cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

lune - kateri že?

clock-img

21.11.2005, 12:31

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

Ahoj,
to sem sicer jaz, mojchka, a sem v službi in sem pozabila geslo...
tako da...
Čez vikend smo imeli kup obveznosti, obiskov, žurk...
a sem se poskusila držati začrtanih poti...
Malo težje je bilo danes v menzi. Na srečo so skuhali joto (panceto sem metala ven, buhve, kaj so si mislili ljudje okoli)..
Po tedenskem jedilniku sodeč tle še nič ne vejo o kakih kombinacijah itd. tako da bom poskusila do konca priti vsaj s pravilnim kombiniranjem, če že s celimi dnevi ne bo šlo...
No, danes je šele prvi dan. Bomo vidli, kaj bo.
Kaj pa ostale, kje ste? Še prisotne?

clock-img

21.11.2005, 12:43

clock-img

smrček

pencil-img

699

Ojla, sem glih študirala, da se pozna ko si ti v službi, še ni nobena teme odprla. Glej, glej prenos misliuser posted image

Lune imamo danes 76. dan - škrob.

Jaz že ješpenjček namakam, da bom ričet kuhala, mojemu pa še klobasico zraven.
Mojchka, kako je ponovno v službi? Jaz začnem redno čez slab mesec, po eni strani pa še imam malo upanja, da mi bodo oni na CSD-ju podaljšali porodniško. Te čist zastopim, kako je z prehrano v službi, pač ješ tisto kar dobišuser posted image .

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

21.11.2005, 13:51

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Hello pupe. a 76 dan že mamo?  dobre smo. jaz sem v soboto sadni dan ven spustila, ker je ata praznoval rd, pa še malo peciva sem jedla, pa en štrukelj sirov sem k mesu user posted image user posted image user posted image tak da mam danes oh dan, jutri pa spet sadje.

kdaj imamo pa vodni dan?

mojca, upam, da se maš fajn v novi službi, tudi če hrana ni bog ve kaj user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

21.11.2005, 14:04

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

Ma ja, no.
ne smem biti nezadovoljna.
tale dieta me je lepo pripeljala do lepše postave, boljše samopodobe in nenazadnje do nove službe...
Tako, da je bom poskusila speljat do konca.
Zadnje teden kilce malo stojijo, a sem res ogromno grešila. tako da bo treba spomladi res začet še enkrat. (takrat bom tudi kuharce tukaj bolje poznala in se bomo lahko zmenile za kakšna odstopanja od predvidenih jedilnikov- moramo že dan prej na nekakšnem terminalu izbrat, kaj bomo jedli naslednji dan)
LP
mojca

clock-img

21.11.2005, 14:09

clock-img

Anonimen

Jaz pa nič ne jem v službi, no, razen jabolk. Sicer nimamo menze, ampak tudi če bi jo imeli, ne bi jedla, vsaj med dieto  ne. Res pa delam do treh, tako da sem nekje ob pol štirih doma in potem hitim kuhat, ker sem lačna kot volk.
Jaz sem 5 dni pred vami, se mi zdi. Ampak se mi tudi zdi, da bom zadevo malo podaljšala. No, nič točnega še ne vem, edino, da vodnega dne ne bom imela več. Sem po njem preveč lačna.
Sicer pa imam danes makarone, včeraj pa sem imela juho  iz stročnic, ki me je napihnila za eno kilo.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem