cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ljubša desna dojka

clock-img

29.07.2009, 09:56

clock-img

zaspančka

pencil-img

313

Zanima me, če so tudi vaši user posted image imeli raje eno dojko kot drugo. Pri meni je namreč tako, da se mi zdi, da je moj user posted image čisto drug otrok, ko se doji na eni ali na drugi dojki.

Na desni lepo odpre usta, da dobi noter cel kolobar in ko začne vlečt, vleče brez problema do konca. Na levi se pa matramo, da sploh dobi bradavico noter, ker odpre usta čisto malo, samo za bradavico, kolobar mu pa potem še jaz nekako stlačim noter. Pa tudi ko vleče, vmes neha, se zaganja v dojko, v glavnem obup, ker me že vse boli od njegovega kreganja, zaganjanja, odrivanja, ...

Ima katera kakšen nasvet, kako mu priljubiti še drugo dojko?


_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

clock-img

29.07.2009, 11:36

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

http://med.over.net/forum5/list.php?94
Tukaj imaš dobesedno skoraj vse,od nasvetov-namigov itd

clock-img

29.07.2009, 18:15

clock-img

črticaa

pencil-img

1436

mi2 sva pa sam na levo lepo jedla,..na desno se nikakor nisva mogla naštimat

clock-img

29.07.2009, 18:17

clock-img

črticaa

pencil-img

1436

jz sm poj črpala, poj sva pa pristala na AM

sam moj je bil s CR na svet spravljenuser posted image tako da ni enako,..ker je prve 3 dni skos spal in smo ga lahko nahranili samo s stekl.,..zato se poj nikakor ni hotu potrudt

drgač so mi pa sestre rekle da namažeš z glukozo,..d je sladko in se bl pomatrajo

clock-img

29.07.2009, 19:57

clock-img

Raho

pencil-img

4143

ja, oba sta raje imela desnouser posted image

clock-img

29.07.2009, 20:08

clock-img

m@j@

pencil-img

329

Moj tudi in sedaj smo posledično samo na desni, ki je večja. Pa me zanima, a se potem, ko bom nehala dojiti "poravna"?user posted image user posted image  se pa itak samo še mal crkljava, ker je že eno leto star.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem