cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ta nove ali vztrajen 1. dan

clock-img

06.11.2006, 14:37

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

ojoj punce ve ste pa res prave suhice
jaz pa žogica user posted image
no moj cilj je shujšat od 20-30 kg v roku do konca junija.
Bom uspela, saj sem od petka ko sem se javila shujšala že -1 kguser posted image user posted image user posted image
drgač pa sam gor lezejo.
mam doma sigurno 8 novih hlač ki sem jih kupovala v upanju da mi bodo prav pa sem se pol zredila še 5 kg zdaj pa upam da jih za novo leto že obleče. hujšala bom počasi, po kalorijah,tale vaša dieta mi ne diši. Potem bo moj cilj zastavljen. mi je pa nerodno povedat kolk jih mam. bom pa poročala kako gredo doluser posted image , vsaj upam da ne goruser posted image
torej danes sem pojedla malo žemljico polnozrnato 30 g +3 mandarine
za popoldansko malico bo ena skleda solate s fižolo (1 žlica fižola)
za večerjo pa 3 dcl mleka

lp
se slišmo jutri, v ponedeljek pa da vaga kaže 3 kg manj, da vidim če mi uspeuser posted image

clock-img

06.11.2006, 16:00

clock-img

Anonimen

Glihkar kosilam korenčkovo solato, prelito z bio jogurtom (0,1 maščobe) ter eno črno žemljo. Danes sem bila karakter. Sodelavka je imela rojstni dan in je spekla take stvari, da bi se jokala zraven. Ona tako dobro peče... Ampak sem zdržala in do sedaj pojedla le tri mandarine.

Takoj, ko sem se vstala, sem šla za tri minute na orbitrek (no ja, saj ni glih veliko, ampak glede na to, da sem imela slabe tri tedne nazaj ss, je to čisto ok začetek). Ob petih pa greva z mojim malim prvič na telovadbo - če naju bodo vzeli, ker jih je baje ful veliko. Komaj čakam!!!

Koliko kil imam, ne bom povedala, imam pa zastavljen realen cilj, to je 10 kg. Če mi uspe, sem na konju. No, ok, bolj na poniju. Na konju bom takrat, ko bom jih izgubila 30.

clock-img

06.11.2006, 16:30

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

IZVIRNO SPOROČILO: Skutica

Glihkar kosilam korenčkovo solato, prelito z bio jogurtom (0,1 maščobe) ter eno črno žemljo. Danes sem bila karakter. Sodelavka je imela rojstni dan in je spekla take stvari, da bi se jokala zraven. Ona tako dobro peče... Ampak sem zdržala in do sedaj pojedla le tri mandarine.

Takoj, ko sem se vstala, sem šla za tri minute na orbitrek (no ja, saj ni glih veliko, ampak glede na to, da sem imela slabe tri tedne nazaj ss, je to čisto ok začetek). Ob petih pa greva z mojim malim prvič na telovadbo - če naju bodo vzeli, ker jih je baje ful veliko. Komaj čakam!!!

Koliko kil imam, ne bom povedala, imam pa zastavljen realen cilj, to je 10 kg. Če mi uspe, sem na konju. No, ok, bolj na poniju. Na konju bom takrat, ko bom jih izgubila 30.



Sam si res karakter, da ti je to uspelo. Meni se tut ni težko zadržat, samo mi je pa grozno, ko me kdo vpraša zakaj ne bom in morm razlagat da hujšam. Nekateri potem ne dojamejo, da mislim resno in še kar težijo.

clock-img

06.11.2006, 18:06

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Rožarožica, imam le 158 cm v višino, zato se mi vsak pridobljen kg ful pozna. Teh 5 kg želim shujšat, da me normalne hlače ne bodo več tiščale.
Za kosilo pa sem jedla hrenovko in radič, za večerjo pa suh rob pizze, ker so ostali večerjali pizzo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

06.11.2006, 18:22

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Kako si naštimaš ticker? npr. glede hujšanja.

clock-img

06.11.2006, 18:45

clock-img

Kimi6

pencil-img

146

Danes zjutraj sem se tehtala in mi je tehtnica pokazala 55 kg. Moj cilj je -6 kg do 31.12.2006. Za svojih 154 cm se najbolje počutim pr tej kilaži. Danes sem zdržala ob predpisanem jedilniku, sem mislila, da bo huje, edino kar grešim je kavica z rjavim sladkorjam in mlekom. Temu se pa ne odpovem.
Upam, da bom lahko vztrajala do konca, ker z dragim delava na bejbiju, pa mi menstra zamuja že 2 dni. Pa glih sedaj, ko sem dobila voljo.
Moj jedilnik za jutri:

- zajtrk: 3-4 rezine ananasa, kavica
- kosilo: krompirjeva solata, polnozrnata žemlja
- večerja: matevž in solata


clock-img

06.11.2006, 19:48

clock-img

Anonimen

Hja, karakter ali ne. Odločena sem, da bom shujšala. In se tega držim. Meni nihče ne bo rekel, da nimam kam shujšat, ampak vsi rečejo: kar tako naprej. user posted image

Po kilah pa prekašam še tisto najtežjo med vami.

clock-img

06.11.2006, 20:11

clock-img

Nataša31

pencil-img

260

Ojla punce!
No, prvi dan se je zaključil.
Stanje: za zajtrk so padale mandarineuser posted image , v večjih količinah ker sem zatirala prehlad. Za kosilo sem, kljub temu da sem mojemu skuhala testenine z jurčki, pojedla krožnik goveje juhe in hrenovke z mlace kruha + solatko.
Za večerjo pa še ostanek solate in kos črnega kruha. Kar me še čaka je pilates, ja bo treba.
Skutica, se mi zdi da sva med težjimi tukaj, bo treba delatuser posted image !
No, jutri pa 2.dan
Kdaj pa se boste kaj tehtale, jest se bom v četrtek. Upam, da bo vaga prizanesljivauser posted image !
lahko nočko
Nataša

clock-img

06.11.2006, 20:13

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

IZVIRNO SPOROČILO: Nataša31

Ojla punce!
No, prvi dan se je zaključil.
Stanje: za zajtrk so padale mandarineuser posted image , v večjih količinah ker sem zatirala prehlad. Za kosilo sem, kljub temu da sem mojemu skuhala testenine z jurčki, pojedla krožnik goveje juhe in hrenovke z mlace kruha + solatko.
Za večerjo pa še ostanek solate in kos črnega kruha. Kar me še čaka je pilates, ja bo treba.
Skutica, se mi zdi da sva med težjimi tukaj, bo treba delatuser posted image !
No, jutri pa 2.dan
Kdaj pa se boste kaj tehtale, jest se bom v četrtek. Upam, da bo vaga prizanesljivauser posted image !
lahko nočko
Nataša



Kaj pa če bi se zmenile, da se mogoče tehtamo ob nedeljah?

clock-img

06.11.2006, 20:22

clock-img

Anonimen

Poročilo:
stanje kg:67
zajtrk ob 11:15: 2 nashi-ja
kosilo ob 15:30: 1 nashi
malica ob 17:00: kos sosedovega kruha+activia
večerja: 1 hrenovka+košček sosedovega kruha
cilj izgubljenih kg: do koder gre user posted image
pričakovane izgubljene kg: 10

clock-img

06.11.2006, 20:50

clock-img

rozarozica

pencil-img

48

No, danes je minil moj 4. dan (sadni dan). Moram rečt da sploh nisem lačna. Me prav preseneča, glede na to da sem zelo malo pojedla user posted image  

Je vse v psihi?

_____________________________

1.3.07 = ITM 21,8

CILJ 29.5.07 = ITM 18,6

clock-img

06.11.2006, 22:37

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

skutica in nataša 31 s evama pridružujemuser posted image
bomo od vseh nas treh nabrale za eno bolj anoreksično?

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem