cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: MAČKE....6.DAN(Š)

clock-img

06.09.2006, 22:04

clock-img

BlankaT

pencil-img

511

Joj Barbs, jaz pa sem mislila, da sem samo jaz zabluzila s pirom. Me je ati vprašal, če bom kaj pila in ker sem zadnje čase kr nekaj pira spila (zaradi mleka user posted image ), sem mu veselo rekla, ja saj veš kaj pijem in potem ko sem zvrnila pol kozarca, mi je kr minlo, ko sem se spomnila, da ne smem nič alkohola user posted image  in to je bil moj greh user posted image .  Drugače pa sem jaz danes jedla
Z: hruške
K: riž, od včerajšnje rižote (včeraj sem jedla ven meso, danes pa riž user posted image )
V: fižola

Ampak jaz premalo pijem vode, pa mislim, da preveč kave 4-5 na dan. Pa kaj če kr nekaj iščem in potem si skuham kavo, saj navadno kr nescaffe brez vsega user posted image .

Jutri pa testenine user posted image user posted image , moja najljubša jed.  Ja AKŠ  v petek pa na vago, me je kr malo groza, čeprav mi pravijo, da se mi vidi, da sem nekaj dol vzela user posted image ,bomo v petek vidle.

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

clock-img

07.09.2006, 07:31

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Popravek včerajšnje večerje...namesto krompirja je bla taka fina rižota z gobicami in zelena solata. njammmiii

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

07.09.2006, 07:35

clock-img

katis

pencil-img

975

No jaz sem morala tudi jedilnik mal okrog obrnit:

K: gobova juha, riž z zelenjavo ter pradižnikova solata
M: user posted image user posted image  še par žlic riža z zelenjavo, ki je ostal od kosila + 1 jabolko
V: pomfrit iz pečice + radič s krompirjem

In potem, ko sem prišla iz službe, ko sem bila tako vesela,  da mi je pokazala vaga najmanj v zadnjih treh letih, sem seveda morala popoldan še tisto 'malico' pospravit. Po tisti stari metodi - je premal za večerjo, pa škoda vržt stran. user posted image  In itak, da mi je potem zvečer spet vaga ful poskočila. Ker jaz tdim, da mene še celo slaba vest redi in evo. Itak... Grrrr sem jezna nase. Se moram mal v rit nabrcat! No, pa da ne bom ravno jamrala....

...grem še na 7.dan pogledat... user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem