cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Dojenje na 15 minut

clock-img

28.08.2006, 15:05

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

AKŠ, možno je, da se res pravilno ne pristavlja; morda je treba poskusit kaki drugi položaj; dosti nasvetov imaš na dem.over.net, forum dojenje, post NAJPOGOSTEJŠA VPRAŠANJA (ne kričimuser posted image ); meni so bila zakon!!!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

13.09.2006, 22:51

clock-img

Splet.Ka

pencil-img

1315

Huanita, a se je dojenje pri vas uredilo?

Pri naši 6,5 tednov stari punčki je zadnje tri dni tako...nonstop na joški. Danes je bil največji razmak med podojema uro in pol...tam od 12ih do 16ih pa je bilo komaj kakšno minuto pavze....user posted image

Vse, kar delam dneve in noči, je to, da dojim.  Vmes, ko ne, pa mala jooooooka. No, smo zdaj poskusili dodatek, pa ne poje čisto nič. Torej se ves čas samo crklja. Kako ravnati v takem primeru?

Pa ne vem, če je nasvet, da naj malo potrpim, dober. Vsi trije smo psihično in fizično izmučeni od joka/dojenja. Jaz cel dan presedim na kavču, ven ne morem, ker je jok že na hodniku, kosila si ne uspem skuhat, pod tuš grem komaj...

Kakšen nasvet?

clock-img

14.09.2006, 08:46

clock-img

lenika

pencil-img

6143

Bo bolje, kaj naj ti drugega rečem. Pri nas je bilo tudi tako, pri 2,5 meseca pa si je uredil ritem hranjenja. Sedaj, ko je star 4 mesece je na 3-4 ure, trajanje podoja je maksimalno 10 minut in potem ga že zanimajo druge stvari, se dobesedno obrne stra in me rine stran. Vem kako ti je in da ti te besede trenutno nič ne pomenijo, a že dejstvo, da bo čez kakšen mesec bolje te mora vsaj malo potolažit.

clock-img

14.09.2006, 09:38

clock-img

viv_

pencil-img

9144

IZVIRNO SPOROČILO: hruska
Vse, kar delam dneve in noči, je to, da dojim.  Vmes, ko ne, pa mala jooooooka. No, smo zdaj poskusili dodatek, pa ne poje čisto nič. Torej se ves čas samo crklja. Kako ravnati v takem primeru?

Kakšen nasvet?


Probaj še z dudo - če še nisi ...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem