cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kuha

clock-img

02.09.2007, 12:51

clock-img

mila1

pencil-img

136

 
Kako je bilo pri vam prve dni ko ste prišle domov iz porodnišnice s kosilom,...?user posted image Kdo vam je kuhal?Al kr same, al mogoče tašče oz.mamice?user posted image Je najboljše da si skuham takšno hrano ki ostane več dni in jo dam v zmrzovalnik.Npr.golaž,ričet,...user posted image

clock-img

02.09.2007, 12:55

clock-img

srki

pencil-img

9222

Kuhala mi je mami, ker živim še pri starših. Če imaš koga, ki ti lahko pomaga, ga kar "povabi" k sebi. Pa seveda moža ne pozabi uporabituser posted image .

clock-img

02.09.2007, 13:32

clock-img

AKP

pencil-img

1004

Pri obeh otrocih sem po porodu kuhala sama. Tako hudo boga res nisem bila, da ne bi mogla skuhat. 

clock-img

02.09.2007, 15:54

clock-img

Rozmarinka

pencil-img

466

Lahko si skuhas kaksno juhico/golazek/omako vnaprej in das zamrzniti v skrinjo v majhne posodice. Jaz nameravam porabiti za kuharijo predvsem ocija in mogoce tasco, no vsaj prvi teden, potem pa upam da bo slo... 
Ce pa ne bo slo, bo treba pa za stedilnikuser posted image

clock-img

02.09.2007, 15:55

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Bolje je zagotovo, da imaš kaj v skrinji že pripravljenega.
Jaz pa moram rečt, da sem včasih s težavo našla čas za kuhanje in sem občasno (parkrat) tudi naročila hrano na dom.
Sicer pa skuhaš kaj simpl. Možek pa itak pomaga, posebej če bo z vama doma prve dneve.





_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

02.09.2007, 19:14

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

meni je mož vsak dan prinesel (mi še vedno) kosilo iz gostilne kamor hodi na malico...to je pri nama pač izvedljivo, ker ima firmo doma in mi samo mimogrede prinese. Drugače bi imela pa kaj zmrznjenega in bi samo na hitro v pečico vrgla, ker se mi res ne da kuhat, pa še nikoli ne vem, če mi bo tamala "pustila" kaj naredit ravno takrat ko jaz hočem...

clock-img

02.09.2007, 19:17

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: AKP

Pri obeh otrocih sem po porodu kuhala sama. Tako hudo boga res nisem bila, da ne bi mogla skuhat. 



enako. Pa tudi likala in vse spucala

clock-img

02.09.2007, 19:26

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Uh, mene je pa možek max razvajal prvi mesec po porodu. Itak sma že prej nabavila ful hrane, ki nekaj časa stoji, pa nakuhala sem dosti omak, juh in podobnega za v zmrzovalnik, tak da je hrana bila najmanjši problem. Sma pa tud kaj naročila. Raje kot s hrano sma se ukvarjala z user posted image  in jo ves čas gledala user posted image

clock-img

02.09.2007, 20:34

clock-img

moci

pencil-img

5572

nama je kuhal dragi. in jaz nisem bila fizično sposobna kuhat. sem se komaj privlekla po stopnicah iz porodnišnice domovuser posted image .
verjetno je odvisno tudi od porodauser posted image

clock-img

02.09.2007, 20:39

clock-img

lukec

pencil-img

2260

sem se komaj privlekla po stopnicah iz porodnišnice domov

IZVIRNO SPOROČILO: moci

Jaz tudi. Za dva dni mi je skuhala mami, tretji dan sem pa že prijela za kuhalnico, sicer z muko, ampak je bilo treba.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

02.09.2007, 21:44

clock-img

saskija

pencil-img

1852

Prvi teden mama, potem sama.

clock-img

02.09.2007, 22:13

clock-img

Luckica

pencil-img

71

pri dveh otrocih sem sama kuhala in takoj sem šla genralko delat ko sem prišla iz porodnišnice.user posted image

clock-img

03.09.2007, 08:20

clock-img

urskas

pencil-img

683

po prvem porodu mi je kakšen teden tašča kuhala juhice...
drugič pa mi je skuhala juho le prvi dan, ko sem bila doma, potlej pa vse samauser posted image .
Če je treba se pač ne sprašuješ ali zmoreš ali ne.

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem