cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

krvavljenje?

clock-img

13.08.2004, 13:52

clock-img

willma

pencil-img

839

Me zanima kako dolgo ste krvavele po porodu in kako hitro ste dobile menstruacijo....in ali ste dojile?
Jaz sem slišala, da če dojiš, prej nehaš krvavet in nekaj časa nimaš menstruacije. Je to res?
Ker če je to res, potem bi jaz izkrvavela, če ne bi dojila:)-
Po porodu sem krvavela 7 tednov in sedaj po 12. dneh od kar je nehalo, spet:((
Pregled imam šele septembra....klicat pa tudi več ne mislim, ker me je sestra že nadrla, kaj toliko paničarim, ker sem 2x klicala, da tako dolgo krvavim.
Nasveti?
Pomagajte!
lp
willma:sloncek:

clock-img

13.08.2004, 14:21

clock-img

beti 1

pencil-img

1684

Če te hudo skrbi se lahko obrneš na porodnišnico, kjer si rodila. Se je pa moji sestrični po drugem porodu zgodilo isto, komaj je prenehala poporodna krvavitev, je že dobila M, čeprav je dojila dal kot prvič, tako da to o izostanku M ne velja za vse.
lp
beti

clock-img

14.08.2004, 21:56

clock-img

malika

pencil-img

3199

Po moje odvisno od ene do druge. jaz sem npr. po porodu tudi krvavela skoraj 7 tednov.Polno dojila, dojim še zdaj, mali bo jutri star 7 mesecev pa še nisem dobila M.

clock-img

15.08.2004, 18:37

clock-img

tinka-pepa

pencil-img

520

jaz ne dojim, krvavela 6 tednov(imelaCR)začutila sem bočečino nad šivom šla k splošnemu zdravniku, ker sem bila tudi jaz naročena nekje 3 mesece po porodu. napotil me je takoj k ginekologu, ugotovili so da imam še delček posteljice in cisto, potem sem morala še v bolnico (na srečo je bil ta g. ki me je operiral),povedala sem da ne dojim in mi je dal taklete in kaplice (proti krvavenju in za krčenje maternice), po jemanju tablet 3-4 dan sem nehala krvavet.(če bi dojila bi morala na čiščenje, ker so takšne tablete ki škodujejo otroku)
ne vem če nimaš težave... jaz bi šla in rekla da imam bolečine...potem pa te mora vzet obvezno!

clock-img

16.08.2004, 10:11

clock-img

Sarina

pencil-img

415

Jaz nisem dojila. Krvavela sem malo manj kot 4 tedne po porodu, menstruacijo pa sem dobila točno 5 tednov po porodu - takoj redno na 4 tedne, tako kot v starih časih. Tako je bilo pri meni. Smo pa zelo zelo različne! S časom se bo vse uredilo! LP,Klavdija :)

clock-img

16.08.2004, 10:17

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

Jst tut ne dojim,pa ravno tako sem krvavela 7 tednov po porodu...ko sm pa nehala je pa M :grrr: takoj prsla,tko da.....

lp:metulj:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem