cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

krst-darilo?

clock-img

17.09.2010, 08:45

clock-img

zita

pencil-img

296

Povabljeni smo na krt..in to kar dva za fanta in punčko. Nimam glih izkušenj s tem.. kaj mi svetujete za darilo?Hvala za vsak namig

clock-img

17.09.2010, 09:01

clock-img

petruska

pencil-img

465

Vsakemo eno knjigo s posvetilom, da ko bosta večja da bosta imela nek spomin, pa kakšno igračo vsakemu.

clock-img

17.09.2010, 10:32

clock-img

tix

pencil-img

908

Jaz sem bila že kar na precej krstih (velika družina) in tudi dam kakšno knjigico s posvetilom in čestitko s par evri če smo povableni ven na kosilo

clock-img

17.09.2010, 10:42

clock-img

malajka84

pencil-img

1271

Midva sva kupila knjigico MOJE PRVO SVETO PISMO (9€), 61 strani pa so lepo zgodbe notr opisane. NA prvo stran sva pa napisala posvetilo. In s emi zdi, da je bilo darilo zanimivo, knjigica je pč neki posebnega.

http://knjigarna.ognjisce.si/slike/otroska_knjiznica/Moje_prvo_rocno_SP_roc.jpg

clock-img

18.09.2010, 18:28

clock-img

aknela123

pencil-img

670

dvojčka?
punce, malo bolj ste pa lahko radodarne z darili, kot pa tukaj opisujete. sama sicer nisem neki materialist, ampak sem bila zelo presenečena, kakšna lepa darila so povabljenci prinesli mojima dvema žabicama za krst (pa so tudi mogli  dvojno kupit). In zato se tudi sama potrudim pa rada podarim kakšno lepšo in lepo zavito stvar, pa tudi denarčke dam vedno aranžirat, ko gre za takšne pomembnejše dogodke.

clock-img

21.09.2010, 00:23

clock-img

zvezdica_1

pencil-img

376

bon za 20e  babycentru...
je pa bilo za 1 otroka...
user posted image

clock-img

21.09.2010, 01:08

clock-img

Muca83

pencil-img

1000

Mi smo imeli maja krst moje punčke in smo za darila dobili klasiko - kaj za oblečt, igrače, tudi denar, nekaj knjigic. Nič ni bilo ravno verskega razen od botrov, ki sta ji kupila med drugim rožni venec in Krstni album. Jaz sem bila zadovoljna.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem