cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

locevalna dieta

clock-img

03.06.2006, 12:10

clock-img

Anonimen

mam eno vprasanje , al nesmes pit kave poleg te diete? kaj pa pomeni to ( vecerja pol manj vsega ker tega ne zastopim) rada bi izgubila kakih 8-9 kg.  sam jaz nemorem zjutraj brez kave tud dve pomoranci nemorem pojestuser posted image  lp

clock-img

03.06.2006, 12:28

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

kavo načeloma lahko piješ , samo brez sladkorja in mleka. JAz sem jo vedno pila v kompletu, ker mi drugače ni dobra( če je pa samo kava kriva za debelost, pol se pa ne sekiram). Večerja je vedno pol manj, kot si pojedla za kosilo. To pomeni, da ješ isto kot za kosilo. Se pravi, če je meso za kosilo, je meso za večerjo....jajca za kosilo, jajca za večerjo...

Glede dveh pomaranč za zajtrk mi pa ni jasno, kaj tebi ni jasno.....da sta 2 premalo ali kaj?!? JAz sem včasih tudi več(sadja za moje pojme ni nikoli preveč) In izgubila sem vsega skupaj (v dveh rundah) 31 kil.



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

03.06.2006, 12:29

clock-img

cukerček

pencil-img

575

Lahko piješ kavo a brez mleka in sladkoraj če pa take kave ne piješ pa pij kavo kot jo želiš, saj to ni nič kaj takega. Za večerjo pa poješ polovičen obrok od kosila. Če si za kosilo pojedla 2 zrezka solato in kruh na koncu pa čisto juho, potem za večerjo poješ 1 zrezek malo slolate in pol kosa kruha brez juhe.

clock-img

03.06.2006, 12:31

clock-img

cukerček

pencil-img

575

CUKRČEK pa si me spet prehitelauser posted image

clock-img

03.06.2006, 12:37

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz brez kave ne morem živet. user posted image  sem jo pila brez vsega, na B dann pa jo lahko z mlekom. Ene pa so pile belo kavo skozi vso dieto.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

03.06.2006, 14:13

clock-img

Anonimen

Khm... a dva Cukerčka sta?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A sta kaj v sorodu?user posted image user posted image user posted image user posted image

Sorry anonimka... sam sem mogla vprašat.user posted image

clock-img

03.06.2006, 15:58

clock-img

cukerček

pencil-img

575

Ja CUKRČEK in CUKERČEK

clock-img

03.06.2006, 16:25

clock-img

Anonimen

ja hvala za odgovore, ne mislila sem za zajtrek jaz ne jem dost, in dve pomoranci so za mene dost, nimamih premalo , kavo pa pijem crno brez cukra, hvala jutri zacnem z dieto in upam da se je bom drzalauser posted image  lp

clock-img

03.06.2006, 17:23

clock-img

dory

pencil-img

8852

Eh jst bom pa tko rekla..pijem kavo vsako jutro..normalno sladkano in z mlekom...vcasih si jo privoscim se popoldne...edino se drzim,da pojem eno banano do kosila in za kosilo pac kar imas predvideno po dnevih...za vecerjo nikakor in nikol ne bi mogla pojest pol manj kot za kosilo, zato si privoscim le kako solatko pa dam gor al jajce al krompir,kar mi tisti dan pripada, po vecini pa si za vecerjo privoscim zgolj sadje...pa grejo kile lepo dol...

clock-img

03.06.2006, 19:41

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Khm... a dva Cukerčka sta?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A sta kaj v sorodu?user posted image user posted image user posted image user posted image




JA, zdej se je še en cukr pojavu. Nič žlahteuser posted image A nisi ravno ti zadnjič enga cukerčka iskala?? Katerega zdaj??user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem