cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ločevalna in kava z mlekom!

clock-img

04.01.2010, 13:30

clock-img

lili8

pencil-img

184

A je katera imela ločevalno dieto in ob tem vsak dan pila kavo z mlekom (pa seveda s sladkorjem)? Vsega drugega pri tej dieti se lahko držim, ampak kavi se pa res težko odrečem!

Rada bi izgubila samo kakšne 3-4 kg.

clock-img

04.01.2010, 13:36

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Zdej me bojo vse skregale.

jaz ti svetujem tako.

drži se dijete kot je treba, ker če ne boš grešila tudi na drugih koncih. Tako dela moja tašča in ji že v nevem kolkih poskusih ni ratalo shujšat. Ona je tudi pila kavico z mlekom.

Pa natren si kupi. Ni lih ne vem kako zdrav, ma če ne moreš grenke kave.

Vsega se človek navadi, le voljo rabiš.

No če ma nekdo 5 kg viška, jih bo oklestil tudi z belo kavo, če ma pa nekdo 15 in več, je pa boljše, da se drži kot je treba, le voljo je treba met.

pol pa al si si predebel, al si pa nisi. Razčisti v glavi.

Pa nisem mislila nič slabega, povem iz izkušenj, ko se malo pregrešiš,.. se lahko še več. No ne vsi.

Sej lih tako boš shujšala, ne pa tolko kot bi lahko. Pa dosti se navadiš dobrih stvari pri tej dijeti in ti preide v kri, da opustiš stare navade, kot so bela kava, bel kruh, sladkarije, ...

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

04.01.2010, 13:37

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Uf zdej sem vidla za te tri kg, kar pij belo kavo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

04.01.2010, 13:43

clock-img

lili8

pencil-img

184

Hvala Blažauser posted image !

Ma ja, sej v bistvu nimam kej dost kg viška, sam kaj, ko pa se tisti, ki jih imam, pridno nabirajo na zadnjici, trebuhu in na stegnihuser posted image .

Zadnje leto vsakič, ko stopim na tehtnico, ta malo več pokaže, tako da sem se odločila, da je bolje da zdaj začnem ukrepat, kot pa takrat, ko jih bo že ohoho preveč!

clock-img

04.01.2010, 14:17

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Pridna, jaz tudi enako. samo ne mi zdej rečt, da maš 54 kg in bi rada mela 51.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

04.01.2010, 20:48

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Jaz sem si med ločevalno vsak petek spekla pico, domačo, z vsem, šunko in sirom pa sem šla še vedno skoraj 15 kil v minus. No, kako je zdaj po treh letih pa reje ne biuser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

04.01.2010, 21:29

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Jaz si kave brez mleka ne predstavljam. Se grem tole ločevalno, ampak malo po svojih pravilih:
1. kavo pijem kot vedno z mlekom
2. večerja in kosilo pri B in Š dnevu nista nujno enaka
3. na OH dan pojem za večerjo ali sladko kot je predpisano ali (in) pa kakšno stvar, ki se mi lušta, pa jo drugam ne morem stlačit (npr.čokolino, kakšen fajn sendviček, kakšni čokoladni kosmiči z jogurtom itd...)

Blaža, saj vem da boš zgroženauser posted image  ob tem (mal se hecam), ampak jaz sama sebe tako poznam, da vem, da če ne bi "grešila" po teh treh točkah, bi se mi utrgalo po 10 dneh. Tako je pa kar znosno zdržat na daljši rok.
Prvič počela isto, pa je šlo kar lepo dol.

Same sebe najbolje poznate, eni rabijo bolj "hard" varianto, drugim (med njimi jaz) pa preveč prepovedi in striktnosti na psiho udari.user posted image

clock-img

04.01.2010, 21:34

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Jaz si kave brez mleka ne predstavljam. Se grem tole ločevalno, ampak malo po svojih pravilih:
1. kavo pijem kot vedno z mlekom
2. večerja in kosilo pri B in Š dnevu nista nujno enaka
3. na OH dan pojem za večerjo ali sladko kot je predpisano ali (in) pa kakšno stvar, ki se mi lušta, pa jo drugam ne morem stlačit (npr.čokolino, kakšen fajn sendviček, kakšni čokoladni kosmiči z jogurtom itd...)

Blaža, saj vem da boš zgroženauser posted image  ob tem (mal se hecam), ampak jaz sama sebe tako poznam, da vem, da če ne bi "grešila" po teh treh točkah, bi se mi utrgalo po 10 dneh. Tako je pa kar znosno zdržat na daljši rok.
Prvič počela isto, pa je šlo kar lepo dol.

Same sebe najbolje poznate, eni rabijo bolj "hard" varianto, drugim (med njimi jaz) pa preveč prepovedi in striktnosti na psiho udari.user posted image



Ja prav maš user posted image user posted image user posted image user posted image Hecam se.

ma vsak ve zase. Čim bolj se držiš, več greš dol, malo manj se držiš, vseeno gre dol, ma malo manj. ni enako, če ma kdo za it 20 kg dol, al pa samo ene 5. tisti ko jih ma res dosti viška in si želi res dosti shujšat, se mora striktno držat. Če ma pa npr gospa 100kg, pa si želi le 10 oklestit, tudi prav, ni treba da se drži. No to sem zdej tko groteskno povedala.

Odvisno na kero težo kdo želi pridet. zase vem, da je bolje da preveč ne grešim. Sem pa grešila z Tic tac bonbončki ko mi je padu cuker, ma ne celo šokatlico na dan. Lih ene par, da sem dala mir.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

04.01.2010, 22:53

clock-img

gloria

pencil-img

4900

....pila kavo z mlekcom pa vseen dala dol dobrih 20 kg.user posted image ....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

clock-img

05.01.2010, 00:05

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Sem pila in jo pijem (sem ravno na ločevalni). Edino tej "razvadi" se ne odpovem. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem