cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Mačke....8.DAN(S)

clock-img

08.09.2006, 19:55

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

IZVIRNO SPOROČILO: BlankaT


Pa nekam malo se javljata s - kg, kje ste mačke? Pa ne da ste že obupale, od 61 se jih je do sedaj javilo samo 17 user posted image user posted image



Nisem obupala, držim se 100% in brez vseh grehov in danes tehtnica kaže 1,7 kg manj.
Samo časa za pisanje imam bolj malo. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

08.09.2006, 20:05

clock-img

corfu

pencil-img

3829

Sem še prisotna. Zgubila pol kileuser posted image   Sicer bosta počasi morala tudi pilates in plavanje pokazati svoje rezultate.

lep večer še naprej

clock-img

08.09.2006, 20:29

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

IZVIRNO SPOROČILO: barba

 Sam mal premal pijem.user posted image  Kar pozabim na vodo.user posted image



Jaz pa sploh ne pijem! user posted image  Morda sem v celem dnevu spila 2 dcl tekočine. user posted image

Večerjala sem solato s paradižnikom, popoldne sem za malico pojedla nekaj grozdja (zelo malo), pa eno kavico sem spila.
Sem pa zdaj lačna in bi full nekej jedla! Sem moji user posted image  skuhala juho za večerjo, pa je tako omamno dišala...sem se k sreči uprla! Sicer je pa jutri mesek na jedilniku, tako da bom hitro zadovoljna! user posted image

clock-img

08.09.2006, 21:38

clock-img

Anonimen

Jz mam pa en predlog. A ne bi bilo fajn, če bi se katera javila in naredila seznam Mačk in njihovih kg. Potem bi pa tedensko vpisovale koliko je katera izgubila? Se mi zdi, da bi bila to super motivacija...no..pomojem no...

clock-img

08.09.2006, 21:59

clock-img

klepetka

pencil-img

2268

živjo
jaz bom karuser posted image user posted image .Cel teden sem se res pazila,da bo ja šlo kaj dol in evo danes rezultat:kile ostajajo na istem kot en teden nazaj.Mi ni jasno kako zdaj to.Ampak kaj čmo,gremo naprej v upanju na boljše cajte.Torej pri meni  zaenkrat -0 ,0 kg
lp


_____________________________


clock-img

08.09.2006, 23:24

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Javljam, da je današnji dan uspel brez grehov. V celem dnevu sem pojedla: 5 nektarin, breskev,3/4 banane in zeleno solato s popečenimi bučkami in sezamom. user posted image  Popoldne sem imela kar krizo, sem ves čas nekaj po omarah stikala in nič našla, po večerni solati je bil pa trebušček prav zadovoljen. user posted image
Sem se pa vagala na hitro zjutraj in nato popoldne, pa je vaga pokazala 1 kg minusa. user posted image  Zjutraj bom ponovila vaganje, pa da vidim dejanski - .

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

09.09.2006, 07:58

clock-img

dory

pencil-img

8852

IZVIRNO SPOROČILO: marusa05

živjo
jaz bom karuser posted image user posted image .Cel teden sem se res pazila,da bo ja šlo kaj dol in evo danes rezultat:kile ostajajo na istem kot en teden nazaj.Mi ni jasno kako zdaj to.Ampak kaj čmo,gremo naprej v upanju na boljše cajte.Torej pri meni  zaenkrat -0 ,0 kg
lp



MARUSA05.....ne obupavaj...pri tebi se je telo zgleda zacelo takoj branit in akumulirat zaloge...a greva stavit,ce bos tkole nadaljevala,da bos ze drug teden presenecenauser posted image ...SAMO NE OBUPAJ! IN DRUG TEDEN POROCAJ :)

clock-img

09.09.2006, 08:58

clock-img

klepetka

pencil-img

2268

ja ,Teja ,saj mogoče res,da bo šlo drug teden bolj dol.je pa tud res,da sem že kar precej shujšala v prvi rundi (bombe) in še pol.-skupaj 15 kg.Mogoče da mi bo šlo pa zdaj bolj počas.No kakorkoli,.bo že.
lepo bodite


_____________________________


clock-img

11.09.2006, 05:56

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Še jaz povem kolk je šlo dol...smo bili na dopustu:-1kg. No,nekaj je.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem