cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

krst

clock-img

05.03.2010, 11:10

clock-img

rožica2

pencil-img

187

čez 14 dni imamo krst,pa me zanima malo bolj podrobno kako vse skupaj poteka.skrbi me da naš mali ne bo celo uro pri miru pri maši,kako ste ga ve zamotile?ali ste šle med mašo ven znjim?vem da je malce butasto vprašanje pa vseenouser posted image

clock-img

05.03.2010, 11:20

clock-img

borci

pencil-img

106

Naša dva sta bila zelo različno stara. Borut je bil ene tri mescestar in je več kot pol maše prespal, Ema je pa imela 10,5 mesecev in smo jo mogli kar malo animirat - ker ni hotla dude so bli aktualni ključki, grizalo, ker je ravno dobivala prve zobe in za pipt . Pa vsak jo je nekaj časa držal in je plezala po nas. Mislim da je čist odvisno od otroka in od njegove starosti. lahko pa tudi ne bi bili z njimi celo mašo, ampak kaj čmo, če je treba bit?

clock-img

05.03.2010, 12:08

clock-img

lana78

pencil-img

70

Naš je bil star 3 mesece. In ravno v tistem obdobju je full jokal. Smo hoteli že prestavit krst, ker sem se bala kaj bo. Pa še maša je eno uro dolga. Bil pa je priden kot angelček. Le ko ga je župnik krstil in ga polil z vodo se je začel smejat. user posted image user posted image user posted image Torej brez skrbi. Pa tudi če joka, nič zato.

clock-img

05.03.2010, 13:21

clock-img

MAŠKA

pencil-img

1605

Se pa zmeni z župnikom, da otroka krsti pred mašo. In potem, če je otrok priden ste lahko notri, če ne pa lahko greš tudi ven. Pri nas vse otroke župnik krsti že pred mašo.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

clock-img

05.03.2010, 13:26

clock-img

rožica2

pencil-img

187

pri nas krsti če sta starša poročena med mašo, drugače pa po maši

clock-img

05.03.2010, 13:44

clock-img

ajataja

pencil-img

1672

mi nismo imeli med mašo ampak po maši in je 20 minut pa konc.Pri nas si sam izbereš uro kdaj hočeš krst.

clock-img

05.03.2010, 13:50

clock-img

štrumfek

pencil-img

1618

naša je bila stara 3 mesece ko smo jo krstili. Je pa cel čas jokala (pa ni bila edina) sam je tud župnik reku, da ga to čist nič ne moti in da je to čist normalno. Krst smo imeli  po maši in je vse skupaj trajalo 20min

clock-img

08.03.2010, 12:20

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755

Naš je bil star 8 mesecev in je vse skupaj prespal user posted image Tudi sam krst, se pravi polivanje z vodo ga ni zbudilo. Pa je sicer zelo živahen otroček. Mi smo imeli dan pred krstom še eno srečanje z župnikom oz, priprave, nam je vse lepo razložil in tudi rekel, da nič hudega, če bodo jokali...

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 8.3.2010 12:21:55 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem