cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Tebi oče

clock-img

27.10.2006, 14:10

clock-img

mmijau

pencil-img

151

Iskreno sožalje, user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

clock-img

27.10.2006, 14:24

clock-img

Crnitulipan

pencil-img

207

Draga Sandra,

moje iskreno sožalje.

Tudi meni je umrl oče. Po 10 mesecih mučenja v bolnici. Vedela sem, da bo umrl... celih dolgih 10 mesecev. Saj ne vem kaj je hujše: ali da ti nekdo nenadoma umre ali pa da trpiš z njim mesesce in mesece z vedenjem, da bo kmalu konec...
Meni je bilo grozno to čakanje na konec. Ko je bilo konec, sem vse občutke žalovanja potisnila nekam, kaj pa vem kam...
In ti so po več letih prišli na dan. Ob misli nanj mi je še vedno hudo.. In da se takrat ko se je zgodilo nisem zjokala, da nisem žalovala, in predvsem, ker mu nisem povedala, kaj mi je v življenju pomenil... in da sem ga imela rada. Od tega je že več kot 18 let, pa mi je še vedno hudo...
Spomini so ostali in ob tem še vedno, na žalost, grenak okus in vedno prisotna misel o minljivosti...

Zato žaluj, izjoči se , izpiši se...

clock-img

27.10.2006, 21:53

clock-img

Urška//

pencil-img

615

baje da čas celi rane ja, ampak jaz še danes, po 10 letih čutim enako kot ti sedaj

to je vse kar lahko napišem, mi je preveč hudouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

clock-img

29.10.2006, 10:07

clock-img

Anonimen

Moje sožalje!!!
Nič ni večnega,tudi naši straši ne,pa čeprav si mislimo,da nam bodo stali ob strani na vse veke vekomaj.Pa na žalost ni tako.Življenje je kruto.
Za tvojega očka,pa za mojo mamico in za vse pokojne:
user posted image

clock-img

29.10.2006, 11:13

clock-img

Anonimen

Moje sožalje!

Moj oče je umrl malo manj kot tri leta nazaj. Možganska kap.
Imela sem 22 let. Moj oči je bil vedno poln energije, ne spomnim se da bi kdaj potreboval zdravnika. V minuti se nam je sesul cel svet.
Izjoči svojo bolečino in se izpovej prijateljem, ne zadržuj je v sebi. Jaz je nisem. Lani je prijateljici umrla mami in šele takrat sem  se skozi to ko sem hotela pomagati njen soočila z svojo izgubo.
Če želiš me lahko kontaktiraš na ZS.

clock-img

05.11.2006, 09:09

clock-img

LARIKA

pencil-img

701

user posted image user posted image Iskreno sožalje user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.11.2006, 23:59

clock-img

diva 4

pencil-img

1199

Iskreno sožalje

clock-img

09.11.2006, 14:22

clock-img

smrka

pencil-img

3582

sozaljeuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem