cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: cordoba

clock-img

25.10.2006, 08:07

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Meni nista slaba, oba. Vendar se mi zdita absolutno premajhna za 4-člansko družino. Ko se spomnim na vozičke, kolesa, ......v glavnem vse, kar s seboj (na morje na primer) tovorimo, je takšen avto premajhen. Mi imamo dva karavana, pa se mi zdita premajhna.

Če gre za drugi avto v družini, je OK. V takem primeru bi se odločila za leona. Imam bolj "težko nogo"user posted image

Drugače pa je enoprostorec zakonuser posted image . Smo ravno na "pohodu" za enim.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

25.10.2006, 08:50

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

Midva imava Cordobo (1.9 TDI) in sva zelo zadovoljna (trkam na les). Prtljažnik je ogromen, smo spravili vanj voziček (ta velik) in vso prtljago za na morje (Brač), šla je pa z nami še moja sestra.

Žal mi je samo, da takrat nisva počakala na zeleno,se nama je že zelo mudilo, ker je golf zakuhal že do Kranja.

Smo pa zdaj 4-članska družina in zaenkrat ni premajhna user posted image .

Še nekaj pospeški so itak odvisni od moči motorja, zato sva pa vzela 1.9, nima pa to nobene veze z modelom.

clock-img

25.10.2006, 09:11

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

sem šla pogledat še Leona in ta je res močnejši user posted image , seveda pa lahko vzameta tudi močnejšo Cordobo.

clock-img

25.10.2006, 10:12

clock-img

goda13

pencil-img

2029

Odločita se raje za Leona. Midva imava že 4 seata. Najprej Cordobo, potem Toledota pa Ibizo in zdaj Leona. Seat je zakon

clock-img

25.10.2006, 13:41

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Prvi avto je nekam brez opreme. Letnik 2006 pa samo 2 airbaga? Premalo. Poleg tega je tehnično to star model. Leon je, jasno, novejši, a dražji.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem