cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?

clock-img

08.10.2006, 21:03

clock-img

Bonnie_RR

pencil-img

5189

Mojega user posted image je dragi doma pazil, drugače pa je pri moji ginekologinji praksa, da so doječe mamice takoj na vrsti.

Sem pa večkrat videla mamice z dojenčki v čakalnici...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

clock-img

09.10.2006, 20:32

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Pri moji G traja vse skup 15-25 min, s čakanjem vred, če je le vse OK - naročajo točno in se časa tudi držijo. Malo sem dojila, moža ni bilo, pa sva šli kar skup (do tja imam 1h vožnje). Z mano je čakala v čakalnici, potem pa lepo v lupinici pri sestri na mizi spančkala. Ko sem končala, sem jo na povabilo sestre lepo podojila na udobni postelji za zaslonom, kjer ponavadi delajo CTG. Krasen servis... si pa ne predstavljam, da morajo nekatere reve 3-4 ure zapravit za en frdaman obisk pri ginekologu. user posted image

clock-img

13.10.2006, 10:37

clock-img

igralka

pencil-img

51

Dokler je bil majčken in se je dosti dlij,je šel kasr z mano. Ko sem bila pri zdravnici, pa ga je sestra malo pocartala.
Itak radi vidijo, da vsaj pri prvem pregledu prineseš malčka pokazat, pa še slikico, ki jo nalimajo na steno, to mi je tako ljubko!

clock-img

19.10.2006, 11:47

clock-img

pearl

pencil-img

426

Šli smo skupaj z očkom, ker jo še dojim. Ata je počakal v čakalnici, ker je bil tak čas hranjenja. Pa še g. smo jo pokazali, se je kar raznežila.

clock-img

19.10.2006, 17:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.10.2006, 12:51

clock-img

Splet.Ka

pencil-img

1315

Jaz sem jo vzela sabo in to je pomagalo, da sem bla prva na vrsti. Drugače se pri nas čaaaaaka in čaaaaaaka.

Na srečo je mala vse skupaj prespala. V nasprotnem primeru bi pa lepo sredi čakalnice lepo dala joško ven in gremouser posted image .

Jaz predlagam, da dojenčka vzame sabo!

_____________________________

Cvetim...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem