 10kguser posted image user posted image , pa še vseeno ne bom trska user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.12.2006, 13:03

clock-img

2mama

pencil-img

425

se pridruzujem TRSKAM (to bom tudi jaz samo v sanjah, je pa ime fajn). mojemu telescu user posted image  bi dobro delo vsaj - 10 kg, cilj je - 15 kg.

clock-img

11.12.2006, 18:39

clock-img

miška

pencil-img

36

Jaz tudi user posted image

clock-img

12.12.2006, 09:17

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Še ena TRSKA (user posted image nikoli) se javlja na raport, tudi jaz bi začela 3.1. s to fenomenalno dieto. Sem prvič zdržala en mesec, pa je šlo dol 6 kg, v drugo pa je moj cilj -15 kg (najmanj). To skupno hujšanje je res enkratno, upam, da nam bo uspelo vsem.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

clock-img

13.12.2006, 12:11

clock-img

triša

pencil-img

550

Evo z januarjem tudi jaz, me kr zraven štejte. Če ne ne bom nikoli začela. Pi pa rada.. ne ne reče se tako, bom shujšala pa 15 kg.
Da si moralo dvignem. Pa fajn papcajte med prazniki, da bomo mele pol res kaj in za kaj hujšat.user posted image

clock-img

13.12.2006, 17:44

clock-img

x_srečka_x

pencil-img

1025

se pridružim še jaz, rada bi pa spravla dol tam 10kg. po praznikih začnemouser posted image

clock-img

13.12.2006, 18:51

clock-img

dory

pencil-img

8852

3.1,? jest sem zraven :)

clock-img

14.12.2006, 14:04

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Sem se sicer misnla s tem ukvarjat po 17.1... ampak se bom probala prej prštimat na dieto. Mora pa tud it ene 10kg dol.

Sam nekako mi ime trske nič pametnega ne pomenjo, razen to da sem z njimi probala zakurt pa mi nikol ni ratal... tko da ne bo tud z dieto podobno....

clock-img

14.12.2006, 14:27

clock-img

Anonimen

Jaz čedalje večkrat tole temo odprem ...

clock-img

14.12.2006, 14:41

clock-img

Udb

pencil-img

5380

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Splišni.

Jaz  še mal razmišljam. Predvsem zaradi sadja dopoldne. Bom pa nekako tako polovično z vami - vsaj pri ločevanju - dopoldne pa solata nemesto sadja.

clock-img

14.12.2006, 15:02

clock-img

Anonimen

Jaz bo tako kot Udb polovično z vami ....ločevala bom kost od mesa.....user posted image user posted image user posted image  Se meni katera pridruži? user posted image  Zdaj pa zares..ni kaj treba se bo lotit...

clock-img

14.12.2006, 15:56

clock-img

dory

pencil-img

8852

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz čedalje večkrat tole temo odprem ...



hehe jst sm jo tud,pol sem pa rekla, klinc bo ze...ceprou me zmece,k mam kosilo sele ob 3 ali stirih, od sirovih sendvicov pa tud ne morm zivet do tja :)...bomo ze :)

clock-img

15.12.2006, 09:16

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

mene tud najbolj sadje muči, pa sadni dnevi... ampak mam pa ob 12 kosilo (si kar nekaj v tupervarici prnesem pa fliknem v mikrovalovno (jo mamo v službi) pa mam kosilo. Tko da do 12 bomo že nekak zdržal.

ampak mene bašejo tud vodni dnevi

clock-img

15.12.2006, 15:55

clock-img

dory

pencil-img

8852

IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca

mene tud najbolj sadje muči, pa sadni dnevi... ampak mam pa ob 12 kosilo (si kar nekaj v tupervarici prnesem pa fliknem v mikrovalovno (jo mamo v službi) pa mam kosilo. Tko da do 12 bomo že nekak zdržal.

ampak mene bašejo tud vodni dnevi




nc narobe pajaca,ce mas namest vodnega dne,sadnega...vsaj jst sem imela le en vodni dan,pa ni blo za zdrzat...pa so mi sle kile fajn dol...tud kofe z mlekom sem vsak dan pila :)

clock-img

17.12.2006, 16:41

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Jst bi se vam tud pridružla,če lahko? V teh zadnjih treh letih sem na 8kg+,še pridobila 7+.Res pa je,da sploh psihično nisem bila nikoli pripravljena. Sedaj me pa že kr orng moti in vse mi visi doluser posted image .
Sam jst se ne bi tok strogo držala-tisto pitje čiste juhe mi prav nč ne diši.
No v glavnem jst sem zauser posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

clock-img

17.12.2006, 22:43

clock-img

Simonca9

pencil-img

2

Ojla,

Tud jst bi se vam pridružila. Sicer sem sama že shujšala 22 kg pa bi jih še malo, vendar ne vem, če bi lahko to 90 dnevno izpeljala zaradi faksa.

clock-img

18.12.2006, 15:41

clock-img

Pi-kica 1

pencil-img

1526

Tudi jaz sem zraven. Moram pa skenslat 6 kg.

clock-img

18.12.2006, 15:53

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

Jaz tudi premišljujem o tem.
Prvič mi je zneslo odlično, drugič pa sem po ene dveh tednih obupala. Me ni bilo čisto nič strah negativnih kritik kot prvič, je bilo vsepreveč grešnic in vse je bilo tolerirano.

Verjetno bom tudi jaz zraven. Ampak samo, če me bo katera ob vsaki user posted image  misli user posted image  (= ne najdem tistega, ki z macolo nabija).



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

19.12.2006, 09:41

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Jaz se vam tud pridružim. Moram dat dol enih 15 kil, ampak nimam nobene prave volje.user posted image user posted image user posted image
Sem že v zadnjih mescih parkrat probala pa gre kakšen teden, pa me vse mine.
Upam, da bo zdaj s pomočjo vaših vspodbud šlo.

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem