cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

lunin post?

clock-img

01.07.2012, 23:24

clock-img

brina_3

pencil-img

743

Prvič sem se odločila, da telesu privoščim malce počitka od hrane in nato nadaljujem s športanjem naprej in poskušam izgubiti kakšen kg.

Je jutri tale polna luna in to pomeni pitje vode in pa zeliščnih čajev?
Kakšne so vaše izkušnje?

Najlepša hvala za odgovore in lep večer še naprej user posted image

clock-img

02.07.2012, 12:19

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jutri se začne okoli 21h zvečer. To pomeni samo voda, nesladkan čas 24 ur. Jaz sem na luninem postu vsakih 14 dni (polna in prazna) in se super počutim.

clock-img

02.07.2012, 21:33

clock-img

Brinčika

pencil-img

364

Pravkar sem prebrala to temo in se odločila da sem še jaz z vami in malo očistim telo, ker smo bili nekaj dni na morju in dobesedno pretiravali s hrano.

clock-img

03.07.2012, 20:38

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla punce no se vam še jaz pridružim pri luninem postuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako, da sedaj grem še nekaj od sadja pojesti, da bom lahko do jutri lažje zdržalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.07.2012, 20:40

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz ravno večerjam pol pa gasa... user posted image

clock-img

03.07.2012, 23:31

clock-img

TomTaylor

pencil-img

6915

Evo mene, veteranko. Sicer, da bi prav hujšala z luno - to nisem, čeprav se pa na tehtnici mogoče res pozna -0,5 in tudi več (odvisno koliko kg imaš viška), ampak počutje po končanem postu je tisto, kar odtehta. Občutek lahkotnosti, nenapihnjenosti...Zanimivo, da si ful napolnjen z energijo...Ma super je, neglede na to ali gre kaj dol ali ne. Tokrat se vam sicer ne pridružujem, ker ravno prebolevam neko težjo virozo, pa si ne upam eksperimentirat. Se bom pa potrudila jesti sadje/zelenjavo. Vas pa podpiram in držim pesti, da vam uspe zdržat 24 ur, dokler traja mena.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

clock-img

04.07.2012, 06:48

clock-img

Tippi

pencil-img

3574

Punce super ste! Vsakemu,ki se lahko posti več kot 4 ure user posted image , čestitam!

< Sporočilo je popravil Tippi -- 4.7.2012 6:49:11 >

clock-img

04.07.2012, 09:10

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Vse je v glavi. user posted image Če si prepričan, da ne moreš pol res ne moreš. Jaz sem prepričana, da lahko. In mi vsakih 14 dni tudi uspeva. user posted image
No edino kavici se ne odpovem in danes pijem prvo. Bo pa še kakšna, mogoče celo 2...

clock-img

04.07.2012, 11:50

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Punce super ste! Vsakemu,ki se lahko posti več kot 4 ure user posted image , čestitam!


Spanje ponoči šteje? user posted image

clock-img

04.07.2012, 11:55

clock-img

Tippi

pencil-img

3574


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Punce super ste! Vsakemu,ki se lahko posti več kot 4 ure user posted image , čestitam!


Spanje ponoči šteje? user posted image



user posted image Lulu, če spanje šteje, potem tudi jaz pašem v kategorijo tistih super punc user posted image

clock-img

04.07.2012, 12:17

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Tud šteje ja. user posted image
Ma ne rabiš bit super... Ok ni za vsakega, če znaš odmislit hrano pa gre. Vem ja, težka je... user posted image

clock-img

04.07.2012, 12:28

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Punce super ste! Vsakemu,ki se lahko posti več kot 4 ure user posted image , čestitam!


Spanje ponoči šteje? user posted image



user posted image Lulu, če spanje šteje, potem tudi jaz pašem v kategorijo tistih super punc user posted image


No, saj sem vedla... Čestitam tebi tudi! user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem