cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Katera dijeta

clock-img

13.09.2006, 14:27

clock-img

Anonimen

Edina stvar, ki dolgoročno deluje je sprememba prehranjevalnih navad za vedno in gibanje. Zdrava prehrana- zelenjava, sadje, polnovredna živila, ješ 6x, 7x na dan...

Če je cilj hujšanje, si sestaviš jedilnik z manj OH, in več beljakovin- odvisno od treninga in če hujšaš, je fajn vsaj 6x na teden vsaj ena ura intenzivne telovadbe- tek, kolo v kombinaciji nor. vsaj 3x na teden uteži (lahko doma vadiš).

Rezultat je 0 celulita, vidne trebušne in ful lepa postava.

Moraš pa potem vedno jest zdravo in se gibat- ampak ni treba več toliko.

Meni je uspelo, najprej z nasveti osebnega trenerja, potem sem si vse sama načrtovala. Ko se pa kdaj vmes prevečkrat prekršim, s sladkarijami, picami ipd. se pa pol tud pozna, kaka kila gor, da ne govorim o celulitu. Ni pa tudi, da bi se vsemu dobremu drugače odpovedala, en dan v tednu si lahko privoščite vse. Poleg tega, ko se naučiš pripravljat hrano na bolj zdrav način- ugotoviš, da je pravzaprav nebi zamenjal za tradicionalna kosila.

Mojemu fantu je pa ful všeč- on ima sicer obraten problem- se ne more zredit- ampak zato dobi na krožnik npr. več riža.

Zarad onih diet pa- je ful razlogov proti, od tega, da lahko bibiš strije, če prehit shujšaš, zdravstvene težave, ker se ti notranji organi tud povesijo, še en auč- to sem sama doživela kot najstnica- rana na želodcu zarad one kao čudežne zeljne juhe- in se ne da pozdravit!!! Aja  kar je pa najhuj, dobiš ful povešene (.)(.) no, vsaj pri meni se je tako zgodilo, ker na ta način hitro mišice izgubljam, vem pa da nekatere dobijo tud lepo postavo, je pa res, da nisem nobene videla slečene.


clock-img

13.09.2006, 15:53

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Edina stvar, ki dolgoročno deluje je sprememba prehranjevalnih navad za vedno in gibanje. Zdrava prehrana- zelenjava, sadje, polnovredna živila, ješ 6x, 7x na dan...

Če je cilj hujšanje, si sestaviš jedilnik z manj OH, in več beljakovin- odvisno od treninga in če hujšaš, je fajn vsaj 6x na teden vsaj ena ura intenzivne telovadbe- tek, kolo v kombinaciji nor. vsaj 3x na teden uteži (lahko doma vadiš).

Rezultat je 0 celulita, vidne trebušne in ful lepa postava.

Moraš pa potem vedno jest zdravo in se gibat- ampak ni treba več toliko.

Meni je uspelo, najprej z nasveti osebnega trenerja, potem sem si vse sama načrtovala. Ko se pa kdaj vmes prevečkrat prekršim, s sladkarijami, picami ipd. se pa pol tud pozna, kaka kila gor, da ne govorim o celulitu. Ni pa tudi, da bi se vsemu dobremu drugače odpovedala, en dan v tednu si lahko privoščite vse. Poleg tega, ko se naučiš pripravljat hrano na bolj zdrav način- ugotoviš, da je pravzaprav nebi zamenjal za tradicionalna kosila.

Mojemu fantu je pa ful všeč- on ima sicer obraten problem- se ne more zredit- ampak zato dobi na krožnik npr. več riža.

Zarad onih diet pa- je ful razlogov proti, od tega, da lahko bibiš strije, če prehit shujšaš, zdravstvene težave, ker se ti notranji organi tud povesijo, še en auč- to sem sama doživela kot najstnica- rana na želodcu zarad one kao čudežne zeljne juhe- in se ne da pozdravit!!! Aja  kar je pa najhuj, dobiš ful povešene (.)(.) no, vsaj pri meni se je tako zgodilo, ker na ta način hitro mišice izgubljam, vem pa da nekatere dobijo tud lepo postavo, je pa res, da nisem nobene videla slečene.





Sej veš, problem je vedno samo v  tem KOLIKO KAŽE TEHTNICA. Vendar to ni realno. Tehtnica delno tudi laže user posted image . Idealna tehtnica bi bila taka, ki bi poleg kilogramov pokazala tudi realno maščobo v telesu, % vode, upoštevala zgradbo telesa, itd... 
Zato me ne gane, če se katera "hvali" s  53 kilogrami, v kopalkah pa koža kar visi od telesa.  Je mnogo bolje imeti 5 KG več pa zato čvrsto, napeto "meso".
Hitro hujšanje (več kot 1 kg/teden) pomeni samo črpanje vode iz telesa in črpanje beljakovin iz lastnih mišic. KILOGRAMI gredo hitro dol. Zato tehtnica zavaja, laže. Maščobno tkivo pa kljub temu ostaja. Škoda, ker se tega zaveda le malo žensk... Treba je zato (ob hujšanju) veliko telovadit (ker maščoba se najbolj topi ob redni aktivnosti) in vnesti dovolj beljakovin (pa seveda ob upoštevanju pravega kombiniranja), da se telesu prepreči koriščenje lastnih....Ah...pa sej, vse to je pisanje bolj ali manj "bob ob steno"....pa še razumele me boste kot da sem neki kao pametna..Ja, pa še "hujšam" zraven user posted image user posted image (čeprav mi mož vztrajno govori, da mi manjka samo telovadba in ne hujšanje user posted image user posted image ...jz ga pa ne poslušam..user posted image user posted image )
Ah! Ženske! user posted image

Še ena šala mi je prišla na misel:

Neka res debela žena reče svojemu možu: Kajne dragi, debela sem?
Mož: Nisi.
Žena: Saj vem da sem. Kar reci, da sem!
Mož: Pa nisi ti debela. Ti si ženska in pol!



< Sporočilo je popravil caffee -- 13.9.2006 15:58:34 >

clock-img

13.09.2006, 16:08

clock-img

Sita

pencil-img

926

Se strinjam s teboj, caffee.
Jaz imam tako tehtnico, ki mi izračuna, koliko %-ov imam mišične mase, koliko maščob in koliko vode. Mož mi jo je kupil in sploh ni bila draga - samo 5.000 SIT. V začetku sem imela toliko špeha, da mi ni mogla izračunat = pokazalo Error, zdaj pa se vztrajno niža ta procent.
No, edino uteži pa jaz ne dvigujem. Imamo lesen drog doma - ga je moj naredil, da se moja družina dviguje - meni še ne uspe.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem