cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kvaliteta mleka

clock-img

21.03.2005, 12:47

clock-img

žogica marogica

pencil-img

50

Pozdravljene
Ali morda katera ve, kje bi se dalo ugotovit kvaliteto mleka. Težava je v tem, da je moj mali kmalu po dojenju spet lačen. mleka je dovolj, ker vidim, da ga ima še v ustih ko nehava z dojenjem, ampak morda ni dovolj hranljivo :zmeden2:

clock-img

21.03.2005, 12:49

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Kaj pa, če se hoče samo cartat? Ali pa ima močan sesalni nagon. Si poskusila z dudo?

clock-img

21.03.2005, 12:55

clock-img

žogica marogica

pencil-img

50

Ne, res je lačen, ker sem mu za poskusit dala po dobri uri adaptirano mleko in je spil 150 ml. Je pa star 2 meseca, precej velik in ima približno 6 kg.

clock-img

21.03.2005, 13:08

clock-img

tinčica

pencil-img

613

oj pri meni je enako sem si izčrpala okoli 160 ml pa je vse spil potem pa še dodatka 120 ml. no zdaj se pa že upira dojit pa tud iz flaške noče mojga mleka. je tud star 2 meseca ima pa okoli 7 kg mislid pa da več ker je imel pri 1 mescu 6.1 kg.

clock-img

21.03.2005, 13:10

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Aja, potem je pa res lačen.:zmeden: Verjetno ni drugega za naredit, kot da mu pač daš dodatek....pojma nimam, res. Uh, sem bila v pomoč.:)-

clock-img

22.03.2005, 10:35

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem