cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

krvavitev po spolnem odnosu

clock-img

21.06.2009, 19:09

clock-img

marjetica8

pencil-img

740

Zivjo,

Jst sem dobrih 7 tednov po porodu. Pri porodu je blo vse v redu, nisem bla sivana, samo raztrgala sem se malo, ampak je ginekolog na poporodnem pregledu rekel da se niti vidi ne vec kje je blo raztrgano. Potrdil je tudi da je vse v redu. Po pregledu sva mela spolni odnos in sem po opazla rahel rjavkast izcedek. Sem mislna da je se malo cisce. Pol naslednjic sem pa kar konkretno zakrvavela, tko da sem ze mislna da sem dobila menstruacijo. Ampak je krvav izcedek trajal le dva dni, zdej se je pa ustavlo. A je kira mela podobno? Me itak skrbi da ni kej narobe...a mislite da bi morala nazaj h ginekologu?

Hvala za odgovore

clock-img

21.06.2009, 19:13

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

Izkušen nimam ampak mogoče je res čistka. če pa se ti bo ponavljalo bi pa jast poklicala ginikologa pa naj pove svoje mnenje.

clock-img

22.06.2009, 10:42

clock-img

juniorka

pencil-img

1258

meni se je menstruacija po porodu skrajsala, tako da je lahko tudi to. ce se bo ponovilo, pa le h ginekologu!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem