cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

lcd philips

clock-img

28.12.2006, 18:41

clock-img

miška

pencil-img

36

Ali mi lahko poda kdo mnenje o lcd televizurju na spodnji sliki?
Cena se mi zdi ugodna in v bofu ga lahko vzameš na 12 mesecev brez obresti.


Hvala.

philips lcd 32 pf 3321


http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=B12295E2-9503-1DD6-3CF2-E116A427D1CC&linkid=15




< Sporočilo je popravil miška -- 28.12.2006 18:43:54 >

clock-img

29.12.2006, 23:01

clock-img

Joe

pencil-img

1321

Načeloma, če boste vzdržali, bo pravi čas za nakup LCD TVjev šele prišel. Sedaj so v fazi novitete oz. ravno prodirajo. Seveda bodo - pa kar kmalu - cenejši in boljši (lepša slika, zanesljivejše delovanje). Pustite si še kakšno leto ali dve.

Skoraj prepričan sem, da npr. nimajo matrike, ki zmore 16,7 milijonov odtenkov, ta pa je bolj uporabna, kot obeta ime. Gre predvsem za nianse med svetlimi in temnimi toni. Seveda se te stvari ne bodo opazile do dejanskega preklopa na standard HDTV (TV standard z boljšo sliko, ker bo imel veliko več pik na zaslonu, pa tudi barv.

Pa četudi vas ne gane razlika med sedanjimi 16,4 mio odtenkov (zgolj delno; gre za interpolacijo), še vedno drži, da bodo cene precej padale. Že po novem letu!




_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

clock-img

04.01.2007, 10:46

clock-img

Anonimen

Ja moj je tudi nor na take tv-je.On bi si ga tudi kupil pa sem rekla naj malo počaka čez pol leta ali pa eno bo stal enkrat manj.Škoda denarja.Vsaj meni.Meni je čisto vseeno kakšen tv imam kolko jaz gledam je dober.Saj tudi on ne gleda nevem kaj ampak bi rad imel.Poglej kolko so stali monitorji lcd prej po 150 tisoč.Zdaj?40 tisoč.Tako bo z tem.Malo še počakaj no če imaš denarja polno potem kar.Jaz sem rekla .Ko bodo cenejši pa mogoče ja.Mogoče,ker mi tega ne rabimo.Vsaj jaz ne.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem