cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ločevalana dieta

clock-img

19.02.2010, 13:15

clock-img

katicka

pencil-img

280

mi lahko katera napiše kako gre ker bi rada izgubila kakšnih 30kg in vidim da gre s to dieto.zato prosim za pomoč.

clock-img

19.02.2010, 13:23

clock-img

Pigy

pencil-img

809

Pri ločevalni dieti ločuješ hrano. Lahko se nam pridružiš na tu pridružiš

http://www.ringaraja.net/forum/m_4796198/mpage_45/key_/tm.htm

Moreš imeti pa veliko volje in tudi ko se kg ustavijo ne smeš obupat. Če želiš ti lahko na mail pošljem kopijo knjige ločevalna dieta 90 dni.



_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

19.02.2010, 13:23

clock-img

aleži

pencil-img

1903

prdidruži se nam... ločevalna od 4.1.10....

clock-img

19.02.2010, 13:24

clock-img

aleži

pencil-img

1903

Pigy......user posted image user posted image user posted image  smo bile istočasno

clock-img

19.02.2010, 13:40

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

delala sem jo enih 10 let nazaj in je bilo zeloo uspešno s tem da sem tudi 2x tedensko hodila na aerobiko... brez miganja ni nič.... in jo tudi sedaj po dveh otrocih delam....začela sem z januarjem in enih 4-5 kg sem že izgubila ostane mi še dobrih 10 kg.. 2x tedensko imam aerobiko 
.. jem pa takole, da imam dopoldne sadje, potem OH in na koncu beljakovine.. jem ob vseh urah, pazim le, da je cca 2 uri presledka med obroki.. najbolši so večerni s sladoledom :=)))

srečno

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

19.02.2010, 19:21

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Sem jo dala skozi dve leti nazaj, res deluje, zgubila sem skoraj 15 kil. Brez miganja, razen tistega vsakodnevnega pa tudi z malo goljufanja. Tudi držale so se kile kar kakšno leto. Ampak, ko začnejo lezt nazaj RES začnejo lezt nazajuser posted image . Danes sem skoraj na istemuser posted image .
Moja izkušnja: Večina diet deluje, ni tak problem shujšat, problem je obdržat.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

19.02.2010, 21:35

clock-img

Pigy

pencil-img

809

Moja izkušnja: Večina diet deluje, ni tak problem shujšat, problem je obdržat.



to je res, ampak če se že toliko časa trudiš da kg izgubiš, a ni fajn da se vsaj malo potrudiš in probaš obdržat novo težo. Jaz sem trnutno na dieti, upam da sedaj ko shujšam ostanem na isti teži, s tem da bom nadaljevala še 90 dni nadaljevalne, pol bom pa počasi začela jest hrano normalno. Potrudila se bom, da se ne bom basala s hrano, želodec se mi je že sedaj skrčil, tko da tudi kasnej upam da bom tako malo pojedla. Pa zvečer bom jedla najkasnej do 19ih, razen ob izjemnih primerih, ko bo kaka žurka.  Tko sem si začrtala ko sem se odločila na dieto.

Aleži- res sva istočasno pisale user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem