cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: MAČKE.....5.DAN(B)

clock-img

05.09.2006, 20:18

clock-img

bamby

pencil-img

4007





Jaz sem pa danes po obvezni jutranji kavi pojedla namočene suhe slive, za kosilo pa čevape z zelenjavo in paradižnikovo+kumarično solato, za večerjo pa filane paprike, sicer brez riža pa zato s kosom kruha user posted image , pa zraven solata iz rdeče pese.
Se pa moram spovedat, da sem med glavnima obrokoma pojedla še kar oreng kos sira. Sranje! Zdaj se kesam, ker sem sitauser posted image user posted image .


clock-img

05.09.2006, 20:34

clock-img

Lejči

pencil-img

520

hojla mačkice,

moj vikend je minil kar ok user posted image . danes pa tudi, z izjemo tega, da sem pojedla še ekstra košček sira med obrokoma...siru se na žalost res težko uprem user posted image
saj se lahko na Š dan je stročji fižol, a ne? sem že malo pozabila, kako je s stročnicami, kdaj se lahko jedo in kdaj ne.

punce, fajn hujšajte, pa čim manj  grešite user posted image
se beremo.

lp

clock-img

05.09.2006, 20:45

clock-img

Anonimen

Stročji fižol lahko ješ kadarkoli, ker paše pod zelenjavo, fižol v zrnu pa na škrobni dan.

clock-img

05.09.2006, 21:04

clock-img

Lejči

pencil-img

520

Splišni, hvala user posted image .

clock-img

05.09.2006, 21:48

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Ha, evo me. Tudi jaz sem sita. user posted image  

Včerajšnji dan sem bila pridna, brez prekrškov. user posted image

Danes pa ne čist. Sem eno malico preveč vključila na jedilnik... user posted image
Z: kapučin + malo pozneje 2 hruški
K: mesni sir s papriko, solata, polnozrnata žemljica
M: user posted image  user posted image  izjemoma košček Zaher torte, ker je imel sodelavec RD.,...nisem se ji mogla upret. user posted image  Pa še en kapučin (sem pa cel dan letala naokol in pop. šla da sprehod, tako da sem si polovico že odpustila user posted image )
V: filane paprike samo z mesom, kos kruha

A je sploh še katera ki še ni grešila????

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

05.09.2006, 22:04

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz še nisem grešila, pa sem na dieti 4 dni več, kot pa ostale.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

05.09.2006, 22:49

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

evo še mene........jaz sem pa tele štiri dneve mal prešpricalauser posted image malo zaradi zdravstvenih razlogov. ampak sem dones fuul pridnauser posted image bomo videli jutri......v petek se pa bo tko videlo kam so šle kileuser posted image .vsem veselo hujšanje!

clock-img

05.09.2006, 23:00

clock-img

barba

pencil-img

1746

Čer!
Verjetn se vsaka kdaj pregreši - sam ne začet pretiravat s pregrehami, ker ne bo pravega učinka.user posted image

Dons je blo pri meni takole:
Z: 2 jabolka
K: polnjena bučka z mletim mesom, popečana zelenjava
V: kumare v solati

Jutr pa krompir!
Lahko noč

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem