cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)

  
clock-img

27.11.2006, 01:22

clock-img

fragile

pencil-img

2

hej!
sem nova tukaj, mi se ni vse cist "znano"...mi je pa to d sm poskusala ze 576950624760276 diet pa mislim da pri vsaki zasustram user posted image sem brala Cosmota in naletela na tole 90 dnevno locevalno...in se +to da mi je ene par ljudi povedal, da to pa "res deluje",..sem se odlocla da poskusim user posted image ima mogoce katera jedilnik za prvih 5 dni, preden dobim knjigo in to? ni bla res zeloo hvalezna user posted image user posted image user posted image

ps:obcudujem to, kako nektaerim res uspeva. Se tko naprej! user posted image

clock-img

27.11.2006, 07:50

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Dobro jutro vztrajne!!!

Danes je moj 8 dan diete, pa se še nisem pregrešila user posted image , se pravi, da imam danes sadni dan. Moj jedilnik za danes je:

Z: jabolčna čežana + sadni čaj
M: mandarine
K: pečene banane z jabolčno čežano
M: lešniki + čaj
V: vejetno zopet čežana

Danes sem se zjutraj tehtala.  Moram povedati, da imam malo več kg, tako, da mi grejo tudi dol hitreje.
Ponosno povem, da sem šla v prvem tednu dol 3,8 kg user posted image , če bo pa šlo tako naprej bo pa naravnost enkratno, pa vem, da ne bouser posted image

clock-img

27.11.2006, 10:35

clock-img

sarazan

pencil-img

968

"tanove" ... super, kar pridružite se. Tukaj smo zbrane same zmagovalke user posted image . Torej boste zmagale tudi ve.

tehtanje ... danes mi je tehtnica pokazala 0,7 kg manj, kot prejšnji ponedeljek. user posted image  Spet malo večji premik na moji teži.
Zdaj pa imam res občutek, da bo zmaga moja. Do konca (april 2007) "moram" izgubiti še ene 5 kg in bom naravnost navdušena.

Danes imam beljakovinski dan.
zajtrk: 2 jabolka
kosilo: meso v čebulni omaki, rdeča pesa, kos kruha in 3dcl juhe
večerja: pol manj kot kosilo, brez juhe in kruha

sadni dnevi ... jaz nisem lačna na sadni dan. Je pa res, da jaz velikoooo pijem. Se mi zdi, da sem kar naprej na wc-ju. Lakota je pomoje bolj v glavi, vsaj pri meni. Je pa res, da sem že globoko v dieti in sem se že tudi navadila ritma prehranjevanja.

Dejmo punce! Pokažimo, da smo iz pravega testa. user posted image

clock-img

27.11.2006, 16:05

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Hojla!

Dobrodošle nove vztrajne! Fragile, če malo pogledaš pod temo hujšanje je link do knjig 1 in 2. Jedilnike pa lahko sama prilagajaš glede na dan. Prvi je beljakovinski, ki mu sledi škrobni, potem so na vrsti ogljikovi hidrati in četrti dan je sadje. Potem pa spet od začetka.

Danes mam B dan. Sem bila za zajtrk tako lačna, da sem pojedla malo kruha in košček klobase. user posted image  
Za kosilo sem pripravila puranje zrezke. Ostali so jih jedli v smetanovi omaki in s širomi rezanci, jaz pa samo pečene. Pa seveda en krožnik juhe.
Za večerjo mi je ostal že en zrezek, ki ga bom pojedla skupaj s skledo solate.

clock-img

27.11.2006, 16:06

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Ups. Široki rezanci in ne širomi user posted image

clock-img

27.11.2006, 19:01

clock-img

fragile

pencil-img

2

hvala mala tinka, sem se mal pobrskala po internetu in sem najdla en kup jedilnikov za tole dietouser posted image
tako da sm si ze naredla plan, sprintala tabelco z 90. dnevi, in jutri zacnem!
bom porocala kako mi gre...
ce mi bo slo user posted image

sicer pa z drugim decembrom zacnem s fitnesom...
upam da bom pol lahko oblekla "tiste oblekce" hehe

clock-img

27.11.2006, 19:19

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Danes sem imela sadni dan. Jutri pa bi mogla imeti vodni dan, ampak bo zopet sadni. Imam v sredo izpit, tako da potrebujem veliko energije. No sej sem imela vodni dan prejšn tedn. Sem pa danes zopet na isti teži, kot je bila po vodnem dnevuuser posted image   Sem zelo vesela, ker sem bila od petka do danes res lumpa in se nisem držala diete. Ampak sedaj pa zopet k novim ciljem naproti. Še malo pa mi bo uspelo. Se mi pa že kr fajn pozna da sem shujšalauser posted image


Uživite

clock-img

27.11.2006, 20:39

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211

Hojla!

Mi je blo kr nerodnouser posted image pisat zadnje čase, kar namreč vsak dan grešim na velikouser posted image . Tud danes sem. Vmes čez dan si privoščim en ornk greh, potem ostali obroki so pa po "pravilnem jedilniku". Ma se moram mal v roke vzet, če mi je šlo tko lepo s težo dol. Mi še zdaj ni jasno kako bom preživela vodni dan. user posted image

Danes je bil moj B (21) dan:
Z: mandarine
K: hrenovke + solata
V: solata

Pa seveda premalo pijem (predsem ko se potepam) in vmes grešim. Sem tko jezna nase, ampak včasih si pač ne morem pomagat. Sicer so pa tud grehi pomojem en izmed sestavnih delov te dieteuser posted image , sam če ne bi bili tok velki bi blo šele fajn. Tehtala se zdaj kr dolg časa ne bom, tam enkrat po vodnem dnevu bom skočila na tehtnico.

Punce, pridne bodte in ne grešite tako kot jaz.

Lp Tina

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 27.11.2006 20:40:45 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

clock-img

27.11.2006, 23:01

clock-img

ninocka

pencil-img

3080

Se samo na hitrco javim - nisem se obupala, ampak  me cez vikend ni blo, ker smo meli neko sluzbeno zadevo. Seveda sem cist zabluzila, ampak najbolj razocaran sem pa bila, ker niso imeli sadja pri zajtrku user posted image user posted image user posted image

Sem pa v enmu veceru spila cca. 4 l vode in potem tud po vsakem kozarcku popite vode tekla na WC (sem mela tempo lulanja kot uni, ki so pili pivo user posted image ).
V glavnem zabluzen vikend se mi pozna tudi na kilazi, tko da sem sla dol samo 0.5 kg.  user posted image user posted image
Po drugi strani sem pa 0.5 kg lazja kot prejsni teden user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

clock-img

28.11.2006, 07:29

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Dobro jutro!

Po včerajšnjem težko, vendar uspešno prestanem sadnem dnevuuser posted image , danes sledi težko pričakovani beljakovinski dan, moj jedilnik:

Z: dve hruški
M: dve mandarini
K: segediner + kos črnega kruha
V: polovico kosila brez kruha

Vmes pa velika količina vode.

Kot sem že napisala, je bil moj včerajšnji sadni dan prava groza. Po vsakem obroku sem bila takoj zopet lačna, sem komaj zdržala. Dopolne v službi je še bilo dokaj znosno, popoldan doma pa prava katastrofa. Pa se je moj možek odločil, da me pelje po nakupih, pa je bilo malo boljše. Te moje ispade lakote imam pa zaradi tega, ker sem pred dobrim mesecom dni nehala kaditi (bravo jaz).

clock-img

28.11.2006, 07:42

clock-img

Anonimen

user posted image  Saša27,jaz sem tudi tako lačna po sadju.Če bi mene moj takrat ,ko sem lačna peljal po nakupih,bi v enem tednu bankrotiralauser posted image ,ker sem stalno lačna,čeprav pojem dosti,vendar malo kalorij.

clock-img

28.11.2006, 10:11

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Punce imam eno vprašanje. V primeru če/ko se pregrešiš sledi nato vodni dan. Ali sledi po tem "kazenskem" vodnem dnevu tisti dan ki sledi po razporedu, ali pričneš ponovno z beljakovinami???

clock-img

28.11.2006, 10:20

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211

Hojla!

Danes je moj 22 dan diete. Počutim se vredu. Na vrsti pa je Š dan.

Z: mandarine + kava
K: rižota + solata + juha za popit
V: rižota

Ful premalo popijem. user posted image user posted image  

Grem likat....

Tina 

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

clock-img

28.11.2006, 11:52

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Hojla!

Saša, pojma nimam glede kazenskega vodnega dne. V knjigi sem prebrala, da če grešiš, je naslednji dan tisti, ki je na vrsti. Al neki takega?! user posted image

Ninocka, pa saj pol kile manj je super. user posted image  Saj pravijo, da mora počasi it dol ta naša kilaža, a ne!?!

Pri nas je danes škrob. user posted image  Odločila sem se takole:
Z: kavica + mandarine
K: krompirjev golaž (ostali bodo dobili še hrenovke)
V: Solata s krompirjem

Sigurno bo na vrsti popoldanska malica, ker mi bo dvignilo željo po sladkem. Torej za pop.malico pa suhe slive.

Upam, da bo danes kaj več vode kot včeraj.

clock-img

28.11.2006, 12:22

clock-img

ninocka

pencil-img

3080

Sasa, men je bil tud vceraj sadni dan prava muka (sploh po zgresenem vikendu). Sem ga komi prestala (in se vmes tud pregresla - pojedla sem 3 zlice mlecnega riza).
Ce gresis, potem normalno nadaljujes naslednji dan z dnevom, ki je na vrsti. Vodni dan je vsak 29. dan in NE SMES menjati dnevov (morjo bit skoz v istem zaporedju).

No, sem se pa za foro danes se enkrat stehtala in mi je pokazalo 1.2 kg manj user posted image user posted image user posted image Se pocutim ze prava suhicauser posted image user posted image

Moj jedilnik za danes:
Z: banana+jabolko
K: mesni sir na zaru, kruh, paradiznikova solata, juha (sem si jo celo skuhala user posted image user posted image )
V: isto, samo pol manj

Za jutri pa razmisljam, da bi jedla krompirjevo solato in porove polpete al pa pecen krompir in duseno zelenjavo user posted image user posted image Tezka odlocitev, ko mi oboje tooolk pase... smajli, ki se oblizuje user posted image

A kere je drugacno vecerjo kot kosilo? Npr. za kosilo je pecen zrezek, za vecerjo pa jogurt? Znotraj iste skupine, samo razlicno?


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

clock-img

28.11.2006, 13:05

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Punce, hvala za odgovore, mala Tinka, sem tudi jaz v knjigi prebrala kot pravita vidve z Ninocko, na internetu pod to dieto pa piše, da če se pregrešiš sledi vodni dan, se bom verjetno držala kr tega kot pravita vidve, mam ta in naslednji vikend fešte, pa ne vem če bom zdržala po dieti.

Ninocka bravo za tvoje - kg, kar tako naprej, v knjigi piše, da moraš pojest za večerjo polovico kosila, se pravi enako, mislim pa , da nebi bilo napačno, če poješ samo jogurt, mora pa preteči od kosila najmanj štiri ure.

< Sporočilo je popravil Saša27 -- 28.11.2006 13:06:35 >

clock-img

28.11.2006, 17:50

clock-img

katjandraž

pencil-img

1238

Se spet ena grešnica javlja. Jaz ne vem, kaj mi je, ampak meni tok pašejo piškoti ipd. Sem bila ves dan pridna, pa me je pred pol ure premamilo in sem ob kavi jedla piškote. Danes imam sadni dan (mislim, da že 36.) in sem za kosilo jedla pečene banane z malinami. Maline niso bile nič sladkane (pametno še nisem kupila tekočega sladila) in mi je čist kislino dvgnil, sem kar MORALA neki čez pojestuser posted image . Mislim, da večerjala ne bom. Nekak se moram kaznovat.user posted image

Zdaj pa dost heca, moram nehat grešit. Mi je šlo spet samo 0,4 kg dol v enem tednu, s tem, da sem imela prejšnji ponedeljek vodni dan, kjer mi je šlo dol 1,2 kg, to pomeni +0,8 kg od vodnega dnevauser posted image .

Jaz po grehih nimam vodnega dne, ker bi potem lahko živela samo še od vode, ker že skopraj vsak dan malo grešim (kakšen dan tudi veliko-včeraj sem večerjala palačinke z nutello, pa še na piškote sem jo potem mazalauser posted image ). Kadar imam B ali Š dan skoraj vedno jem za večerjo isto kot za kosilo, ponavadi B med sabo ne mešam. Seveda pa se kdaj tudi pregrešim. Zadnjič sem za kosilo jedla golaž, za večerjo pa mozzarelo.

A si ve kaj tešite "pomanjkanje po dobrem okusu" s čigumiji? Jaz jih skoz žvečim, pa ne vem, če se to sploh sme. Zdej, k sem se odločila, da neham grešit, je to dobro vedetuser posted image .

Vztrajne, gremo dalje.user posted image

clock-img

28.11.2006, 17:52

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

ninocka jst nikoli ne jem za večerjo kar sem jedla za kosilo, ker jem za večerjo samo sadje. Mi kruhane večerje ne pašejo.

Danes bi morala imeti vodni dan. Pa ga nimam. Zato imam pa sadni dan.

Držte pesti jutri zame...imam svoj prvi izpituser posted image

clock-img

28.11.2006, 18:15

clock-img

melitkica

pencil-img

402

Hojla vztrajne!

Mene pa zanima kako je z dojenjem?

Se vam pridružim v ponedeljek in se takrat bolj predstavim!

LP

clock-img

29.11.2006, 05:42

clock-img

sinderela

pencil-img

34

Pozdravljene,

sem šla merit moj ITM  in kaže 27.8, sanjski pa je  22.4   - le kako  naj zgubim 14 kg?????

Malce moram še premislit. 

Si bom pa dons sprintala dieto. 

Priznam, da me kar malce vleče, da bi probalauser posted image

SE še slišimo

_____________________________

Mamica dvema srčkoma in ljubeča žena mojemu lubiju
MOJ ITM 27,8 ( 72kg)
SANJSKI ITM 22,4 ( 58kg)

clock-img

29.11.2006, 07:18

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Dobro jutro vztrajne!!!

Včeraj je bil moj B dan, božansko kosilo, pol pa sva šla z dragim na en sprehod, ki pa je tudi bil božanski.
Danes sem pa na škrobu:

Z: suhe marelice (me matra prebava, pa upam, da bo pomagal)
M: dve banani
K: prebranec + rdeča pesa
V: polovico kosila

Pa seveda voda, voda, voda, sem prišla že na 2L na dan, pridna neuser posted image ?

clock-img

29.11.2006, 11:54

clock-img

ninocka

pencil-img

3080

Jsts em bla uceri tudi pridna.
Za kosilo sem si nardila pecen mesni sir, zraven sem pa jedla se repo, zvecer je pa repo nadomestil paradiznik. Juhe mi pa ni ratal popit, ker sem prisla  preposno domov in mi je ni ratalo odmrznit.
Pa ne vem, kaj sem razmisljala v trgovini, ko sem kupovala mesni sir - najprej mi odreze en kos in jst tist gledam, pa se mi je zdelo ful malo in sem prosila, ce mi lahko se en tak kos odreze. IN na koncu sem kupila 1.5 kg mesnega sira user posted image user posted image user posted image
Bo moj par dni sam to mel za kosilo user posted image user posted image

Danes pa zajtrk obicno (banana+jabolko)
K: dusena zelenjava in krompir pecen v pecici
V: isto

In pa seveda hektolitre vode (se bom se utopila zarad tega user posted image ).

Jst tud vedno isto jem za kosilo in vecerjo, samo sem enkrat brala ene, ki so hujsale in so mele vedno drugacno vecerjo od kosila, ampak znotraj tistga dneva. V knjigici pa nikjer ne najdem, ce je to narobe al ne?


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

clock-img

29.11.2006, 11:57

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Sej vem, da je enkratno in priporočljivo piti veliko vode, samo JAZ SEM NONSTOP NA WC-JU, groza, me sodelavke že kr čudno gledajo.

clock-img

29.11.2006, 16:07

clock-img

sarazan

pencil-img

968

Zdaj nas je pa že toliko, da kar težko sledim "zgodbam" user posted image , no, razen tistim, ki vas poznam osebno user posted image .


Jaz sem danes na OH dnevu.
zajtrk: banana (na koleščke narezana, pa z vilico sem jo jedla user posted image )
kosilo: zelenjavna pica + greh (na pici je bil še sir)
večerja: par piškotov in rebro čokolade user posted image  (je ne maram)

Sva se pa danes z ninocko zaklepetali za dobri 2 uri in sem čist pozabila pit. Pa vmes sva še rekli, da bova pili, ampak je bilo treba previt najina škrata, evo pa sva pozabili. Zdaj se pa nalivam z vodo, da noter prinesem. Še dobro, da mi je tako "dobra". Pa kakšen čaj vmes in bo.

preskakovanje ... ja, po navodilih se dnevi naj ne bi preskakovali. Če grešiš, nadaljuješ z dnevom, ki je na vrsti. Jaz sem si samo enkrat dala kazenski vodni dan in sem nadaljevala z dnevom, ki je sledil (preskočila sem B dan). Pa mislim, da tega ne bom več delala.

grehi ... sem zdele po koledarju gledala, koliko dni me čaka, ko bom "morala" grešiti (prazniki in RD zabave). Huh, kar 7 jih je. Vsekakor moram biti pridna na vse ostale dni!!!

melitkica ... o dojenju smo na tej temi že pisale. Poglej malo prejšnje strani.
sinderela ... dobrodošla, ko se nam pridružiš.
fragile ... še en komentar na tvoj fitnes. Na fitnesu ne boš izgubila kg (prej dobila, ker so mišice 3x težje od špeha), boš pa z vadbo lepše oblikovala telo.

< Sporočilo je popravil sarazan -- 29.11.2006 16:09:18 >

clock-img

29.11.2006, 16:08

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211

HOJ!

Moj 23 dan diete je OH dan.

Z: banana + kava
M: pol banane
K: makaroni s paradižnikovo polivko
V: še ne vem

Na B in Š dan vedno jem isto za kosilo in večerjo. Pijem aboslutno premalo. user posted image  Pa si vsak dan rečem da moram več pit, pa je vsak dan slabše. Si bom en kozarec kr okrog vratu obesila.  user posted image

Grem sina uspavat potem pa po opravkih.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem