cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Mojega očka ni več

  
clock-img

02.12.2006, 10:55

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Iskreno sožalje....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

02.12.2006, 10:59

clock-img

Špacka

pencil-img

1294

 
Neva, iskreno sožalje user posted image

clock-img

02.12.2006, 11:00

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Neva iskreno sožalje tudi od nas!

Pa še tole ti napišem: Spomini so tisti ki nas delajo neumrljive, ti nikoli ne umrejo. Vsak trenutek je tvoj oče lahko s tabo, kadar si zaželiš, samo zapri oči in ga boš videla tako nasmejanega in polnega življenja kakor ga poznaš. Zato ne bodi žalostna če se nisi poslovila, saj je še vedno s tabo v tvojem srcu!!!

user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

clock-img

02.12.2006, 11:07

clock-img

suzy007

pencil-img

88

Moje sožalje, Neva.
Tudi jaz se nisem poslovila od mojega očeta. Umrl je doma - ravno takrat, ko sem šla v lekarno po narkotik, ki ga je predpisal zdravnik malo pred tem, ko je bil pri njem.
Pa sem se poslovila od njega v mislih - in na tak način se še zdaj z njim pogovarjam. Je pa že 15 let odkar je umrl. Tako da vem, kako to boli. Vendar bolečina mine, ostanejo pa lepi spomini. Čeprav jaz še vendno pogrešam očeta.

clock-img

02.12.2006, 11:17

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

02.12.2006, 11:19

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Ni je v soncu, ni je v vetru, ni v valovih je nemirnih; v krepkih dušah je usoda...

Iskreno sožalje!
user posted image


_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

02.12.2006, 11:27

clock-img

*alja*

pencil-img

1889

iskreno sožalje, in verjemi da je oče vedel kako zelo ga imate radi!user posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


clock-img

02.12.2006, 11:47

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Neva, moje iskreno sožalje.

clock-img

02.12.2006, 11:56

clock-img

gamini

pencil-img

823

Neva, iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

02.12.2006, 11:58

clock-img

mamči

pencil-img

1722

Iskreno sožalje user posted image

clock-img

02.12.2006, 12:26

clock-img

lutka

pencil-img

1323

user posted image  moje sožalje

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

clock-img

02.12.2006, 12:48

clock-img

Anonimen

Sožalje Neva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.12.2006, 12:54

clock-img

Anonimen

Vem, da ti je hudo, ker se nisi poslovila. Tudi sama se nisem mogla posloviti od osebe, ki sem jo imela zelo rada, pa mi je pomagala misel, da se mi pač ni bilo treba, ker je zdaj vedno ob meni. In kadarkoli se mi kaj lepega zgodi, pomislim, da je ta oseba z mano in da je to tudi sama zakrivila. Enako bo pri tebi.

Ljudje odhajajo, drugi prihajajo. Lepo je ob misli, da so sorodne duše zmeraj skupaj...

Iskreno sožalje, Neva. user posted image

clock-img

02.12.2006, 12:58

clock-img

sezam

pencil-img

2188

Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

clock-img

02.12.2006, 13:07

clock-img

trdozimc

pencil-img

918

Iskreno sožalje.

clock-img

02.12.2006, 14:01

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Neva, iskreno sožalje.

Zdaj se spomni vseh lepih besed, ki si jih namenjala ostalim forumkam v podobni nesreči in morda ti bo lažje.
Tvoj oče pa je vedel da ga imaš rada!

clock-img

02.12.2006, 14:09

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Neva izrekam ti iskreno sožaljeuser posted image
user posted image

clock-img

02.12.2006, 14:32

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

Neva, še 1x iskrene sožalje ob izgubi tvojega ljubega očkauser posted image
In te popolnoma razumem, kako se počutiš, kajti tdui jaz sem imela podobne občutke, ko mi je umrla oma -> nisem se poslovila in nisem ji povedala, kako neizmerno jo imam RADA; ampak potem sem dobila občutek, da je še vedno poleg nas in pazi na nas, ter da prav dobro ve, da jo imamo vsi radi in da jo zelo pogrešamo -> ravno zaradi tega grem večkrat, ko mi je težko na pokopališče in se v miru pogovarjam z njo in pa seveda z našim dedekom, pa še večkrat nas obišče kakšna ptička in verjamem, da je naša oma tale ljubi vrabčekuser posted image ; in mi je mnogo mnogo lažje, pa še vsi sorodniki so zaradi tega mojega prepričanja začeli verjeti v tele vrabčke; čeprav sem zdaj user posted image , sem pomirjena, kajti vem, da ona ve, da je bila neizmerno ljubljena...
Tako pa ve tudi tvoj oče, da ga imaš ti RADA ; in verjemi boš našla način, da se boš od njega dostojno poslovila - ali na pogrebu, mogoče pa tudi ob kakšni drugi priložnosti... Itak bo pa on za vedno ostal s teboj in z družino, ki mu je vedno stala ob strani (predvsem pa s pravnučkom...)user posted image user posted image

clock-img

02.12.2006, 14:36

clock-img

brina_3

pencil-img

743

iskreno sožaljeuser posted image

clock-img

02.12.2006, 14:50

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.12.2006, 14:50

clock-img

Jacqueline

pencil-img

532

Iskreno sožalje!!!

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

clock-img

02.12.2006, 15:05

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Draga Neva. Iskreno sožalje ob izgubi očka. user posted image Verjemi, da je v času, ki si ga preživela z njim, dobro spoznal, da ga imaš rada in verjemi tudi to, da te še vedno spremlja v mislih, spominih in da nekje nad tabo bdi nad vami vsemi. user posted image

Pošiljam ti veliko poguma, da preneseš bolečinouser posted image in en velik user posted image v tolažbo. Zdrži punca.

clock-img

02.12.2006, 15:28

clock-img

aljuška

pencil-img

522

Neva6, iskreno sožalje tudi z moje strani..Tolaži se s tem, da ste bili skupaj kar dolgo, moji mami sta oba starša umrla zelo zgodajuser posted image user posted image , ko ji je bilo najhuje je ostala sama ( sestra živi 900 km proč  ), od očeta starši pa so šli tudi prerano v grobuser posted image ( itak jih nismo niti dobro ''poznali''), tako da pri nas smo imeli bolj malo od dedkov in babicuser posted image , tako da pomisli na vse lepe dni, ki ste jih preživeli skupajuser posted image user posted image , če bi jaz lahko zavrtela čas nazaj, bi še enkrat želela topel objem none in nonotauser posted image , še zdaj, ko se spomnin nanju mi je malce hudo, ker sta bila ZLATI OSEBIuser posted image ..Drž'te se!!

_____________________________




clock-img

02.12.2006, 15:55

clock-img

noe

pencil-img

982

Iskreno sožaljeuser posted image

clock-img

02.12.2006, 16:00

clock-img

srki

pencil-img

9222

Neva, moje iskreno sožalje user posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem