cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

lakota po porodu

clock-img

19.05.2006, 12:59

clock-img

kaja29

pencil-img

187

a še katera bolj je sedaj kot pa med nosečnostjo?
men ful paše, še posebej sladkarije, pa ne smem pretiravat, no saj včasih tud časa ni, ampak vseenouser posted image

clock-img

19.05.2006, 13:04

clock-img

Geja

pencil-img

374

Uf, jaz sem bila ista kot ti. Se mi zdi da sem jedla na 3 urce, tako kot otrok... Vse skozi sem bila lačna.... pa zraven sem še ogromno količino vode popila....
Ja in tako je bilo, da sem imela 2 meseca po pordu točno toliko kil kot na dan poroda user posted image

No, je pa res, da je bil moj sonček zelo lahek 1670 gramov in velik 41 cm...
Danes pa je pravi korenjak... je vse nadoknadil user posted image  user posted image  user posted image

Shujšala pa sem potem že cca pol leta ko je bil Nejc tako prehlajen da sva morala biti 3 dni u pediatrični in nisem nič jedla, ker sem bila tako zaskrbljena.user posted image

čau,čau
Geja

clock-img

19.05.2006, 13:09

clock-img

BarbaraE

pencil-img

1261

Sicer je več kot leto kar sem rodila, se pa dobro spomnim, kako smo se mamice še v porodnišnicah vrgle na hrano, ko so jo prinesli. user posted image  Doma nekaj časa tudi jedla in pila in veliko pila. Potem se pa nekako umiri.

Lp in dober tek user posted image

clock-img

19.05.2006, 14:20

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

jaz mam 8 mesecev po porodu še vedno tako lakoto kot takoj po njem ... me kar ne mine, najbrž sem se navadila user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

19.05.2006, 14:22

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Ja, jaz sem jedla kot nora, še ponoči sem hodila na prigrizke, ker sem bila sestradana. Pa so kile šle vseeno dol v parih tednih.

clock-img

19.05.2006, 16:42

clock-img

soncicaT

pencil-img

1018

Pa to ni res...sladko, sladko, sladko, JAAAAAAAAAAAA!

In kg gredo gor!

Vsak dan bašem v sebe al čokolado, al kompote, al smetano z jagodami, itd!!!!, al banane s smetano...kr morem nekaj sladkega dat v usta.

Prav čudim se sama sebi, kaj je to!

Vamp pa raste.

clock-img

19.05.2006, 18:37

clock-img

kaja29

pencil-img

187

ja, vas čist razumem jaz že zdele študiram kaj bi spet jedla, kao za večerjo user posted image

clock-img

19.05.2006, 20:07

clock-img

kati*

pencil-img

649

jaz med nosečnostjo sploh nisem imela blaznega apetaita (vsaj večjega kot sicer ne, a sem se kljub temu zredila za 20kg), po porodu - sploh pa 3 in 4m, ko sva se z Luko zelo pogosto dojila, sem pa jedla OGROMNO in skoraj vsak dan tudi eno čokolado - pa so šle kile vseeno dol. Kaj dojenje in otrok (neprespane noči) naredi user posted image

_____________________________

lp, K

clock-img

19.05.2006, 20:43

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Tudi jaz te popolnoma razumem. Sama sem bila ista. user posted image  Kar jej, pa ne boj se, da se boš zredila, saj že sprehodi uravnavajo težžo. Čez čas pa se bo tudi tvoja volčja lakota stabilizirala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

19.05.2006, 20:54

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Kar vesele bodite!! JAz pa po porodu nisem imela nobenega apetita! NIČ! Nisem mogla nič dol spravit! Enostavno sem se ene 6 tednov silila s tem, da sem vsaj nekaj pojedla. Grozen občutek. Tako da ve kar lepo jejte!

clock-img

19.05.2006, 21:12

clock-img

Anonimen

Ja!!!! Do onemoglosti sem jedla sladoled, ene dva meseca user posted image   

clock-img

20.05.2006, 10:04

clock-img

Anonimen

user posted image  ja, znano. tam pri 4m se je ustavilouser posted image

clock-img

20.05.2006, 14:18

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

ja, ja, oznam to. Tako je bilo že po prvem porodu, sedaj po drugem pa tudi. Ravno razmišljam o sladoledu, čeprav sem pravkar pojedla košček čokolade in jabolko.

clock-img

21.05.2006, 15:40

clock-img

Eviii

pencil-img

1974

jst tudi jem vsakič, ko neham dojit... pa kile se ne nabirajo. sm pa tudi med sladkosnedimi user posted image ... upam, da me bo minilo.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

clock-img

21.05.2006, 18:50

clock-img

ninocka

pencil-img

3080

Jp, med nosecnostjo ne vem, ce sem eno cokolado pojedla (pa sem drugac cokoladoholik),  tam ene 2 - 4 mesece po porodu sem pa skoz sam nutello jedla. Mnjami...
Seveda so sle kile gor user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

clock-img

21.05.2006, 20:01

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Tudi sama jem sladkarije, pa še ponoči ne morem iti mimo omaric s sladkarijami. Ne vem odkod to...user posted image

clock-img

21.05.2006, 20:41

clock-img

MajaPRO

pencil-img

398

Tudi jaz sem med nosečnostjo jedla čisto normalno, brez posebnih pretiravanj, po porodu pa LAKOTA! Nisem se sicer vrgla na sladkarije, ampak sem nasplošno veliko več jedla. Kilogrami so hvalabogu šli samo dol, saj sem polno dojila (na 3 ure). Manj kot 3 mesece po porodu sem bila že na starih kg user posted image , za kar sem bila ful vesela, saj sem bila prepričana, da NIKDAR ne bom več takšna kot sem bila prej (med nosečnostjo sem pridobila 18 kg). 

_____________________________

Otrok stane največ na tem svetu. Tvojo ljubezen. Tvoje življenje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem