cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: MAČKE...4.DAN (SADNI)

clock-img

04.09.2006, 16:25

clock-img

iva01

pencil-img

961

Tulk da se javim da še vztrajam, čeprav je blo ta vikend mal težko ker sva si z dragim privoščila vikend na morju-čisto samauser posted image user posted image user posted image seveda je zraven spadala večerja ampak sem nekak skombinirala da je jedilnik vseen štimal,zdej pa grem kr stran od tod ker je preveč skušnjav, mislim to kaj je kdo jev pa še mene mal zamika pa čeprav sem svoje že..user posted image
LP   Držte se

clock-img

04.09.2006, 16:38

clock-img

julija28

pencil-img

5

Lep pozdravček tudi z moje strani
Ni bilo časa za prejšnje javljanje.
No lepo na dieti, kljub majhnemu prekršku, je šla kila dol user posted image . Zelo zadovoljna.
Danes na sadni dan, pa trebušček samo išče. Ravno prej sem pojedla malo suhih rozin, za energijo. pa je boljše. Popila pa sem že 3 litre vode, še kakšnega bom do odhoda v posteljo.
Jedilnik za jutrišnji dan:
Z: Jabolko ali dve
K: Zrezki v čebulni omaki plus veliko zelja
V: solata s posebno salamo

Nekaj me zanima, torej na sadni dan si lahko privoščič kakšno solatko?user posted image
Kako jo potem pripravite?

Lep preostanek dneva
Pozdravljene


< Sporočilo je popravil julija28 -- 4.9.2006 16:42:36 >

clock-img

04.09.2006, 16:40

clock-img

bamby

pencil-img

4007





Evo še mene!
Z: kava z mlekom (brez te ne gre)
M1: 2 breskvi
M2: 6 sliv
K: Tenstana zelenjava + radič s paradajzom
V: še ne vem, verjetno pa kaj iz zelenjave

Imam pa eno vprašanje za tiste predvsem, ki so hujšale po teji dieti že prej. Kakšno prebavo ste imele med samo dieto? Jaz sem namreč hujšala istočasno z bombami (se takrat na RR nisem javljala), pa se mi je prebava čisto "fentala". Je res, da v 3 mesecih še nisem prišla na tir, zato me to skrbi. Sem že enkrat vprašala, če se suhe češplje lahko je zjutraj namesto svežega sadja, pa zaenkrat še nisem dobila odgovora, ali pa sem ga spregledala. Ker če je to dovoljeno, potem bi poiskusila za boljšo prebavo tudi s tem, čeprav na tešče redno pijem donat.

Hvala vnaprej za odgovore!


clock-img

04.09.2006, 17:35

clock-img

Anonimen

Ja, seveda lahko ješ zjutraj suhe slive. Kar poskusi.

clock-img

04.09.2006, 18:18

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang


m: se pravkar odpravljam na drevo po nektarine
.



si predstavljaš, kako bi ble suhe, če bi morale po vsako hrano na drevouser posted image user posted image user posted image




Heheheh, se popravljam - k drevesu. user posted image
... če bi morala na vsako drevo plezati bi bilo pa verjetno res, heheh.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

05.09.2006, 04:31

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

katis hvala za tabelco........si jo bom na hladilnik dala!!
jest se pa niti nisem zvagla teh nekaj dni.....tako, da bomo videli v petek.

clock-img

05.09.2006, 06:40

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Ojla,

včerajšnji dan ni bil po vrstnem redu, ker nas je šefe povabil na malico, sem se pa striktno držala ločevanja, saj nisem mešala nedovoljenega.
Za zajtrk je bila banana, za kosilo piščanji koščki na solati, za večerjo paradižnikova solata.
Danes nadaljujem z B dnevom.
Pozdrav,
Tjaga

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem