cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ta nove ali vztrajen 1. dan

  
clock-img

06.11.2006, 08:43

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ste se že odločile, kako se bomo poimenovale?

No, vsekakor je pred nami 90 dni odrekanj z namenom priti do željene teže.
Jaz imam težko delo, ker želim izgubit 5,5 kg.
Danes se vagamo (ob ponedeljkih) zato javite svoje teže in željene izgubljene kg.

Jaz imam 55,5 kg in želim prit na 50 kg.
ITM pa še moram izračunat.

Z: 2 mandarini
K: verjetno pohan sir ali pa lignji - večerja pa ista.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

06.11.2006, 08:47

clock-img

Anonimen

user posted image  55 kg? Za tako težo bi jaz ......!Blagor se tebi,jaz jih moram zgubiti najmanj 20.Lansko leto sem z ločevalno izgubila 17 kg,vendar so hormoni naredili svoje,zato tudi jaz danes začenjam.

clock-img

06.11.2006, 08:49

clock-img

speli

pencil-img

164

Evo punce pridružujem se skupini...
62 kg, shujšati vsak 6kg......
zajtrk: mandarine
kosilo: repa+ krompir
večerja: bom še videla

mimo grede kako vam bo uspelo tudi večerjati, če pridete domov tako kot jaz ob 5....delo pa mi ne dovoljuje, da bi si kuhala repe in podobno):
Lp
Š.

clock-img

06.11.2006, 08:54

clock-img

rozarozica

pencil-img

48

čaka nas kar 90 + 90 dni odrekanj. Saj naj bi se še po tem prehranjevali po podobno istem sistemu, z ločevanjem živil, brez prenažiranja, sladkanja.... Dlje časa se bomo odrekale, manj bo možnosti da bomo veliko dobile nazaj, če bomo slučajno kdaj preveč grešile user posted image .

Lelaval koliko si pa visoka?
Jaz moram tudi priti na 50 kg. Visoka sem pa 164 cm.


Danes imam 4. dan tako da bom imela:
zajtrk (ob 8h): 1 jabolko
malica (ob 11h): sok 2-h pomaranč (s sokovnikom)
kosilo (ob 13.30): 1 pečena banana
malica (ob 16.30): jabolko
večerja (ob 19.30): sok 2-h stisnjenih pomaranč

user posted image

_____________________________

1.3.07 = ITM 21,8

CILJ 29.5.07 = ITM 18,6

clock-img

06.11.2006, 09:40

clock-img

Nataša31

pencil-img

260

Pozdravljene!

Se tudi jest pridružujem VZTRAJNIM, mi je ful všeč tale vzdevek, ker sem kar se tiče diet popolnoma nevztrajna.
No, 5 mesecev po porodu, po koncu dojenja, mi je od prednosečniške teže ostalo verjele ali ne, 10KIL!!!!!!!!!
Torej, štartam iz 84kg (sem se danes zkjutraj tehtala), moj cilj pa je izgubiti 15 kil. Torej veselo na delouser posted image !
Zajtrk: mandarine (malce več, ker se me poskuša lotiti nek prehlad)
Kosilo: hrenovke, krh solata (ob 15h)
Večerja : poovica hrenovke - najkasneje ob 18h
Pa še 20 minut pilatesa!!!
Matr sm opimistka:)

clock-img

06.11.2006, 09:45

clock-img

pancek

pencil-img

40

qqPozdravljene,
jaz se vam tud pridružujem. Sicer sem začela hujšati tudi z mačkami, pa sem po dobrem mesecu začela preprosto preveč grešit in sem kar odnehala... danes sem se tehtala in ne samo, da sem dobila izgubljene kg nazaj, še huj: še dve dodatni sta se zalepile na rit.
Imam 70 kg ( kg manj kot v 9 mesecu nosečnosti), cilj je zgubiti kar 15 kg (mogoče bi morala bit realna in reč vsaj 10, ampak upanje zadnje umre!).

Za zajtrk sem pojedla banano, ok. 13h bom jedla piščanca na žaru, zeleno solato  in kos polnozrnatega kruha,  ok 18h pa enako kot za kosilo razen kruha.

Upam, da mi tokrat uspe zdržat teh 90 dni.
Držte seuser posted image





clock-img

06.11.2006, 09:50

clock-img

žužu

pencil-img

620

evo še mene! polna optimizmauser posted image

jedilnik:
2 mandarini
kosilo: pečena svinjska rebra, radič s popečenimi bučkami in papriko
večerja: radič z bučkami in papriko

to vsekakor morte probat, je ful dobro! bučke narežeš na kocke, prepražiš čebulo, streseš not bučke, pražiš, da povre vsa voda, soliš, dodaš česenj, narezano papriko-poljubne barve. dobro zapečeš in streseš na radič ali endivijo. zakon!

aja, kg.
štartam danes iz 74 kg in želim si 66kg, ki je pri moji višini 175 cm supercauser posted image .

go, bejbe, gouser posted image user posted image user posted image

clock-img

06.11.2006, 10:13

clock-img

Anonimen

Evo,še jaz...
Jaz vsekakor navijam za VZTRAJNE!user posted image

PONEDELJEK,6.11.2006:
Moji kg danes:72 kg
Cilj:60-65 kg(to je bil moj cilj v prvem krogu hujšanja)
Minus na cilju-želja:7-12 kg

MOJ JEDILNIK DANES:
Zajtrk:2 jabolki(1 sem že,1 še bom)
Kosilo:ocvrt sir+solata ali ketcup
Večerja:tekoči jogurt
Vmes pa velikooo vode!:)

GO VZTRAJNE,GO VZTRAJNE!!!

clock-img

06.11.2006, 10:28

clock-img

speli

pencil-img

164

punce a mamo danes beljakovinski ali škrobni dan.....no dejansko je vseeno bo pa jutri pri meni beljakovinski, glavno da se držim enega ritma....ja ja vode čim več, pa kako kavico tudi vmes....

clock-img

06.11.2006, 11:13

clock-img

žužu

pencil-img

620

speli, donc je beljakovinski. meso in zelenjava.

clock-img

06.11.2006, 11:48

clock-img

ELENCA

pencil-img

81

Hello vztrajne!!!
Jst bi se vam tudi pridružila, če lahko??? Res se ne morem spravit hujšat, enkrat sem že hujšala z ločevalno dieto in sem vse lepo nazaj dobila in se zato nemorem nekako spravit spet k temuuser posted image .
Je pa zadnji čas, do novega leta je še dober mesec in pol!
Moja teža je 62 kg, želim pa priti vsaj na 55 kg....vsaj -7 kg dol.

No če me sprejmete v v vaš "klub", obljubim, da bom vztrajala do konca!!

lep pozdravuser posted image

clock-img

06.11.2006, 11:52

clock-img

rozarozica

pencil-img

48

ELENCA pri nas je dobrodošel vsak. Več nas bo, boljše bo user posted image
S skupnimi močmi nam bo uspelo do konca user posted image

_____________________________

1.3.07 = ITM 21,8

CILJ 29.5.07 = ITM 18,6

clock-img

06.11.2006, 11:57

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Da se še jaz javim!

Teža danes zjutraj: 75 kg
ITM: 23,9
Cilj: priti pod 70 kg

Jedilnik:
Z: sok ene pomaranče in kava (na žalost ne gre brez mleka in sladkorja  user posted image - vendar počasi zmanjšujem količino)
K: pečen zajec in paradižnikova solata
V: paradižnik in kumare v solati, mogoče še kak grižljaj mesa

pa seveda veeeeeeeliko vode


Super, ko nas je že toliko!!!!!

clock-img

06.11.2006, 12:04

clock-img

rozarozica

pencil-img

48

mala Tinka, sladkor zamenjaj z natrenom user posted image

clock-img

06.11.2006, 12:09

clock-img

rozarozica

pencil-img

48

Mene pa zanima, če ima katera doma kakšen trenažer, v telih zimskih dneh zelo prav pride. Jaz imam steper pa premišljujem še o eliptiku in se nikakor nemorem odločit katerega bi kupila. Pa me zanima na čem oz. kako vadite ve in kako ste z napravo zadovoljne.

clock-img

06.11.2006, 12:09

clock-img

Anonimen

Ful mi je všeč,da nas je že toliko.Bo lažje.In mislim,da se je prijavila še ena vege-to bo super zame,za recepte!:)

clock-img

06.11.2006, 12:30

clock-img

žužu

pencil-img

620

vztrajne so tuki gor že bile!!!!
tak da smo lohka kaj druzga.
recimo: HUJŠARCE user posted image user posted image

clock-img

06.11.2006, 12:44

clock-img

SIJA

pencil-img

137

Sija  javlja naslednje:
71 kg.174 cm
željena- ciljna teža:61 kg(64 KG zadovoljiva teža)
Po porodu 2. otročka sem prišla na 57 kg, sedaj po 3.-po skoraj 1 letu pa 71kg, 3 kg več kot po prvem mesecu po poroduuser posted image .
Predlagam ime skupine:go girl

clock-img

06.11.2006, 12:46

clock-img

Anonimen

SIJA,a si ti vege?Jaz tudiiii!Se boma lahko še malce bolj vzpodbujale,kajne?user posted image

clock-img

06.11.2006, 12:51

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211

Hojla punce!

Jaz tud začnem hujšat, ampak začenjam jutri user posted image . Danes sem si hotla oblečt ene hlače in sem se zgrozila ob misli, kako težko jih zaprem tako, da mi je v glavi kliknilo in začnem jutri. Pa če lahko bi se vam kljub temu pridružila user posted image  pri klepetu in spodbujanju, da preguramo te začetne težke dni in da spodbujamo ena drugo.

Začetno težo sporočim jutri, ker nimam tehtnice v bližini. Cilj je pa shujšati pod 70kg (tako kot sem bila pred nosečnostjo).

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

clock-img

06.11.2006, 13:06

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Jaz nimam kakšnega trenažerja, sem se pa odločila za pilates (nabavila sem si tistega za začetnike), pa v reviji Zdravje sem našla nekaj učinkovitih vaj za trebuh - no, bomo še videli kako učinkovite so.
Nameravam še hodit plavat - razmišljam o nakupu mesečne karte, da bom res vztrajala. Pa še kolegico, ki je na Montiju bom prepričala, da bo hodila z mano.

clock-img

06.11.2006, 13:30

clock-img

SIJA

pencil-img

137

Sm vege, nism pa stručko za mega recepte, pr nas gre vse kar se kuhe tiče bl na hitr.
Veliko jem solate- pa si not natrosim vse mogoče, sadja pa skoraj nič- kar že spreminjam, sm pa švoh na ogljikove hidratke in sladkorčke:(
Dons sm pojedla 2 jabučka, pa 1 kafetk-z m in s
Kosilo bo solata pa not koruza, sir.
Držati se hočem starga pravila po 18h nič več hrane, no kakvčku zvečer se pa ne morm odrečt.
Kar se športa tiče mam doma orbič, ki je še nedavno laufau vsak dan zdj pa vsak teden enkrat, 1x teden pilates, 2x teden pasja šola, preganjanje otrok.
Mi pa nekak 1x tedensko tehtanje ne sede, bi se rajš vsak dan.
Dajmo punce!

clock-img

06.11.2006, 13:51

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Kako vam kaj gre? Pri meni je že 7. dan diete. So bili pa prvi dnevi najtežji. Da vas malo spodbudim vam povem da sem v 6 dneh shujašala 1.5kg. Sem bila pa vsak dan na orbitreku.  Vam priporočam telovadbo, ker tako bo koža veliko lepša. Ker drugače ko shujšaš kar nekaj kg začne viseti. Jst sm bila že lani na tej dieti in shujšala 10kg. Težo sem pa lepo ohranila.

Srečno.

clock-img

06.11.2006, 14:08

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Eno vprašanje. Ali lahko na B dan ješ tudi hrenovke, pa kakšno solato zraven??????

clock-img

06.11.2006, 14:24

clock-img

žužu

pencil-img

620

ja, sapa, lahko. hrenavke, solato. ampak nič fižola na solati ali koruze. lahko pa daš na solato bučke, papriko, korenje, zelje....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem