cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ločevalna dijeta in dojenje

clock-img

13.04.2008, 19:27

clock-img

maja24-2

pencil-img

222


Jaz bi se rada znebila odvečnih kg saj jih je kar 10 ostalo po porodu ker polno dojim me zanima kako je z ločevalno dijeta sicer nebi šla v skajnosti tako kot je sadni dan in dan z vido vse ostalo pa bi ločevala po dnevih. Ali to lahko vpliva na količino mleka?
Hvala

clock-img

13.04.2008, 19:36

clock-img

Anonimen

Jaz sem na ločevalni in še dojim vendar ne polno(samo zvečer, ponoči in zvečer). Vendar nimam občutka da bi mleka zmanjkovalo. Tako da res ne vem. Sama sem namreč dojila polno 6,5 mes in nisem upala reskirati. Sedaj pa bomo stari leto dni.  Mogoče ti da še katera kak nasvet. 

clock-img

13.04.2008, 20:27

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

Če se prav spomnem ni dobro na dieto prve 3 mesece. 

clock-img

13.04.2008, 21:01

clock-img

simona9

pencil-img

50

Jaz sem se je lotila pred desetimi dnevi, imam starega otroka 6,5meseca, dojima se pa zj. in zv. Nisem upala prej na dieto. Lp

clock-img

13.04.2008, 21:26

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Jaz sem bila na ločevalni ko je bil sin star dobrih pet mesecev, prve dni oz. tedne je bilo vse ok, pol pa kar odenkrat mislim da po dobrem mesecu se ni hotel več dojiti, malo sem vztrajala in pol ko več niti ponoči ni hotel jesti, ga nisem več silila. Pol pa slučajno enkrat mlek probam pa je bil bljakuser posted image  sej ni čudn da ga ni hotel piti.

Pri ločevalni dieti se vsi strupi ko hujšaš izločajo v mleko, tako da ti ne predlagam hujšanja po tej dieti, raje hujšaj po Montignacu, tam vsa živila ješ vsak dan, pa še zdravo se prehranjuješ.

clock-img

13.04.2008, 22:53

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Sem poskusila s to dieto, ko sem še dojila, pa sem imela manj mleka tako da sem prenehala. Jaz ti ne svetujem. Za hujšanje bo še čas, zdaj pa se posveti dojenju. Moje mnenje.
Ločuješ pa itak lahko brez skrbi.

clock-img

13.04.2008, 22:58

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

13.04.2008, 23:03

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Nalin, ko ravno omenjaš temno čokolado. To mi nikoli ni bilo jasno, kakšne veze ima ta čokolada s to dieto?

clock-img

13.04.2008, 23:18

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

13.04.2008, 23:29

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Aha, hvala za odgovor.
Pol pa še dober, da se mi ni kaj podobnega zgodilo, ker se tega nisem preveč držala, ko sem bila na dieti.

Ok, ne bom več smetila teme.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem