cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

liposukcija

clock-img

11.07.2007, 08:56

clock-img

dalinc

pencil-img

17

že vseskozi sem bolj debelušna in že vse skozi imam željo iti na liposukcijo. Saj mi uspe shujšati in neko obdobje držati težo. Problem je v nogah. Ko shujšam mi še bolj izstopijo bedre(tu sem še posebej močna). Imam tako imenovane jahalne noge. Včeraj zvečer pa mi moj dragi sam predlaga, kako bi bilo če bi šla na to zadevo. Ali je katera izmed vas ali vaših poznanih dala to skoz? Zanima me kako to poteka in koliko je to učinkovito.

clock-img

11.07.2007, 09:14

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

http://www.drlisborg.at/index.php?la=2&cat=procedures&part=face&detail=liposuction#toptext

Jaz se kljub spehu ne bi upala odlocit za tak poseg, rajs kaksen kg vec kot pa kaksna komplikacija user posted image

http://www.liposuction.com/

clock-img

15.07.2007, 14:27

clock-img

TORTICA

pencil-img

178

Koliko pa to kaj stane?

clock-img

15.07.2007, 15:54

clock-img

dalinc

pencil-img

17

...je spet prišla ena reklama za en izdelek, kjer bi naj izginala maščoba in celulit. Imenuje se cellu svelte.Pa saj potakem liposukcija sploh ni potrebna. Kupiš izdelek za 25 evrov in čudež se zgodi v 20 dnehuser posted image user posted image
Pa odkod se vam jemlje volja za hujšanje, vsaka vam čast, vztrajnice!Pa imam spet pomislek, kaj če je pa res. Hudič pa reklame!!!!

clock-img

21.07.2007, 12:09

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Pa imam spet pomislek, kaj če je pa res. Hudič pa reklame!!!!





Ja zavajanje ljudi!user posted image Raje jem zdravo prehrano in po pravi povedano gredo kilce tudi dol, brez takšnih pripomočkov(reklam)user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem