cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: moja Iza

clock-img

23.01.2009, 19:35

clock-img

mafi

pencil-img

4506

iskreno sožalje
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.01.2009, 19:39

clock-img

tia12

pencil-img

883

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

TAJ - 10.4.2009

clock-img

23.01.2009, 21:10

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

Iskreno sožalje ob izgubi male Izeuser posted image user posted image user posted image .Vem,hudo je in tudi jaz,ko sem izgubila svojo Tino v 6 mesecuuser posted image  takrat nisem našla prave tolažbe pri hčeri in sinu,če prav nekako vsi to pričakujejo,mislila sem samo na Tino.Včasih se mi je zdelo,da sem zaradi tega sebična,krivila sem se kako sem lahko taka,danes pa razumem,da je bolečina prekašala prav vse.Pusti,da se zjočeš,da žaluješ,ker to je popolnoma normalen proces,skozi katerega je pač treba iti.Hudo je,vem,bolečina ti trga srce,vse je ta trenutek temačno in boleče,ti pa si vzemi čas in žaluj za svojo punčko.
Jaz sem si kmalu po Tinini izgubi želela ponovno zanositi,pa mi ni to uspelo kar dve leti.Sedaj pa imam doma punčko,ki jo neskončno obužijemo,naša Tina pa je še naprej v naših srcih in tukaj bo živela večno,tako kot bo v vaših srčkih večno živela vaša mala Iza.

Vem kaj prestajaš in hudo mi je zate,a vedi,da nisi sama,da smo tu,da ti pomagamo vsaj z toplo besedo,če že drugače ne.
Če želiš se mi lahko javiš na zs.
Bodi močna in objem zate user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

23.01.2009, 22:32

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

25.01.2009, 22:08

clock-img

soncnica 3

pencil-img

420

Iskreno sožalje, Tuli, user posted image user posted image user posted image
Vem da tiste, ki nismo bile na tvojem mestu, ne moremo čutiti tvoje bolečine. Ampak joči, joči za bitjecem, ki je pod tvojim srcem živelo, kajti živelo je, sedaj pa je angelček, ki vas vse čuva.

Normalno je, da žaluješ, moraš. Poišči pomoč, ženske iz Solzic ti bodo pomagale...

clock-img

26.01.2009, 11:16

clock-img

Lusa

pencil-img

1269


Tuli-upam ,da danes po dobrih dveh letih ,stiskaš k sebi dva sončeka!

p.s.: ta tema je iz leta 2006

clock-img

30.01.2009, 15:11

clock-img

arabela*

pencil-img

29096

sožaljeuser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

clock-img

30.01.2009, 15:19

clock-img

marjetica23

pencil-img

877

sožaljeuser posted image user posted image

clock-img

30.01.2009, 19:06

clock-img

diva 4

pencil-img

1199

Iskreno sožalje

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem